Spotify Wrapped 2022: Co to jest i kiedy zostanie wydany?

Spotify Wrapped 2022: Co to jest i kiedy zostanie wydany?

Bogdan Petrovan / Android AuthorityNajwspanialszy czas w roku jest tuż za rogiem, a wraz z nim możliwość zobaczenia Spotify Wrapped. Użytkownicy Spotify nie mogą się doczekać tego corocznego podsumowania ich statystyk słuchania każdego grudnia. To szansa na zaprezentowanie swoich wyjątkowych upodobań muzycznych (i zapewnienie Spotify niezbyt subtelnego marketingu). czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wyświetlić swoje wyniki w Spotify Wrapped i kiedy będą dostępne!
Czytaj więcej: Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Spotify?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Spotify Wrapped 2022 będzie prawdopodobnie dostępny w pierwszym tygodniu grudnia. Dokładna data nie została podana. Aby uzyskać dostęp do Spotify Wrapped, gdy stanie się dostępny, uruchom aplikację Spotify i przejdź do Strona główna > #SPOTIFYWRAPPED > Twój 2022 w przeglądzie. Tutaj będziesz mógł zobaczyć swoje karty i listy odtwarzania Spotify Wrapped.


KLUCZOWE SEKCJE

Czym jest Spotify Wrapped i kiedy zostanie wydany w 2022 roku?

Zawinięte 1Każdego grudnia od 2016 roku Spotify wysyła użytkownikom podsumowanie najpopularniejszych utworów muzycznych i podcastów w danym roku, a także ich statystyki od 1 stycznia do 31 października. Nazywa się Spotify Wrapped. Użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o swojej historii słuchania dzięki ozdobnym wizualizacjom zwane „kartami”. Karty Spotify Wrapped pokazują utwory, wykonawców, gatunki i podcasty najczęściej słuchane w ciągu roku. Zachęcamy użytkowników do udostępniania swoich kart znajomym i obserwatorom w mediach społecznościowych.Protostar Artist Visual Spotify opakowanyArtyści otrzymują również wizualizacje swoich statystyk i są zachęcani do dzielenia się nimi ze swoimi fanami.

Co pokazuje Spotify Wrapped?

Spotify Wrapped daje słuchaczom wizualną reprezentację utworów, wykonawców, gatunków i podcastów, których słuchali najczęściej od 1 stycznia do 31 października. Są one dostępne w formie kart, które można udostępniać na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Snapchacie i TikTok. Owinięte CurtisJeśli korzystasz z sesji prywatnych, wszystko, czego słuchasz w tym trybie, nie jest rejestrowane. Nikt, obserwujący ani Spotify, nie może zobaczyć, czego słuchasz podczas sesji prywatnej. Treści, których słuchasz podczas sesji prywatnych, nie są odzwierciedlane w Twoich wynikach w Spotify Wrapped. Ponadto, jeśli przesyłasz muzykę do Spotify i jej słuchasz, te utwory nie będą uwzględniane w Twoich wynikach Spotify Wrapped. Liczą się tylko utwory dostępne na platformie Spotify.

Jakie karty Spotify Wrapped są dostępne?

W 2021 roku dołączone karty Spotify Wrapped Słuchane minuty, Najlepsza piosenka, Najlepsze utwory, Aura dźwięku, Najlepsze gatunki, Najlepszy podcast, Najlepszy artystaoraz Najlepsi artyści. Możesz spodziewać się powrotu tych statystyk, a Spotify może nawet dodać więcej w 2022 roku.
Sprawdź również: Ile kosztuje Spotify Premium?

Gdzie zobaczyć Spotify w opakowaniu (Android i iOS)

Opakowane playlisty i wyniki Spotify są dostępne co roku w grudniu na ekranie głównym Spotify. Ta sekcja zwykle znika z aplikacji na początku stycznia, ale nadal możesz uzyskać dostęp do swoich playlist w Spotify przez cały rok. Możesz też wejść na stronę spotify.com/wrapped, która powinna otworzyć zawinięty ekran w Spotify na iOS lub Androida app.Aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji Spotify Wrapped z centrum, wyszukaj „Wrapped” w aplikacji Spotify i wybierz gatunek. Umożliwi to dostęp do większej liczby funkcji Wrapped Hub.2021 owinięta piasta

Czy widzisz Spotify Wrapped na komputerze?

