Telekom: Doładuj kredyt przedpłacony za pomocą karty, online i nie tylko

Telekom: Doładuj kredyt przedpłacony za pomocą karty, online i nie tylko

Jako klient usługi przedpłaconej Telekom możesz wybierać spośród różnych opcji doładowania środków przedpłaconych na karcie SIM. Tutaj podpowiemy Ci, jak możesz doładować swoją umowę na kartę T-Mobile.

Doładuj kredyt przedpłacony

Niezależnie od tego, czy korzystasz ze zwykłych kart przedpłaconych, doładowujesz online, korzystasz z bankomatu, czy po prostu korzystasz z aplikacji – istnieje wiele możliwości doładowania karty przedpłaconej Telekom. Dotyczy to również ofert Congstar, tak! mobil i Penny Mobil również należą do Deutsche Telekom, dlatego systemy na kartę są ze sobą kompatybilne.

Natychmiastowe doładowanie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji

Prawdopodobnie najwygodniejszą i najszybszą metodą jest skorzystanie z oficjalnej strony internetowej lub aplikacji MeinMagenta. Tutaj możesz wybierać pomiędzy 15, 30, 50 i 100 euro i płacić wygodnie online. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

Otwiera „Natychmiastowe ładowanie” w aplikacji lub otwórz odpowiednią stronę w nowej karcie w przeglądarce. Wybierz ten żądaną ilość i wpisz swój numer telefonu na kartę w polach dostępnych na Twoim komputerze. Kliknij to Przycisk „Przejdź do metody płatności”.. Teraz możesz wybierać pomiędzy PayPal Lub Karta kredytowa wybierz i użyj go na komputerze w celu potwierdzenia płatności Adres mailowy w odpowiednim polu. Kliknij na to Przycisk „Kontynuuj przegląd”..

Jeśli wszystkie informacje są prawidłowe możesz normalnie wykonać przelew online. Zaledwie kilka chwil później powinieneś mieć kwotę na swojej karcie przedpłaconej.

MyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarne

Telekom Deutschland GmbH

MyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarneMyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarne

Telekom Deutschland GmbH

Kartą kredytową

Jeśli zakupiłeś kartę kredytową Telekom, wykonaj następujące czynności: aby załadować pieniądze na telefon komórkowy:

Wybierz ten darmowy Numer szybkiego wybierania 2 0 0 0.
Po otrzymaniu powiadomienia elektronicznego należy wybrać numer, aby doładować środki na karcie przedpłaconej. Głos powinien prosić Cię o… Wpisz kod doładowujący. Daj ten poprzez pole numeryczne i na koniec potwierdź swój wpis klawiszem Klucz mieszający #.

LUB

Daj to następującą kombinację klawiszy w polu połączenia:

* 1 0 1 * [Auflade-Code] #

Naciśnij, aby potwierdzić “Przycisk dzwonienia 📞.

Na automat bankowy i bankowość internetową

Możliwe jest także doładowanie kredytu w bankomatach oraz za pośrednictwem bankowości internetowej. Wystarczy w bankomacie lub w Internecie wybrać opcję „Doładowanie telefonu komórkowego” lub „Doładowanie kredytu na kartę” i jako operatora telefonii komórkowej wybrać T-Mobile (lub Telekom). Przy automacie należy dwukrotnie wprowadzić PIN karty bankowej i numer telefonu na kartę. Następnie wybierasz żądaną kwotę i przelewasz pieniądze bezpośrednio z konta bankowego na kartę przedpłaconą.

Kredyt Telekom możesz doładować w następujących bankach:

Poczta i Postbank Sparkasse Volks- und Raiffeisenbanken

Więcej możliwości

Karty przedpłacone innych dostawców

Ponieważ oferty na kartę od Congstar, Penny Mobil i tak! Telefon komórkowy należy do Telekomu i mu odpowiada Nieoficjalnie możliwe również z następujące karty kredytowe Aby doładować pieniądze:

Kupon doładowujący Congstar tak! Mobilna karta kredytowa Penny

Doładowanie działa w taki sam sposób, jak w przypadku kart kredytowych Telekom, jak już wyjaśniono powyżej, poprzez rozmowę telefoniczną lub kombinację klawiszy.

Nieoficjalne usługi internetowe

Możliwe jest również doładowanie salda umów przedpłaconych Telekom za pomocą wielu usług doładowań przedpłaconych online, takich jak aufladen.de, guthaben.de & Co. Tutaj często masz tę zaletę, że możesz wybierać z szerszej gamy usług płatniczych – takich jak Sofortüberweisung, Giropay lub Klarna.

Potrzebujesz slotu microSD w swoim smartfonie?

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android