WhatsApp ma 9 zasad, których nikt z was nie może złamać

WhatsApp ma 9 zasad, których nikt z was nie może złamać

WhatsApp ma zasady, których nie wolno łamać. (Źródło obrazu: GIGA)


Dziki Zachód na WhatsApp? Żartujesz? Czy mówisz to poważnie? Nawet jeśli czasami sprawia wrażenie, że Messenger nie ma żadnych zasad, jest dokładnie odwrotnie. Ujawniamy 9 zasad, których nie powinieneś łamać na WhatsApp. Ponieważ w przeciwnym razie istnieje ryzyko wyrzucenia.

Wersja:2.22.13.77

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Zasady WhatsApp, których nie powinieneś łamać

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na świecie. To nie działa bez zasad. Właśnie dlatego grupa ma warunki użytkowania ustanowił dziewięć ważnych zasad, którego nikomu nie wolno łamać. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane.

obrażać użytkowników
Nie wolno obrażać, grozić, nękać ani wygłaszać ani udostępniać wypowiedzi rasistowskich lub budzących zastrzeżenia etniczne innym użytkownikom.
Wezwanie do przemocy
WhatsApp nie może być używany do podżegania do przemocy, nielegalnych lub w inny sposób nieodpowiednich działań. Dotyczy to również udostępniania treści związanych z brutalnymi przestępstwami.
Fałszywe wiadomości
Komunikator nie może być używany do rozpowszechniania fałszywych wiadomości zawierających celowo nieprawdę, wprowadzających w błąd lub wprowadzających w błąd stwierdzeń.
wysyłać spamu
Użytkownicy WhatsApp nie mogą rozpowszechniać „wiadomości takich jak wiadomości masowe”. Korzystanie z „automatycznego wysyłania wiadomości” lub „automatycznego wybierania numeru” jest również zabronione. Dlatego wiadomości lub rozmowy, które zostały wcześniej nagrane i wysłane automatycznie w określonym czasie, są niedozwolone. Tylko jeśli masz pozwolenie od WhatsApp, istnieje wyjątek.
Sfałszować inną tożsamość
Z WhatsApp nie ma wymogu prawdziwego imienia. Użytkownicy mogą być identyfikowani tylko po numerze telefonu. Imię można wybrać dowolnie. Nie wolno tu udawać kogoś innego. Ale pseudonimy są dozwolone.
rozpowszechniać złośliwe oprogramowanie
Pliki można również przesyłać za pośrednictwem WhatsApp. W związku z tym nie możesz używać Messengera do dystrybucji wirusów lub innego złośliwego oprogramowania.
Szpieguj użytkowników
Nie możesz szpiegować użytkowników za pośrednictwem WhatsApp. Żadne informacje nie mogą być pozyskiwane od lub na temat użytkowników w sposób niedopuszczalny lub nieautoryzowany.
Zbyt częsta zmiana numeru telefonu komórkowego
WhatsApp jest powiązany z numerem telefonu komórkowego. Nie ma konta, na które logujesz się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Jeśli zbyt często zmieniasz numer telefonu komórkowego, WhatsApp może ostatecznie wykluczyć Cię z procesu weryfikacji.
Hakuj WhatsApp lub manipuluj kodem
Każdy, kto spróbuje zhakować komunikator lub w jakikolwiek sposób zmanipulować kod, również zostanie natychmiast zablokowany.

W filmie mówimy, co możesz zrobić na WhatsApp:

Musisz samodzielnie zgłosić naruszenia WhatsApp

WhatsApp śledzi naruszenia tylko wtedy, gdy użytkownicy zgłaszają niewłaściwe zachowanie. Ponieważ wiadomości są szyfrowane od końca do końca, musisz sam podjąć działania, jeśli zauważysz problemy. Tylko wtedy WhatsApp może coś z tym zrobić.

GIGA poleca

Więcej interesujących artykułów o WhatsApp

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android