Tello Mobile pokazuje, że Twój rachunek za telefon nie musi obciążać banku

Tello Mobile pokazuje, że Twój rachunek za telefon nie musi obciążać banku

Operatorzy usług przedpłaconych stają się coraz bardziej popularni, ponieważ coraz więcej konsumentów zdaje sobie sprawę, że nie muszą polegać na Wielkiej Trójce (T-Mobile, AT&T i Verizon), płacić wygórowanych miesięcznych rachunków ani być zablokowani podpisać dwuletnie kontrakty, aby cieszyć się doskonałą usługą mobilną. Tello Mobile to nie tylko fantastyczna alternatywa dla głównych operatorów sieciowych, ale potrafi wyprzedzić konkurencję w obszarze przedpłaconym, a także dzięki konfigurowalnym planom, które zaczynają się już od 5 USD za miesiąc. Oto wszystko, co Tello Mobile ma do zaoferowania!

Co to jest Tello Mobile?

AA V4Tello Mobile to MVNO (operator wirtualnej sieci komórkowej), który wykorzystuje sieć 5G T-Mobile, aby zapewnić niezawodne usługi za mniej niż połowę ceny głównych graczy. Najważniejszą zaletą Tello są plany, które można w dużym stopniu dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki którym płacisz dokładnie za tego, czego potrzebujesz, zamiast korzystać z „wartościowych” planów typu „catch-all”, które możesz znaleźć u wielu konkurentów. Jeśli należysz do osób, które stale nie wykorzystują limitów komórkowej transmisji danych, możesz cieszyć się znacznymi oszczędnościami na rachunku za komórkę, jeśli dokładnie wiesz, jakie jest Twoje wykorzystanie. A ponieważ jest to usługa przedpłacona, nie musisz się martwić długo -umowy terminowe, ukryte opłaty, czy przepłacanie za usługi mobilne. W Tello nie musisz płacić zbiorczo przez miesiące, aby uzyskać dobrą ofertę, i możesz zmienić swój plan, gdy potrzebujesz więcej lub mniej danych. Tello ułatwia także rozpoczęcie korzystania z usługi, oferując opcję zabrania własnego smartfona – pod warunkiem, że jest to odblokowane urządzenie GSM – lub kupienia go bezpośrednio od Tello.

Znalezienie najlepszego planu Tello Mobile dla Ciebie

AA V5Tello pozwala dostosować idealny plan do Twoich potrzeb, a plany zaczynają się już od 5 USD. Za tę cenę masz wybór pomiędzy 100 minutami rozmów (bez danych) lub pakietem danych 500 MB (bez minut). Minuty czasu rozmów wahają się od 100 minut do nieograniczonego, z przyrostem co 300 i 500 minut, natomiast opcje transmisji danych obejmują 500 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB i nieograniczoną. Plan środkowy z, powiedzmy, 5 GB danych i 300 minutami pozwoli Ci zaoszczędzić zaledwie 17 USD miesięcznie. Każdy plan rozmów obejmuje nieograniczoną liczbę SMS-ów. Oczywiście, jeśli nie chcesz tracić czasu na wymyślanie niestandardowego planu lub nadal nie jesteś pewien, jakie będzie Twoje wykorzystanie, Tello ma zestaw popularnych opcji planu, z których możesz wybierać wystarczy jedno kliknięcie. Cechą wyróżniającą te plany jest limit danych, przy czym wszystkie obejmują nieograniczone rozmowy i SMS-y. The Gospodarka plan z 1 GB danych kosztuje 10 USD miesięcznie, a podwojenie danych w przypadku planu wartości 2 GB kosztuje zaledwie 14 USD miesięcznie. Osoby w podróży, które potrzebują więcej danych, będą czuły się lepiej w domu dzięki 5 GB Mądry plan, który jest nadal niezwykle przystępny cenowo za 19 USD miesięcznie. Oczywiście zawsze możesz skorzystać z narzędzia dostosowywania Tello, aby podwoić tę ilość danych do 10 GB za jedyne 5 USD miesięcznie.AA V6Aby zapewnić całkowicie bezproblemowe korzystanie z usługi, najlepszym wyborem będzie plan Tello Unlimited Data. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych planów „nieograniczonych”, za które możesz zapłacić setki dolarów, plan Tello z nieograniczoną ilością danych, rozmów i SMS-ów kosztuje zaledwie 29 dolarów miesięcznie. Do 15 grudnia nowi klienci (lub jeśli dodasz nową linię) będą mogli skorzystać skorzystaj ze znacznej zniżki przez pierwszy miesiąc, przy czym Tello obniżyło cenę planu ekonomicznego 1 GB do zaledwie 6 USD, a planu wartości 2 GB do zaledwie 8 USD.

