Testuje aplikacje audiobooków za darmo: Audible, Spotify, Apple Music, Bookbeat & Co. w porównaniu

Testuje aplikacje audiobooków za darmo: Audible, Spotify, Apple Music, Bookbeat & Co. w porównaniu

Uwielbiasz audiobooki i nadal szukasz odpowiedniej aplikacji do audiobooków, ale nie możesz się zdecydować ze względu na duży wybór? Nic dziwnego, skoro istnieje tak wiele różnych modeli subskrypcji, cen i treści. Zbadaliśmy znanych dostawców, takich jak Spotify, Audible i Apple Music – oto wyniki.

Wersja: sieć

Języki Niemiecki

Rynek jest bardzo konkurencyjny: Spotify, Apple Music, Audible oraz BookBeat to tylko kilku dostawców wśród aplikacji do książek audio. Wszystkie mają różne ceny, biblioteki, oferty combo i warunki. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przyjrzeliśmy się bliżej różnym usługom przesyłania strumieniowego i przedstawiliśmy najważniejsze szczegóły w skrócie.

Porównanie najlepszych aplikacji do audiobooków: wszystkie szczegóły na pierwszy rzut oka

Jest tak wiele Aplikacje do audiobookówwszystkie nieco inne im Preisrozmiar Biblioteka oraz liczba lekcje słuchania są. Istnieją również oferty łączone z muzyką i e-bookami. Poniżej przedstawimy dwunastu najbardziej znanych dostawców książek audio.

cena za miesiąc
Bezpłatny okres próbny
Biblioteka
ryczałt
specyfiki

Spotify Premium
około 9,99 €
I
1 miesiąc k. TO.
I

Dostępne 4 modele subskrypcji Ryczałtowa opłata za muzykę Możliwa zniżka studencka

Muzyka Apple
około 4,99 €
I
1 miesiąc k. TO.
I

Dostępne 4 modele subskrypcji Ryczałtowa opłata za muzykę Możliwa zniżka studencka

Słyszalny
9,95 €
I
90 dni oferuje 200 000 tytułów
nie
1 bezpłatny audiobook miesięcznie Ekskluzywne podcasty Książki można zatrzymać po anulowaniu

BookBeat
około 9,99 €
I
60 dni 500 000 tytułów
I
za 19,90 €/miesiąc Dostępne 3 modele subskrypcji Konto rodzinne możliwe za niewielką dopłatą

Audiobooki Deezer
9,99 €
I
3 miesiące „Kilka 10 000” tytułów
I

Dostępne 2 modele abonamentowe W cenie zryczałtowana opłata za muzykę

opowiadanie
14,90 €
I
7 dni 250 000 tytułów
I

Audiobooki i e-booki w wersji dla dzieci z możliwością zniżki studenckiej

Dalej
około 9,99 €
I
14 dni 300 000 tytułów
I
za 18,99 €/miesiąc Dostępne 3 modele subskrypcji Książki audio i e-booki w jednym

Prawowitość
około 8,99 €
I
21 dni 180 000 tytułów Tak Dostępne 3 modele subskrypcji Książki audio i e-booki można rezerwować w jednym, w tym e-czytnik

książki.de
około 9,95 €
nie
31.000
tytuł
nie
1 bezpłatny audiobook miesięcznie

Thalia
9,95 €
I
30 Weź 80 000
tytuł
nie
2 darmowe audiobooki miesięcznie Wstrzymaj bez konieczności natychmiastowego anulowania

Skoobe
19,99 €
I
30 Weź 400 000
tytuł
I

Dostępne 2 modele subskrypcji Książki audio i e-booki w jednym

migacz
około 6,67 €
I
7 Weź 5000
tytuł
I

Streszczenia książek non-fiction

Spotify

Spotify jest znany przede wszystkim jako usługa strumieniowego przesyłania muzyki, ale ma również kilka książek audio. Niestety nie udało nam się ustalić dokładnej liczby. Możesz przetestować Spotify Premium przez miesiąc za darmo, łatwo przekonać się do biblioteki audiobooków. Po okresie darmowym płacisz 9,99 EUR miesięcznie za zwykłe członkostwo premium, 12,99 EUR za dostęp z dwoma indywidualnymi kontami, 14,99 EUR za rodziny do sześciu osób, a także zniżka dla studentów. Płacisz tylko 4,99 euro miesięcznie. Spotify można anulować w dowolnym momencie, naciskając przycisk.

