T-Mobile Phone Freedom dodaje nowe plany, robi się naprawdę mylący (zaktualizowany)

T-Mobile Phone Freedom dodaje nowe plany, robi się naprawdę mylący (zaktualizowany)

TL; DR Najnowszy ruch Uncarrier jest znany jako T-Mobile Phone Freedom. T-Mobile doda do swojej listy dwa plany Go5G, które są prawie identyczne z obecnymi planami Magenta. Phone Freedom zawiera również kilka innych zmian, w tym lepsze korzyści dla tych, którzy przestawią się z AT&T.

Aktualizacja, 20 kwietnia 2023 r. (14:30 ET): W oryginalnym artykule poniżej błędnie powiedzieliśmy, że nowe plany T-Mobile — Go5G, Go5G Plus i Essentials Savings — zastąpią odpowiednio istniejące plany Magenta, Magenta Max i Essentials. Jednak to nieprawda. T-Mobile oferuje te nowe plany obok starszych planów. Oznacza to, że klienci mogą wybierać między Magenta i Go5G, Magenta Max i Go5G Plus oraz Essentials i Essentials Savings, pomimo tego, jak bardzo podobne są wszystkie plany. Na przykład Essentials Savings jest dokładnie taki sam jak Essentials, ale jest o 10 USD tańszy. Go5G Plus ma kilka innych znaczących ulepszeń w stosunku do Magenta Max, ale za tę samą cenę. Po co więc ktokolwiek miałby rejestrować się w Magenta Max? Czekamy na więcej informacji od T-Mobile, które pomogą nam lepiej zrozumieć te nowe plany, a także zrozumieć, dlaczego istnieją obok starszych planów.


Artykuł oryginalny, 20 kwietnia 2023 r. (12:50 ET): Dziś T-Mobile obchodził dziesiątą rocznicę swojego pierwszego ruchu „Uncarrier”. Nie chcąc rozczarowywać fanów, trzeci co do wielkości operator sieci bezprzewodowej w kraju ogłosił szereg nowych planów i promocji. Wszystkie te zmiany są objęte nowym szyldem znanym jako T-Mobile Phone Freedom. Jak sama nazwa wskazuje, jego celem jest oddanie władzy nad posiadaniem telefonu z powrotem w ręce konsumenta. Podczas ogłoszenia wideo firma przeprowadziła bezpośrednie ataki na Verizon i AT&T za podstępne blokowanie klientów w trzyletnich planach płatności, podnoszenie cen i utrudnianie klientom odblokowania telefonów. Oto, co zawiera polityka T-Mobile Phone Freedom. Wszystkie te nowe zmiany wchodzą w życie w niedzielę 23 kwietnia 2023 r.

Przedstawiamy Go5G i Go5G Plus

Go5G i Go5G Plus to nowe plany, które istnieją obok starszych Magenta i Magenta Max. Plany są prawie takie same, nawet w tych samych cenach. To jedyne różnice:

Więcej hotspotów: Abonenci Magenta Max otrzymują 40 GB szybkich danych hotspot, ale Go5G Plus podnosi stawkę, więc konsumenci otrzymują 50 GB. Abonenci Magenta otrzymują 5 GB hotspotu, ale Go5G potraja to do 15 GB.
Więcej danych z Ameryki Północnej: Abonenci Go5G Plus otrzymują co miesiąc 15 GB szybkich danych podczas podróży do Meksyku i Kanady. To 3-krotny wzrost w porównaniu z 5 GB Magenta Max. Podobnie abonenci Go5G otrzymują dwa razy więcej danych z Kanady/Meksyku niż abonenci Magenta przy 10 GB.
Nowość w dwóch: Ten jest przeznaczony wyłącznie dla klientów Go5G Plus. Program New in Two gwarantuje, że co dwa lata otrzymają takie same oferty na urządzenia, jak nowi klienci. Dzięki temu co dwa lata abonenci mogą skorzystać z najlepszych w tym czasie ofert telefonicznych oferowanych przez T-Mobile. Klienci Go5G nie otrzymują tego bonusu. Poza tymi zmianami Go5G/Go5G Plus i Magenta/Magenta Max są identyczne. Te korzyści są wpisane w plan i nie ulegną zmianie. Kolejną ograniczoną czasowo promocją jest to, że klienci mogą otrzymać bezpłatny telefon (do 830 USD w sprzedaży detalicznej) z kwalifikującą się wymianą. Mogą także handlować telefonami sprzed nawet sześciu lat. Cała rodzina może z tego skorzystać dzięki maksymalnie czterem wymianom na jednym koncie.

T-Mobile Phone Freedom: Łatwe odblokowanie

Kolejna nowa polityka T-Mobile skierowana jest bezpośrednio do użytkowników AT&T. AT&T blokuje swoje telefony i nie odblokuje ich, dopóki klienci a) całkowicie nie spłacią i b) nie poproszą o odblokowanie, co zwykle wymaga połączenia telefonicznego. Możesz to pominąć, po prostu przynosząc zablokowany telefon AT&T do T-Mobile. Firma zaakceptuje to jako wymianę, która następnie będzie miała zastosowanie do nowego telefonu T-Mobile. Ta nowa polisa nakłada się na istniejący wcześniej program wypłat. Oznacza to, że T-Mobile spłaci saldo pozostałe w finansowaniu Twojego telefonu AT&T (do 650 USD za pomocą przedpłaconej karty Mastercard). Innymi słowy, jeśli masz usługę AT&T i zablokowany telefon AT&T, któremu pozostało do spłacenia do 650 USD, T-Mobile spłaci ten telefon I pozwalają ci wymienić go na kredyt na nowy telefon. Musisz zarejestrować się w jednym z planów Go5G dla tego dodatku.

Ograniczona oferta: Gwarancja powrotu

T-Mobile wie, że zmiana operatora to kłopot. Osoby, które obawiają się teraz zmiany, mogą spać spokojnie. Gwarancja powrotu obejmuje płacących klientów T-Mobile, którzy wypróbowują plan Go5G i uznają, że to nie dla nich. Firma zwróci Ci 50 USD za każdą linię głosową, aby pomóc w pokryciu kosztów rachunku, jeśli zdecydujesz się odejść w ciągu 30 dni. Pamiętaj, że musisz skontaktować się bezpośrednio z T-Mobile zanim przeniesienie numeru do innego operatora, w przeciwnym razie nie otrzymasz gwarancji powrotu. Jest to również oferta ograniczona czasowo.

Oferta limitowana: Essentials Savings

Plan Essentials T-Mobile to usługa na poziomie podstawowym. Oferuje tylko podstawy. Jednak przez ograniczony czas będzie istniała opcja Essentials Savings, która będzie kosztować 10 USD mniej. Ta cena zostaje zablokowana, więc zapłacisz 10 USD mniej za swoją linię tak długo, jak Twoje konto jest aktywne. Pamiętaj, że Essentials z jakiegoś powodu będą istnieć obok Essentials Savings. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android