The Mandalorian Season 3: Data premiery, historia i wszystko inne, co wiemy

The Mandalorian Season 3: Data premiery, historia i wszystko inne, co wiemy

Mandalorianin ma teraz prawie dwa lata iw tym czasie stał się wielkim hitem dla Disney Plus. Był nawet dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. Śledziliśmy perypetie tytułowego bohatera, łowcy nagród w charakterystycznej zbroi, który nagle staje się obrońcą Grogu, istoty obdarzonej mocą, lepiej znanej fanom jako „Baby Yoda”. Po ukończeniu dwóch sezonów możesz się zastanawiać, kiedy spadnie trzeci sezon Mandalorian. Dobre pytanie. Oto wszystko, co wiemy o trzecim sezonie The Mandalorian. Nie widziałeś jeszcze serialu? Możesz zarejestrować się w Disney Plus i nadrobić zaległości w pierwszych dwóch sezonach, klikając poniższy link:
Sekcja filmów komediowych Disney Plus Zdjęcie stockowePakiet Disney Plus

Kiedy rozpocznie się trzeci sezon The Mandalorian?

Disney ma ogłoszony że Mandalorian sezon 3 zadebiutuje 1 marca 2023 r. 29 marca 2022 r. aktor i reżyser Carl Weathers zdawał się potwierdzać na swoim kanale na Twitterze produkcja sezonu 3 dobiegła końca. Pokaz jest nieco opóźniony, ponieważ poprzednie okno premiery miało przypadać na luty 2023 r. Niemniej jednak marcowa data premiery jest teraz potwierdzona, a Disney Plus najprawdopodobniej jej nie zmieni.

Kto wystąpi w trzecim sezonie?

Ostrzeżenie: Spoilery do nadchodzącego show. Czytaj dalej tylko wtedy, gdy już nadrobiłeś i skończyłeś sezon 2! Pedro Pascal, który grał tytułowego bohatera w pierwszych dwóch sezonach serialu, obecnie pracuje jako główny bohater nadchodzącej adaptacji serialu HBO The Last of Nasza gra wideo. Niewykluczone, że w następnym sezonie Mandalorianina zagra inna osoba w garniturze, a Pascal po prostu podłoży głos tej postaci. W pierwszych dwóch sezonach zdjął hełm, aby pokazać nam swoją twarz tylko trzy razy. Prawdopodobnie tak będzie w trzecim sezonie, w którym Pascal bardzo rzadko pokazywał się bez hełmu.Zrzut ekranu ze zwiastuna sezonu 2 MandalorianA co z towarzyszem Mandalorianina, Grogu? Pod koniec drugiego sezonu widzimy, jak opuszcza swojego przyjaciela i obrońcę, aby dołączyć do nikogo innego jak Luke’a Skywalkera, aby nauczyć się używać swoich mocy Mocy. Trudno uwierzyć, że już nigdy nie zobaczymy „Baby Yody”, więc spodziewamy się, że będzie on również częścią sezonu 3. Spodziewamy się również powracających postaci, takich jak szef gildii łowców nagród Greef Karga (Carl Weathers) i zły Imperial Moff Gideon (Giancarlo Esposito) pojawi się również w trzecim sezonie. Jedną z postaci, która nie wróci, jest najemniczka Cara Dune. Disney i Lucasfilm byli niezadowoleni z pewnych kontrowersyjnych wiadomości na Twitterze od grającej postać, aktorki Giny Carano, i publicznie ogłosili, że nie wróci.

O czym będzie The Mandalorian sezon 3?

Disney Plus wypuścił pierwszy zwiastun sezonu 3 The Mandalorian we wrześniu 2022 r. Materiał filmowy pokazuje, co dalej z przyszłością Mando i Grogu, gdzie ten pierwszy przyjmuje bardziej ojcowską rolę w stosunku do małego zielonego dzieciaka. Oprócz zwiastuna otrzymaliśmy kilka wskazówek od najnowszy spin-off Disney Plus, The Book of Boba Fett. Temuera Morrison gra rolę Boby Fetta, łowcy nagród, który również nosi mandaloriańską zbroję, a Ming-Na Wen gra jego partnera Fenneca Shanda.księga boba fett logo wzrost 169Obaj pojawili się w drugim sezonie The Mandalorian. W scenie po napisach ostatniego odcinka sezonu widzimy, jak Boba zabija byłego porucznika Jabby Hutta, Biba Fortunę, w pałacu Jabby na Tattoine. Seria pokazuje, jak Boba Fett próbował przejąć organizację Jabby. Oparty na fabule z tej serii, której nie będziemy tutaj zdradzać, ten program jest niezbędny dla fanów Mandalorianina. Naprawdę powinieneś teraz obejrzeć serial. To wszystko, co wiemy do tej pory o sezonie Mandalorian 3. Zaktualizujemy ten post, gdy ujawnimy więcej informacji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android