Talkline: Taryfy na poziomie podstawowym, które można anulować co miesiąc po najwyższej cenie

Talkline: Taryfy na poziomie podstawowym, które można anulować co miesiąc po najwyższej cenie

W Talkline otrzymujesz taryfy na poziomie podstawowym, które można anulować co miesiąc w świetnej cenie (źródło zdjęcia: Getty / CoffeeAndMilk)


Po tym, jak operator telefonii komórkowej Talkline zniknął ze sceny na kilka lat, możesz teraz ponownie uzyskać atrakcyjne taryfy na telefony komórkowe w okazyjnej cenie od tej marki. Szczególnie ekscytujące: wszystkie taryfy można anulować co miesiąc i oferują dużą ilość danych. Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze fakty.

Talkline: Niedrogie taryfy z dużą ilością danych

Talkline można uzyskać w sklepie dyskontowym na telefony komórkowe po ponownym uruchomieniu marki mnóstwo danych Jestem o2sieć w okazyjnej cenie (patrz oferta na Talkline). Jeden Zryczałtowana stawka Allnet i SMS jest również zawarty we wszystkich taryfach w tej niskiej cenie. Przy ilości danych od 4 GB do nieograniczonej taryfy są opłacalne zarówno dla okazjonalnych użytkowników, jak i częstych internautów. Ponadto wszystkie taryfy co miesiąc z możliwością anulowania i będzie z czasem, m.in. B. po 24 miesiącach nie drożej.

Wszystkie taryfy są bez automatycznych danych – Po wyczerpaniu ilości danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, ale tylko prędkość zostanie ograniczona do GPRS. Niestety LTE jest w taryfie nielimitowanej ograniczone do 2 Mbit/s, co powinno wystarczyć do normalnego użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 12 GB i 50 Mbit/s LTE za 9,99 euro Rezerwa. Poniżej podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły taryfy.

Oferty taryfowe w Talkline: Wszystkie szczegóły na pierwszy rzut oka

Allnet Talk 4 GB LTE

Objętość danych 4 GB w sieci o2 (LTE do 21,6 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 4,99 euro
Opłata prowizyjna: 19,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Allnet Talk 6 GB LTE

Objętość danych 6 GB w sieci o2 (LTE do 50 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 7,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Allnet Talk 12 GB LTE

Objętość danych 12 GB w sieci o2 (LTE do 50 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 9,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Nielimitowane rozmowy LTE

Nieograniczona ilość danych w sieci o2 (LTE do 2 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 12,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Przedpłacone czy miesięczne z możliwością wypowiedzenia — co jest lepsze? Dowiedz się tutaj w filmie:

Ponowne uruchomienie Talkline: dla kogo są opłacalne nowe taryfy?

Masz ze sobą zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci i SMS-ów dla wszystkich taryf oferowanych przez Talkline. Dlatego dołączona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa Objętość danych 12 GB za 9,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 2 Mbit/s. Dlatego ta oferta jest warta zachodu dla każdego, kto: Wolumen danych LTE najtaniej, jak to możliwe potrzebujesz i niekoniecznie chcesz przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie nielimitowanej powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp i Instagram.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android