Świeża partia urządzeń Amazon Echo jest już dostępna, a jedno z nich jest zupełnie nowe!

Świeża partia urządzeń Amazon Echo jest już dostępna, a jedno z nich jest zupełnie nowe!

C. Scott Brown / Android AuthorityTL;DR Amazon wprowadził na rynek cztery nowe urządzenia Echo. Echo Pop to zupełnie nowy głośnik Alexa z półkulistą obudową i potężnym procesorem Amazon AZ2 Neural Edge. Echo Buds również otrzymują aktualizację i są teraz wyposażone w wielopunktową łączność Bluetooth. Alexa może być najsłabszym oddziałem Amazona, ale linia Echo jest podobno jednym z najlepiej sprzedających się produktów na platformie e-commerce. Firma wprowadza teraz cztery kolejne urządzenia z linii Echo – zupełnie nowe Echo Pop, Echo Show 5 (3. generacji), przeprojektowany Echo Show 5 Kids i Echo Buds (3. generacji). Oto kompletne podsumowanie

Amazon Echo Pop

Amazon Echo Pop w kolorze Midnight TealC. Scott Brown / Android Authority Pozostawiając okrągły projekt Echo Dot, Echo Pop ma nowy półkulisty kształt. Występuje w kolorach Lavender Bloom i Midnight Teal i jest przeznaczony do małych przestrzeni, takich jak sypialnie, pokoje wieloosobowe, łazienki i tym podobne. Dostaje przedni głośnik i procesor Amazon AZ2 Neural Edge, który zadebiutował z droższym, montowanym na ścianie Echo Show 15. Chip wykorzystuje uczenie maszynowe do przetwarzania mowy znacznie szybciej niż procesor AZ1 ostatniej generacji, który zasilał wiele świetnych głośników Alexa, takich jak Echo Show 10. Jest również zdolny do rozpoznawania twarzy, ale Echo Pop nie ma aparatu ani wyświetlacza, aby to wykorzystać.

Amazon Echo Show 5 i Echo Show 5 Kids

Amazon Echo Show 5 Strzał 2C. Scott Brown / Android AuthorityNowy Echo Show 5 bardzo przypomina swojego poprzednika z 2021 roku. Jednak Amazon dokonał kilku cennych ulepszeń pod maską. Firma twierdzi, że inteligentny wyświetlacz jest teraz o 20% szybszy niż jego poprzednia generacja i podwaja bas, aby zapewnić ogólnie lepszy dźwięk. Jest teraz również wyposażony w układ AZ2. Biorąc pod uwagę, że Echo Show 5 nie miał nawet AZ1 na pokładzie, aktualizacja powinna skutkować szybszymi interakcjami Alexy na urządzeniu trzeciej generacji. Echo Show 5 i Echo Pop obsługują technologię Matter. Tymczasem najnowszy Echo Show 5 Kids jest drugim tego rodzaju. Ma nowy design o tematyce kosmicznej. W przeciwnym razie ma te same funkcje, co poprzedni model. Oznacza to, że Alexa będzie udzielać bardziej przyjaznych dzieciom odpowiedzi, opowiadać dowcipy, pomagać w odrabianiu lekcji, odfiltrowywać wulgarne teksty z muzyki i nie tylko. Urządzenie ma również taką samą kontrolę rodzicielską i jest dostarczane z roczną bezpłatną subskrypcją Amazon Kids Plus. Echo Show 5 i Echo Pop obsługują Matter i mogą sterować kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, które obsługują ten standard.

Pąki Amazon Echo

Strzał z pączków Amazon Echo 1C. Scott Brown / Android Authority Nowe słuchawki Echo Buds mają konstrukcję częściowo douszną. Każda bezprzewodowa słuchawka douszna jest wyposażona w dynamiczny przetwornik 12 mm, który według Amazon zapewnia bogaty dźwięk i zrównoważony bas. Na każdym pąku znajdują się dwa mikrofony i „akcelerometr wykrywania głosu”, aby odróżnić osobę mówiącą podczas rozmowy od innych osób w pobliżu. Nowe słuchawki Echo Buds są teraz wyposażone w wielopunktową łączność Bluetooth. Nowe Echo Buds oferują również wielopunktowe parowanie Bluetooth, aby płynnie przełączać się między dwoma urządzeniami – funkcja nieobecna w poprzedniej generacji. Amazon twierdzi, że najnowsze Echo Buds są w stanie odtwarzać muzykę do pięciu godzin na jednym ładowaniu, z możliwością przedłużenia do 20 godzin z w pełni zasilaną obudową.

Cena i dostępność

Echo Show 5 z przeprojektowanym systemem głośników kosztuje 89,99 USD, a Echo Show 5 Kids kosztuje 99,99 USD. Ten ostatni będzie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Echo Pop to najtańszy inteligentny głośnik w cenie 39,99 USD. Nowe Echo Buds będą kosztować 49,99 USD. Ponadto Amazon rozszerza również dostępność Echo Auto na Australię, Kanadę, Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Włochy, Hiszpanię i Japonię. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android