Inne funkcje Tello Mobile

AA V2Chociaż zaletą Tello jest jego brak zobowiązań, nie oznacza to, że nie jest pozbawiony cennych funkcji. Obejmują one bezpłatną konfigurację hotspotu Wi-Fi bez dodatkowych opłat, które często można znaleźć u innych operatorów. Otrzymujesz także połączenia Wi-Fi z kompatybilnymi urządzeniami, nieograniczoną liczbę SMS-ów i połączenia międzynarodowe do ponad 60 krajów. Dostępna jest także obsługa eSIM, która eliminuje problemy związane z obsługą i instalacją fizycznych kart SIM. Dzięki szybkiemu i wygodnemu procesowi konfiguracji eSIM będziesz cieszyć się natychmiastową aktywacją i będziesz gotowy do rozpoczęcia korzystania z usługi Tello Mobile zaraz po zarejestrowaniu się w planie, bez konieczności czekania na otrzymanie fizycznej karty SIM pocztą. Wreszcie Tello oferuje również plan rodzinny. Dodanie linii nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, nie musisz martwić się o udostępniane dane i limity czasu rozmów. Posiadacz konta może skonfigurować dla każdej linii własny plan, urządzenie i numer telefonu, maksymalnie 10 linii na konto.

Pierwsze kroki z Tello

AA V3Prostota Ankit Banerjee / Android AuthorityTello w wyborze planu i jego usług przekłada się również na proces konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plan online, złożyć zamówienie i poczekać, aż dotrze fizyczna karta SIM. A dzięki funkcji przenoszenia możesz bez problemu zachować swój dotychczasowy numer telefonu. Z kartą eSIM jest to jeszcze szybsze i umożliwia natychmiastową aktywację, jeśli masz obsługiwany telefon. Oczywiście jedną z największych obaw związanych z przejściem na nowego operatora komórkowego jest zasięg. Przydatna strona sprawdzania zasięgu sieci Tello pozwala sprawdzić dostępność i siłę zasięgu 4G LTE i 5G w Twojej okolicy, dzięki czemu możesz być spokojny, że nie będzie żadnych problemów z łącznością sieciową. Możesz używać telefonu, który już masz, w Tello jako o ile jest odblokowany i korzysta z sieci GSM. Jeśli nie masz pewności co do kompatybilności, Tello ma przydatne narzędzie do sprawdzania kompatybilności, które pozwala sprawdzić, czy Twój telefon będzie działał w jego sieci. Możesz także kupić telefon bezpośrednio w Tello, oferując mnóstwo opcji do wyboru, w tym nowe i odnowione opcje, od wyjątkowo przystępnego cenowo Samsunga Galaxy A12 po wysokiej klasy Google Pixel 7 Pro. I pamiętaj, że przez ograniczony czas jeśli jesteś nowym klientem Tello lub dodajesz nową linię, możesz cieszyć się dużą zniżką na plany 1 GB i 2 GB, a cena przez pierwszy miesiąc spadnie odpowiednio do zaledwie 6 i 8 dolarów. Promocja trwa do 15 grudnia, więc to doskonały moment na zapisanie się do Tello!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android