Bezpłatna wersja próbna Spotify Premium

Jeśli chcesz wiedzieć, jak znaleźć audiobooki w Spotify, czytaj dalej tutaj:

Muzyka Apple

Muzyka Apple nie oferuje audiobooków od 2021 roku, ale wciąż można znaleźć słuchowiska takie jak „Kroniki Sherlocka Holmesa” czy „Bibi i Tina”. Oczywiście usługa przesyłania strumieniowego Apple oferuje również nieograniczony dostęp do muzyki. Za 4,99 euro miesięcznie studenci i ci, którym nie przeszkadza nieco odchudzona oferta, mogą słuchać czystej muzyki. Normalna taryfa jest dostępna za 9,99 euro, a rodziny do sześciu osób płacą 14,99 euro. Możesz także wypróbować Apple Music całkowicie za darmo przez miesiąc i tę usługę można również anulować w dowolnym momencie i bez żadnych problemów.

Przetestuj Apple Music za darmo

Słyszalny

w Słyszalny To jest wewnętrzna aplikacja do książek audio firmy Amazon. Każdego miesiąca możesz wybierać spośród ponad 200 000 Tytuł wybierz, pobierz i posłuchaj audiobooka. Szczególną rzeczą jest to, że zachowujesz te audiobooki, nawet jeśli zrezygnujesz. Dlatego jest odpowiedni dla każdego, kto rzadko słucha książek audio lub chce ciągle słuchać bardzo konkretnej książki. Audible produkuje również ekskluzywne podcasty, których można tylko tam słuchać. Tylko do 8 stycznia możesz korzystać z Audible przez 3 miesiące za darmo testowanie. Jeśli zdecydujesz się na dalsze korzystanie z usługi, abonament będzie kosztował 9,95 euro miesięcznie. Audible można anulować online w dowolnym momencie.

Więcej informacji o usłudze audiobooków Audible:

BookBeat

BookBeat to aplikacja do audiobooków z ponad 100 000 audiobooków i e-booków i możesz indywidualnie zdecydować, który abonament najbardziej Ci odpowiada. Masz do wyboru taryfę podstawową za 9,99 euro miesięcznie, w której możesz słuchać do 25 godzin audiobooków miesięcznie, taryfę standardową za 14,99 euro za maksymalnie 100 godzin słuchania miesięcznie oraz taryfę premium za 19,90 euro miesięcznie z nieograniczoną przyjemnością słuchania. Każda subskrypcja jest dostępna w dowolnym momencie anulowane i nie zawierasz wiążącej umowy. Z BookBeat możesz także dodać do pięciu profili rodzinnych do każdej subskrypcji za 4,99 euro każdy i wspólnie korzystać z godzin słuchania. Obecnie możesz to zrobić Subskrypcja Premium BookBeat jest całkowicie bezpłatna przez 60 dni testować.

Więcej informacji o aktualnej kampanii BookBeat:

Nie można wyświetlić zawartości zewnętrznej.

Audiobooki Deezer

w Deezer otrzymujesz dwa produkty w jednym. Dzięki członkostwu premium za 9,99 euro miesięcznie możesz nie tylko słuchać nieograniczonej liczby audiobooków, ale także nieograniczoną ilość muzyki. W Deezer masz do wyboru dwa modele subskrypcji, które obejmują audiobooki: Deezer Premium, za 9,99 euro miesięcznie za jedno konto i Deezer Family za 14,99 euro i do 6 indywidualnych kont. Jedyna wada: wybór książek nie jest przekazywany bezpośrednio przez Audiobooki firmy Deezer i jest podawany tylko jako „kilkadziesiąt tysięcy tytułów”. Ale dobrą rzeczą jest to, że ty Testuj Deezer Premium przez trzy miesiące za darmo i możesz przekonać się o wielkości biblioteki, bez żadnych haczyków, ponieważ Deezer można również anulować co miesiąc.

Więcej informacji o Deezer Premium znajdziesz tutaj:

opowiadanie

w opowiadanie możesz słuchać nieograniczonej liczby audiobooków, a nawet czytać e-booki za 14,90 euro miesięcznie. Studenci otrzymują 33-procentową zniżkę i płacą tylko 9,90 euro miesięcznie. Według dostawcy biblioteka zawiera ponad 250 000 tytułów, każdy na pewno coś znajdzie. Subskrypcję audiobooka można również anulować w dowolnym momencie i bez umowy. Obecnie możesz bezpłatnie korzystać ze Storytel przez 7 dni Przetestuj dokładnie i przekonaj się sam.

Dalej

Również o godz Dalej otrzymujesz audiobooki i e-booki w modelu abonamentowym i ponad 300 000 Tytuł Duży wybór. Masz wybór pomiędzy srebrną subskrypcją za 9,99 euro miesięcznie, do 25 godzin słuchania, a złotą subskrypcją za 18,99 euro i nieograniczoną przyjemnością czytania/słuchania. Rodziny płacą 23,99 USD za nieograniczone słuchanie z 2 profilami lub 31,99 USD za 4 profile. Także Nextory możesz testować bezpłatnie przez 14 dni i pozwól, aby aplikacja do audiobooków przekonała Cię, że możesz anulować w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego przycisku.

