The Office (USA) — Oto miejsce, w którym można przesyłać strumieniowo przebojowy program telewizyjny

The Office (USA) — Oto miejsce, w którym można przesyłać strumieniowo przebojowy program telewizyjny

NBC’s The Office to jeden z najczęściej oglądanych i ogólnie wciągających programów. Fani byli niemal w panice, kiedy opuścił Netflix. To sprawiło, że wiele osób zastanawiało się, gdzie obejrzeć The Office. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby obejrzeć ukochaną komedię w miejscu pracy, w tym Peacock. Możesz jednak znaleźć kilka innych sposobów oglądania The Office online, a poniżej podajemy wszystkie szczegóły.

O czym jest Biuro?

The Office to amerykański remake popularnego brytyjskiego serialu o tym samym tytule, stworzonego przez Ricky’ego Gervais. Emitowany w NBC od 2005 do 2013 roku, przetrwał oryginalny serial o wiele lat i pod wieloma względami rozszerza jego tematykę i postacie.Sitcom , nakręcony w stylu dokumentalnym, podąża za pracownikami Dunder-Mifflin, fikcyjnej firmy papierniczej w Scranton w Pensylwanii. Kierowani przez komicznie nieudolnego szefa, Michaela Scotta, pracownicy podejmują różne nieszczęścia, próbując wykonać tak mało pracy, jak jest to absolutnie konieczne.

Przesyłaj strumieniowo The Office na Peacock

Biuro na PeacockNajprostszym sposobem oglądania The Office jest przesyłanie strumieniowe na Peacock. Obecnie prawa do serialu posiada NBCUniversal, więc firma udostępnia go na własnym streamerze, gdzie jest to jedna z najlepszych komedii. Był czas, że część The Office można było oglądać za darmo. Bezpłatny, wspierany przez reklamy poziom Peacocka ma ograniczenia. Jednym z nich jest to, że Office jest niedostępny. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo The Office, potrzebujesz konta Premium z obsługą reklam lub konta Premium Plus Peacock bez reklam. Będą one kosztować odpowiednio 4,99 USD lub 9,99 USD miesięcznie.Duże logo pawiaUsługa przesyłania strumieniowego PeacockNBCUniversal Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele jego treści za darmo lub oglądać je wszystkie w ramach płatnej subskrypcji już od 4,99 USD miesięcznie.

Odcinki Office Superfan

Zaletą oglądania The Office on Peacock jest to, że usługa zapewnia również wyłączny dostęp do odcinków The Office Superfan. Są to rozszerzone wersje twoich ulubionych odcinków z dodanymi usuniętymi scenami.

Oglądaj Biuro na VOD

Wiele osób odczuwa zmęczenie podczas przesyłania strumieniowego. Jeśli nie chcesz płacić za nową usługę, nikt nie może cię winić. Masz inne opcje. Jeśli jesteś jednym z wielu fanów pakietu Office, którzy rutynowo objadają się całą serią, być może lepiej będzie kupić serię od razu, zamiast płacić za miesięczny dostęp. W dłuższej perspektywie może to zaoszczędzić pieniądze. Obecnie wszystkie dziewięć sezonów The Office można znaleźć w Google Play, Amazon, Apple TV, Vudu i innych usługach VOD. Jeśli masz tylko kilka ulubionych pór roku, możesz zacząć od nich.

Oglądaj powtórki pakietu Office w usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo

Zdjęcie stockowe Sling TVEdgar Cervantes / Android Authority Jeśli lubisz oglądać The Office na żywo jak za starych dobrych czasów, możesz to zrobić online. The Office nadal gra w telewizji kablowej w dystrybucji na kanałach takich jak Freeform, Comedy Central i Paramount Network. Oznacza to, że możesz oglądać powtórki przez większość dni tygodnia. Nie możesz kontrolować, które sezony i odcinki będziesz oglądać w danym momencie, tak jak w Peacock. Ale możesz zapisywać odcinki w chmurze DVR, aby wrócić do nich na żądanie. Większość streamerów telewizyjnych na żywo oferuje w tym celu jakąś usługę DVR. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android