Karty Spotify Wrapped są obecnie niedostępne na komputerach. Chociaż nie widzisz kart, możesz zobaczyć centrum Spotify Wrapped, które zawiera playlistę utworów, których słuchałeś najczęściej od stycznia do października. Jest to dostępne od Dom w odtwarzaczu internetowym Spotify lub aplikacji komputerowej.

Dlaczego nie widzę Spotify Wrapped na moim telefonie?

Pamiętaj, że Spotify Wrapped nie jest wyświetlany wszystkim użytkownikom jednocześnie. Może minąć więcej czasu, zanim aktualizacja pojawi się na Twoim koncie. Pamiętaj też, że zobaczysz ją tylko wtedy, gdy korzystasz z aplikacji Spotify na iOS lub Androida, a nie z odtwarzacza internetowego lub aplikacji komputerowej. Funkcja jest zwykle aktywna przez cały grudzień. Jednak Twoje playlisty Spotify Wrapped będą nadal dostępne, nawet jeśli Spotify Wrapped nie będzie już widoczny w aplikacji.

Jak udostępnić Spotify Wrapped

Udostępnianie w opakowaniuAby udostępnić kartę Spotify Wrapped w mediach społecznościowych (lub zapisać ją na swoim urządzeniu), otwórz kartę i wybierz Podziel się tą historią. Jeśli nie jesteś wystarczająco szybki, aby nacisnąć przycisk, zanim przełączy się na następny, oto fajna mała sztuczka, którą możesz wypróbować: Przejdź do karty Spotify Wrapped, którą chcesz udostępnić w mediach społecznościowych lub pobrać. Gdy karta zacznie grać, naciśnij środek karty — i przytrzymaj — jednym kciukiem. Spowoduje to wstrzymanie odtwarzania. Drugą ręką dotknij Podziel się tą historią u dołu ekranu.

Jak mogę zobaczyć więcej statystyk Spotify?

Spotify zdjęcie stockowe 1Edgar Cervantes / Android AuthorityUsługa strony trzeciej Statystyki dla Spotify łączy się z kontem Spotify i pobiera statystyki Spotify, w tym najlepsze utwory, najlepsi artyści, najlepsze gatunki i ostatnio odtwarzane. Usługa pozwala również wybrać między „ostatnimi 4 tygodniami”, „ostatnimi 6 miesiącami” i „od zawsze”, co jest dobrym sposobem na sprawdzenie, jak ewoluowały Twoje gusta muzyczne w niedawnej przeszłości. świetnie, jeśli chcesz przywołać utwór, którego właśnie słuchałeś, ale nie możesz go znaleźć w Spotify — częsty problem dla tych, którzy słuchają w trybie losowym lub wolą wiele automatycznie generowanych list odtwarzania Spotify. Pamiętaj, że Statystyki dla Spotify nie są powiązane z Spotify, więc najpierw musisz przyznać mu dostęp do swojego konta Spotify. Mamy nadzieję, że Spotify opracuje w przyszłości własne rozwiązanie do statystyk.

Czy można oglądać Spotify Wrapped przez cały rok?

Niestety, przez cały rok nie możesz uzyskać dostępu do swoich rocznych kart Spotify Wrapped. Dlatego użytkownicy mają tendencję do pobierania lub zrzutów ekranu, zanim okres Spotify Wrapped dobiegnie końca pod koniec grudnia. To powiedziawszy, wszystkie Twoje wcześniejsze listy odtwarzania Spotify są dostępne w dowolnym momencie.

Jak uzyskać dostęp do starych list odtwarzania w Spotify?

2021 spotify opakowane w 2022Dostęp do archiwów Spotify Wrapped jest dość prosty. Umożliwi to słuchanie wszystkich list odtwarzania w Spotify z określonego roku (takich jak Najlepsze utwory oraz To, co najlepsze list) stworzonych dla wszystkich. Umożliwi również dostęp do osobistych list odtwarzania Wrapped. W przeglądarce przejdź do https://open.spotify.com/genre/wstaw rok-strona.Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android