Urządzenie HP Envy x360 „2 w 1” jest dostępne w najniższej cenie w sklepie Best Buy

Urządzenie HP Envy x360 „2 w 1” jest dostępne w najniższej cenie w sklepie Best Buy

Nasz zbiór ofert w ten piątek obejmuje różnorodne wyprzedaże laptopów i telefonów. Naszym pierwszym uczestnikiem jest dzisiaj HP Envy x360 15, który zwykle kosztuje 1029,99 USD, ale jest w sprzedaży w Best Buy za 729,99 USD, najniższą cenę w historii. To urządzenie 2 w 1 zdecydowanie zaczyna pokazywać swój wiek, ale pozostaje doskonałą wartością dla konwertowalnego laptopa. Envy x360 to niesamowite zastosowanie sprzętu AMD w kompaktowej i wytrzymałej obudowie HP 2 w 1. 15-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1080p jest wspierany przez procesor AMD Ryzen 5 5700U i 8 GB pamięci RAM, co zapewnia wystarczającą moc dla większości aplikacji biurowych. Jednak nawet ze zintegrowaną grafiką AMD, Envy 15 jest w stanie utrzymać swoją wagę również w przestrzeni gier. Oprócz pary portów USB-A, Envy zawiera również port USB-C i gniazdo kart microSD. Jednak porty USB-C nie obsługują Thunderbolt 3. To niestety ogranicza prędkość przesyłania danych tego laptopa, ale jeśli nie potrzebujesz laptopa, który planujesz regularnie dokować przy biurku, Envy x360 2-w-1 jest solidną rekomendacją w tym przedziale cenowym. Przeczytaj naszą recenzję.

HP Envy x360 15 2 w 1

HP Envy x360 to wspaniały laptop o solidnej wydajności i żywotności baterii. Ta konfiguracja obejmuje AMD Ryzen 5700U, 8 GB pamięci i 512 GB SSD. Best Buy obniżył cenę laptopa HP Spectre x360 14 2 w 1 do 1479,99 USD w porównaniu ze zwykłą ceną 1729,99 USD. Jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy za to, co uważamy za najlepsze 2 w 1, jakie można kupić. To 14-calowe urządzenie „2 w 1” to wspaniałe połączenie formy i funkcji, oferujące długi czas pracy baterii i jasny wyświetlacz OLED o rozdzielczości 3000 x 2000. Poręczny rysik magnetyczny jest dostarczany z tym laptopem po wyjęciu z pudełka, aby w pełni wykorzystać jego ekran dotykowy i można go wygodnie przymocować z boku laptopa, gdy nie jest używany. Spectre x360 jest zasilany przez procesor Intel Core i7-1195G7 i 16 GB pamięci RAM. Niektóre dodatkowe urządzenia w tej konfiguracji obejmują 1 TB pamięci SSD oprócz 32 GB pamięci Intel Optane. Włączenie pamięci Optane zapewnia lepszą wydajność i szybkość transferu dla najważniejszych aplikacji. Dopełnieniem tego laptopa jest szereg wszechstronnych opcji łączności, takich jak para portów USB-C zgodnych ze standardem Thunderbolt 4, jeden port USB-A i gniazdo kart microSD. Pomimo dołączenia kilku nadprogramów po wyjęciu z pudełka i nieco sztywnego touchpada, HP Spectre x360 to doskonały laptop produktywny dla każdego, kto jest fajny dzięki nieco wyższej cenie. Przeczytaj naszą recenzję.

Najlepszy laptop 2022: HP Spectre x360 14

HP Widmo x360 14

HP Spectre x360 14 to najlepszy laptop z systemem Windows. Jest wyposażony w wyświetlacz OLED 3:2, ale zapewnia również doskonałą wydajność i jest wyposażony w rysik, który mocuje się magnetycznie z boku obudowy. Zwykle 499,99 USD, Lenovo Chromebook Duet jest obecnie w sprzedaży za 379 USD w Best Buy, najniższej dotychczas cenie laptopa. 13-calowy Duet może być trochę zbyt masywny, aby być dobrym tabletem, ale w większości sytuacji radzi sobie dobrze jak Chromebook dzięki odłączanej klawiaturze. Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1080p jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 i ma 128 GB wbudowanej pamięci masowej. 8 GB pamięci RAM jest również więcej niż wystarczające dla większości aplikacji wielozadaniowych, zwłaszcza podczas pracy w ekosystemie Chrome OS. Istnieje jednak kilka utraconych możliwości, takich jak brak uwierzytelniania biometrycznego i brak fabrycznie zapakowanego rysika, aby w pełni wykorzystać jego ekran dotykowy. Jednak dołączona klawiatura jest idealna do wykonywania pracy z dala od biurka — zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że Duet może działać do 12 godzin między ładowaniami. Posiada również kamerę internetową 5 MP i parę portów USB-C do ładowania i dodatkowej łączności. Przeczytaj naszą recenzję.

