Voice of Germany 2023: nowe jury, termin startu i bilety

Voice of Germany 2023: nowe jury, termin startu i bilety

Popularny program castingowy „The Voice of Germany” powróci na ekrany telewizorów w 2023 roku. Ostatnio widzowie byli zdziwieni, że starej kadry trenerskiej nie będzie w tym sezonie. Kim są nowi trenerzy, kiedy zaczną się nowe odcinki w telewizji i gdzie można zobaczyć „The Voice of Germany” 2023 na żywo i w telewizji?

W zeszłym roku na krzesłach obrotowych można było zobaczyć Marka Forstera, Stefanie Kloß, Petera Maffaya i Reę Garvey. W 2023 roku nie będzie tam nikogo ze starego składu jurorów. Zastąpiły je nie mniej znajome twarze. W tym sezonie ponownie jest 5 trenerów, z 2 członkami jury występującymi jako zespół.

Nowe jury w The Voice of Germany 2023

Oto jury 13. sezonu „The Voice of Germany” 2023:

Billa i Toma Kaulitza jako zespół (Tokio Hotel, byli wcześniej w jury „Deutschland sucht den Superstar”)
Jana Zarellę (byli zwycięzcy castingu z Bro’Sis, obecnie moderator „The Giovanni Zarrella Show on ZDF)
Ronana Keatinga (były zwycięzca castingu z Boyzone, odnoszący sukcesy solo, w tym z „Life Is a Rollercoaster”)
Plan Dawida (Raper, był już w jury „Deutschland sucht den Superstar” z Dieterem Bohlenem w 2017 roku)

W zespole moderacji nic się nie zmienia. W 2023 roku program ponownie poprowadzą Thore Schölermann i Melissa Khalaj.

Nowi trenerzy w „TVOG”: Tutaj można kupić bilety na pokazy

Nowy zespół trenerów nie jest dobrze przyjmowany przez ogólnie krytyczną publiczność mediów społecznościowych. Zarówno na Twitterze, jak i na Facebooku wielu sympatyków serialu jest rozczarowanych nowym składem jurorów, niektórzy nie chcą włączyć się w tym roku.

Ale są też przyjaciele muzycy, którzy są zadowoleni z nowych trenerów:

Jeśli chcesz przekonać się na oczach wszystkich telewidzów, jak sobie radzi nowe jury bliźniaków Kaulitz, masz obecnie możliwość śledzenia na żywo nagrań nowego sezonu. Przesłuchania w ciemno nagrywane są od wtorku 6 czerwca. Zostały jeszcze bilety na kolejne transmisje z przesłuchań w ciemno, na których trenerzy zestawiają swoje drużyny. Można je znaleźć na TVTickets.de w cenie od 17,50 euro. Odcinki będą kręcone w Berlin-Adlershof.

Bilety na The Voice of Germany są dostępne tutaj

Voice of Germany 2023: nowe autokary, początek-termin, bilety i nadawca

Nowy sezon „The Voice of Germany” rusza w telewizji w 2023 roku znowu jesienią. A dokładna data emisji pierwszego wydania jeszcze nieznany, ale podobnie jak w poprzednich latach, nowe edycje mogłyby ruszyć ponownie na przełomie września/października. Nawet z nową ławą przysięgłych na stacjach nic się nie zmieni. Sat.1 i ProSieben każdy pokaże jeden program TVOG tygodniowo, prawdopodobnie ponownie czwartek i piątek. Możesz włączyć online i bez połączenia z telewizorem, korzystając z usługi Joyn. Można tam również obejrzeć odcinki ostatniego sezonu.

Odgałęzienie Voice Rap: Hip-Hop również rusza jesienią

Oprócz głównego show The Voice, w tym roku odbędzie się również spin-off hip-hopu, The Voice Rap. Rapowy spin-off będzie transmitowany wyłącznie online przez Joyn i również rozpocznie się jesienią (źródło: The Voice of Germany). Będzie tam 2 trenerów. Zwycięzca rapowej edycji automatycznie awansuje również do półfinału głównego show, dając mu szansę na bycie również zwycięzcą „TVOG” 2023.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android