To wszystkie oficjalne kolory Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

To wszystkie oficjalne kolory Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Dhruv Bhutani / Android AuthoritySmartfony to nie tylko funkcjonalne minikomputery do wykonywania cyfrowych zadań. Te gadżety są również formą akcesoriów, które zwykle nosimy ze sobą i pokazujemy światu. Chcesz, aby dobrze wyglądały, zwłaszcza jeśli kupujesz wysokiej klasy telefon, który kosztuje znaczną ilość gotówki. Posiadanie wielu opcji kolorów jest zawsze dobre. Dzisiaj porozmawiamy o dostępnych kolorach Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro. Nawiasem mówiąc, opcje kolorów różnią się nieco między Pixel 7 i Pixel 7 Pro. Dowiedzmy się, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.


Opcje kolorów Google Pixel 7

Zacznijmy od standardowego Pixela 7. Mniejsze urządzenie występuje w trzech dostępnych wersjach kolorystycznych: Obsidian, Snow i Lemongrass. Zasadniczo przekłada się to na czerń, biel i zieleń.

Obsydian

Google Pixel 7 w kolorze ObsidianJest to prawdopodobnie najlepsza opcja kolorystyczna dla tych, którzy wolą bardziej niepozorne. Nie będzie to tak uderzające i raczej pozostanie niezauważone. Jest to również kolor, który dobrze komponuje się z wszelkimi dodatkami lub strojami. Nie wspominając już o tym, że może wyglądać poważniej i bardziej profesjonalnie. Pasek aparatu nadal zapewnia nieco kontrastu.

Śnieg

Tył Google Pixel 7 białyRobert Triggs / Android Authority Jeśli chcesz czegoś bardziej błyskotliwego, ale wciąż niezbyt zabawnego, Snow może być najlepszym wyborem. Dzięki temu Pixel 7 wygląda schludnie, elegancko i elegancko. A metalowy pasek aparatu dodaje mu miłego akcentu.

Trawa cytrynowa

Google Pixel 7 trawa cytrynowa z powrotemRita El Khoury / Android Authority Oto coś dla bardziej odważnych użytkowników, którzy chcą więcej kolorów. Ten kolor Lemongrass Pixel 7 ma subtelny zielony odcień. Metalowy pręt ma podobny złoty, zielonkawy kolor, który bardzo dobrze komponuje się z resztą projektu. Nie trzeba dodawać, że będzie się bardziej wyróżniać.


Opcje kolorów Google Pixel 7 Pro

Teraz, jeśli wybierasz wersję Pro, opcje kolorów różnią się nieco. Teraz możesz wybierać między Obsydianem, Śniegiem i Hazel. Jeśli chcesz poznać schemat nazewnictwa kolorów Google, Hazel jest niebieski.

Obsydian

pasek aparatu google pixel 7 pro w dłoniRyan Haines / Android AuthorityObsidian Pixel 7 Pro wygląda identycznie jak zwykły Obsidian Pixel 7, przynajmniej pod względem koloru. To standardowa czarna płyta z subtelnym logo Google i ciemnoszarą metalową obudową aparatu.

Śnieg

Google Pixel 7 Pro w kolorze białym i Pixel Buds Pro oraz białe okulary przeciwsłoneczne na pomarańczowym tle, obok naklejki z AndroidemRita El Khoury / Android AuthoritySnow Pixel 7 Pro jest również prawie identyczny ze swoim odpowiednikiem Pixel 7. Jest oczywiście większy i ma dodatkowy aparat, ale kolory są takie same.

Leszczyna

Piwny Pixel 7 Pro przedstawiający tylny panel i aparatDhruv Bhutani / Android Authority Użytkownicy HazelPixel 7 otrzymują Lemongrass, a właściciele Pixela 7 Pro mogą dostać Hazel, znany również jako jasnoniebieski. Obudowa aparatu również zyskuje złoty akcent, podobnie jak opcja koloru trawy cytrynowej. Urządzenie wygląda bardzo ładnie i ma znacznie bardziej kolorowy i zabawny akcent niż podstawowe modele w kolorze czarnym lub białym.


Który kolor wolisz?

Google Pixel 7 Pro w śnieżnobiałej i orzechowej kolorystyceRita El Khoury / Android AuthorityTeraz, gdy znasz już wszystkie kolory dostępne dla Ciebie w Google, chcielibyśmy wiedzieć, który najbardziej Ci się podoba! Oddaj swój głos w poniższej ankiecie i przekonaj się, które kolory Pixela 7 i Pixela 7 Pro są najpopularniejsze! Jeśli jesteś gotowy na zakup jednego z nich, sprawdź naszą pełną recenzję Pixel 7 lub recenzję Pixel 7 Pro. Jeśli chcesz kupić jedno z tych urządzeń Pixel 7, możesz też skorzystać z poniższych linków do zakupu. Google Pixel 7Google Pixel 7Google Pixel 7 Procesor Tensor G2 • Ulepszony aparat • Niska cena Stosunek jakości do ceny jak żaden inny Pixel 7 to flagowy Pixel dla każdego. Oferuje procesor Google nowej generacji, wspaniałe specyfikacje i rozsądną cenę. Jeśli chcesz mieć większy wyświetlacz i jeszcze lepsze aparaty, możesz przejść na Pixel 7 Pro. Google Pixel 7 ProGoogle Pixel 7 ProGoogle Pixel 7 ProNajlepszy aparat Google • Wysokiej jakości wyświetlacz • Duża bateria Pixel 7 Pro to najlepszy telefon w ofercie Google. Google Pixel 7 Pro czerpie najlepsze funkcje z Pixela 6 Pro i ujednolica je lepsza. Ciesz się licznymi ulepszeniami aparatu i zabawnymi nowymi sztuczkami programowymi, a wszystko to za tę samą cenę, co telefon Pixel ostatniej generacji.

Często zadawane pytania

Jakie kolory Pixela 7 są dostępne? Pixela 7 możesz kupić w kolorze Obsidian, Snow lub Lemongrass. Są to czarne, białe i zielone. Jakie kolory Pixela 7 Pro są dostępne? Pixela 7 Pro możesz kupić w trzech różnych kolorach: obsydianowym, śnieżnym i piwnym. Są to czarne, białe i niebieskie. Czy Pixel 7 i Pixel 7 Pro są w tych samych kolorach? Zarówno Pixel, jak i Pixel 7 Pro mają opcje kolorów Obsidian i Snow. Trawa cytrynowa jest jednak dostępna tylko z Pixelem 7. A Hazel jest dostępna wyłącznie w Pixel 7 Pro. Czy są jakieś różnice cenowe między kolorami Pixela 7 i Pixela 7 Pro? Wybrany kolor nie ma wpływu na cenę. Oczywiście istnieje różnica w cenie między Pixel 7 a Pixel 7 Pro. Wpłynie to na cenę, którą zapłacisz, jeśli konkretnie chcesz warianty Lemongrass lub Hazel. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android