Najlepszy laptop 2022: Lenovo Chromebook Duet

Lenovo Chromebook Duet

Lenovo Chromebook Duet to najtańszy Chromebook 2022 roku. Przenośne urządzenie 2 w 1 oferuje zdejmowaną osłonę klawiatury i nóżki, a także długą żywotność baterii. Model składanego Samsunga Galaxy Z Flip 3 o pojemności 256 GB jest w sprzedaży w Amazon za 849,99 USD, co odpowiada najniższej cenie, jaką widzieliśmy na smartfonie o wartości 1049,99 USD. Z Flip 3 zwija się w kwadrat o przekątnej 4,2 cala z 1,9-calowym ekranem z przodu, który umożliwia szybkie sprawdzanie powiadomień. Jednak najfajniejszą sztuczką tego telefonu jest możliwość otwarcia klapki, aby odsłonić 6,7-calowy wyświetlacz OLED 120 Hz. Procesor Qualcomm Snapdragon 888 pozwala Flip 3 dotrzymać kroku innym telefonom w tym przedziale cenowym, jednak jego mniej niż gwiezdna kolekcja aparatów może być dla niektórych przełomem. Jego długoterminowa trwałość również nie została jeszcze udowodniona, ale jeśli szukasz składanego telefonu, który prawie wydaje się normalny, warto przyjrzeć się Flip 3. Przeczytaj naszą recenzję.

Samsung Galaxy Z Klapka 3

Smukły, stylowy Galaxy Flip 3 firmy Samsung można złożyć na pół, co ułatwia noszenie w kieszeni i ma przydatny wyświetlacz zewnętrzny do sprawdzania powiadomień, gdy jest zamknięty. Telefon jest również wodoodporny, ma doskonałą wydajność i umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Model ostatniej generacji iPada Air 64 GB jest obecnie przeceniony do najniższej ceny w historii Walmart. Ten lekki tablet zwykle kosztuje 599,99 USD, ale obecnie możesz go kupić za 469 USD w Walmart. iPad Air 2020 od jakiegoś czasu jest w tej cenie, co nie jest dziwne, biorąc pod uwagę wiek tego tabletu, ale nadal jest warte rozważenia. Ten starszy model tabletu Apple może nie mieć niesamowicie szybkiego układu M1, ale jego procesor A14 Bionic nadal jest w stanie zapewnić dużą moc i powinien być wystarczająco szybki dla większości aplikacji. Tablet jest również kompatybilny z różnymi akcesoriami do iPada Air, które umożliwiają przekształcenie go w laptopa ad-hoc za pomocą dodatków, takich jak Magic Keyboard firmy Apple. Tablet o przekątnej 10,9 cala oferuje rewelacyjny wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2360 x 1640 i szerokiej gamie kolorów, nie wspominając o porcie USB-C do ładowania. Przeczytaj naszą recenzję.

Nowy iPad Air z klawiaturą Magic Keyboard i rysikiem Apple Pencil

2020 iPad Air (64 GB, Wi-Fi)

iPad Air 2020 ma cieńsze ramki wokół wyświetlacza i przeniósł czujnik odcisków palców Touch ID na przycisk zasilania na górze urządzenia.

Niektóre wyprzedaże głośników i wkładek dousznych Bluetooth

Jeśli pogoda się ociepla, warto zainwestować w głośnik Bluetooth. W tej chwili można znaleźć zarówno JBL Flip 5, jak i Go 3 w sprzedaży w Amazon. Większy JBL Flip 5 kosztuje zwykle 29,95 USD, ale jest w sprzedaży za 99,95 USD, podczas gdy kieszonkowy JBL Go 3 jest w sprzedaży za 29,95 USD zamiast zwykle 49,95 USD. Oba te głośniki mają klasę wodoodporności IP67, dzięki czemu jeden z nich jest idealny na wycieczki w plener. Możesz kupić Anker Soundcore Liberty 3 Pro w sprzedaży w Amazon już teraz za 129,99 USD, w porównaniu ze zwykłą ceną 169,99 USD. Odpowiada to najlepszej cenie, jaką widzieliśmy w dobrze zaokrąglonej parze prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych, które oferują przyzwoitą redukcję szumów, potężny dźwięk i łączność Bluetooth. Obsługują nawet kodek audio LDAC, który zapewnia wyższą jakość dźwięku przez Bluetooth. Przeczytaj naszą recenzję.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android