Prawowitość

Prawowitość ma ponad 180 000 audiobooków i e-booków w ofercie i jest obecnie jedynym dostawcą audiobooków, z którym można zawrzeć umowę obejmującą e-czytnik. Dostaniesz dwa modele abonamentowe bez i cztery z e-czytnikiem „Kindle 10”. Ceny zaczynają się od 8,99 EUR za subskrypcję premium z 12-miesięczną umową lub 9,99 EUR bez. Legimi ty też możesz pierwszy 21 Rozwiąż długi bezpłatny testaby przekonać Cię do oferty.

książki.de

Strona internetowa książki.de każdy mól książkowy prawdopodobnie go zna, więc ich usługi strumieniowego przesyłania książek audio zdecydowanie nie powinno zabraknąć na naszej liście. W porównaniu wypada jednak słabo. Z więcej niż 31 000 Tytuł biblioteka nie jest szczególnie obszerna i na próżno będziesz szukać darmowego okresu testowego. Każdy, kto zaufał księgarni internetowej 9,95 EUR miesięcznie za pobranie i słuchanie audiobooka. Jeśli jednak chcesz najpierw wypróbować usługę za darmo, zajrzyj do tuby, ponieważ nie ma okresu testowego.

Thalia

Księgarz też Thalia oferuje usługę audiobooków, z której można pobrać ponad 9,99 euro miesięcznie 80 000 Tytuł wybierz i pobierz dwie książki audio. Podobnie jak w przypadku Audible, księgi można zatrzymać po anulowaniu. Praktyczny dla wszystkich, którzy rzadko słuchają audiobooków lub chcą nazwać bardzo konkretny audiobook swoim własnym. To Streaming audiobooków z Thalii możesz go również przetestować przez 30 dni całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań.

Skoobe

w Skoobe możesz z biblioteki ponad 400 000 Tytuł wybierz nieograniczone i ciesz się przyjemnością słuchania i czytania w jednym. Ta usługa strumieniowego przesyłania książek audio oferuje elastyczną miesięczną subskrypcję i roczną subskrypcję. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie za 19,99 euro miesięcznie, ale jeśli masz pewność, że będziesz korzystać z usługi regularnie, roczna subskrypcja za 215,88 euro jest warta nieco więcej, ponieważ jest to równowartość 17,99 euro miesięcznie, czyli równowartość . Jeśli nie masz pewności, który model subskrypcji jest dla Ciebie odpowiedni, możesz to zrobić Testuj Skoobe przez 30 dni bezpłatnie i bez zobowiązań.

migacz

w migacz To nie jest zwykła aplikacja do audiobooków, ale nie chcieliśmy jej przed tobą ukrywać. Zamiast beletrystyki i powieści czyta się tutaj książki non-fiction. Ale nie tak suche i nudne jak zwykle. Kluczowe stwierdzenia są podsumowane zwięźle iw zrozumiały sposób, aby zaoszczędzić Ci dużo czasu. Świetna sprawa, szczególnie dla uczniów, studentów i wszystkich spragnionych wiedzy. Za 6,67 euro miesięcznie otrzymujesz nielimitowany dostęp do ww 5000 książek specjalistycznych i non-fiction w bibliotece. Możesz przetestować Blink jest również całkowicie darmowy przez siedem dni. Blinkist można również anulować w dowolnym momencie i nie zawierasz wiążącej umowy.

Wypróbuj Blinkista za darmo

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nieco innej aplikacji do audiobooków Blinkist, przeczytaj tutaj:

Porównanie aplikacji audiobooków: wniosek

Wybór różnych dostawców książek audio jest ogromny, więc możesz wybrać usługę przesyłania strumieniowego zgodnie ze swoimi życzeniami i preferencjami. Dlatego raczej trudno jest wyciągnąć prosty wniosek. Kto w ogóle ma konto premium w Spotify lub Muzyka Apple ma i jest zadowolony z biblioteki nie potrzebuje dodatkowego abonamentu.

Dla wszystkich, którzy chcą słuchać dużo audiobooków, warto BookBeat z różnymi modelami subskrypcji i 100 000 tytułów prawdopodobnie najlepszymi. Jeśli chcesz także przesyłać strumieniowo muzykę bez ograniczeń, powinieneś to zrobić Audiobooki Deezer zdecydowanie nie można przegapić. Dla tych, którzy dużo słuchają i mole książkowe, możemy Nexory polecić. Na szczęście większość dostawców usług przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatne fazy testowe, w których możesz najpierw posłuchać odpowiedniej aplikacji do książek audio zgodnie ze swoim gustem.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android