Taryfa Saturn: Nintendo Switch OLED z 10 GB za 18 €/miesiąc

Taryfa Saturn: Nintendo Switch OLED z 10 GB za 18 €/miesiąc

Czy chciałbyś przełącznik OLED i mógłbyś skorzystać z nowej umowy na telefon komórkowy? Następnie spójrz na świat taryf Saturn. Tam aktualnie można dostać konsolę Nintendo w taryfie smartfona 10 GB w sieci Telekom.

Saturn: Nintendo Switch z taryfą Telekom w świetnej cenie

Szukasz nowej konsoli i większej ilości danych? Na Saturnie je dostajesz Przełącznik OLED aktualnie wraz z taryfą telefonii komórkowej w sieci Telekom włącznie z 10 GB Objętość danych oraz ryczałtowa stawka Allnet i SMS za jedyne 17,99 Euro w miesiącu. Ponadto za konsolę i opłatę za połączenie płacisz tylko raz 48,99 euro.

Nintendo Switch OLED nie można opisać jako zupełnie nową generację konsoli, ale ma do zaoferowania kilka innowacji i ulepszeń. Przede wszystkim nowy wyświetlacz OLED zachwyca intensywniejszymi kolorami i wyższym kontrastem. Rozmiar również został nieco zepsuty, a wyświetlacz urósł do 7 cali. Pamięć wewnętrzna została podwojona do 64 GB, a tylna podstawka została wzmocniona, dzięki czemu ekran nie jest tak chwiejny.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: Taryfa Telekom: zielony rabat LTE 6 GB + 4GB przekąska na dane na górze
10 GB Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Nintendo Switch z taryfą w sieci Telekom: Dlatego oferta jest tego warta

Aby taryfa była porównywalna z innymi umowami na telefony komórkowe zawierające tylko kartę SIM, obliczamy efektywne koszty taryfy. Oto, ile płacisz wyłącznie za plan 10 GB, jeśli odejmujesz koszty Nintendo Switch:

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
17,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
480,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 330 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 150,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
6,28 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED kosztuje obecnie co najmniej około 330 euro, łącznie z wysyłką. Jeśli teraz odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, w rzeczywistości pozostanie Ci 150,75 euro na taryfę. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to: 6,28 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałt Allnet i SMS przy objętości danych 10 GB w sieci Telekom. Dla porównania: sama taryfa kosztuje w Mobilcom-Debitel dwa razy więcej.

Ważne: Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na czas przed końcem minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku. Od 25 miesiąca miesięczna kwota wzrasta do 26,99 euro, chociaż już spłaciłeś przełącznik.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android