Vodafone daje ci kupon Amazon o wartości 25 € – oto jak to zrobić

Vodafone daje ci kupon Amazon o wartości 25 € – oto jak to zrobić

CallYa Digital to czysto cyfrowa taryfa przedpłacona od Vodafone dla każdego, kto chce zachować elastyczność. (Źródło obrazu: GIGA)


Każdy, kto chciałby przetestować sieć 5G Vodafone, ma teraz do tego idealną okazję. Obecnie otrzymujesz kupon na zakupy o wartości 25 euro, gdy zarejestrujesz się w taryfie przedpłaconej „CallYa Digital”. Ujawniamy wszystkie szczegóły kampanii.

Vodafone CallYa Digital: kupon Amazon o wartości 25 € za darmo

W tej chwili możesz korzystać z czysto cyfrowej taryfy na kartę „CallYa Digital” 4 tygodnie praktycznie za darmo używać. Vodafone daje ci jeden za darmo Kupon BestChoice o wartości 25 euro, które możesz wymienić na przykład w Amazon. Ponieważ taryfa 5G zwykle kosztuje 20 euro za 4 tygodnie, daje to efektywny zysk w wysokości 5 euro, jeśli natychmiast wyjdziesz. Aby skorzystać z oferty, należy podać swój adres e-mail na tej stronie kampanii, a następnie zamówić taryfę „CallYa Digital” na vodafone.de. Voucher zostanie wysłany nie później niż 7 dni po otrzymaniu karty SIM. Ale uwaga: oferta jest ważna tylko do godz 8 marca 2023 r.

Do strony kampanii CallYa Digital

Przedpłacona taryfa telefonii komórkowej CallYa Digital firmy Vodafone obiecuje maksymalną elastyczność w niskiej stałej cenie: za 20 euro za 4 tygodnie otrzymujesz zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS oraz 15 GB limitu danych LTE/5G z prędkością do 500 MBit/s. Nie ma zobowiązania umownego. Możesz również wstrzymać taryfę w dowolnym momencie na koniec okresu rozliczeniowego na okres do 15 miesięcy i pozostać dostępnym.

Zalety taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafone
Opłata ryczałtowa Allnet i SMS
15 GB LTE/5G-Objętość danych do 500 MBit/s
Łącznie z roamingiem w UE
20 Euro przez 4 tygodnie
10 Euro Początkowy kredyt przy przenoszeniu numeru Brak opłaty za połączenie
Bon na zakupy o wartości 25 euro za darmo przy rezerwacji za pośrednictwem tej strony promocyjnej Oferta ważna do 08.03.2023

Vodafone CallYa Digital: Czy jest jakiś haczyk?

Ponieważ jest to taryfa przedpłacona, którą można anulować w dowolnym momencie, i tak nie podejmujesz żadnego ryzyka. Przed dokonaniem rezerwacji należy jednak zwrócić uwagę na następujące punkty:

Nie ma sprawdzania zdolności kredytowej, ale podczas rezerwacji taryfy musisz podać dane swojego konta bankowego, nawet jeśli chcesz skorzystać tylko z bezpłatnych 12 tygodni. Chociaż CallYa Digital jest nadal taryfą na kartę, pobierana jest cena podstawowa poleceniem zapłaty. Ma to tę zaletę, że nie musisz aktywnie doładowywać swojego kredytu. Jak sama nazwa wskazuje, CallYa Digital jest jedna taryfa czysto cyfrowa. Nie ma telefonicznej obsługi klienta, jedynie możliwość kontaktu z dostawcą za pośrednictwem aplikacji MeinVodafone, WhatsApp lub czatu usługi Vodafone.

Jeśli nie masz z tym problemu, otrzymasz ryczałt na całą sieć i 15 GB w sieci 5G od Vodafone na 4 tygodnie skutecznie za darmo.

Do strony kampanii CallYa Digital

Przegapiłeś ofertę? Skorzystaj z naszego kalkulatora taryf, aby znaleźć taryfę na telefon komórkowy, która jest indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android