Spotify Blend: jak go używać do mieszania muzyki ze znajomymi

Spotify Blend: jak go używać do mieszania muzyki ze znajomymi

Czy chcesz połączyć swoje muzyczne gusta z kimś innym? Najnowsza funkcja Spotify, Blend, pozwala to zrobić, automatycznie tworząc wyselekcjonowaną listę odtwarzania udostępnianą przez osoby, która jest aktualizowana każdego dnia. Oto jak połączyć się ze znajomymi i rodziną w Spotify.
Czytaj więcej: Jak udostępnić listę odtwarzania Spotify

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Playlistę Blend można utworzyć tylko za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Na stronie wyszukiwania wybierz Zrobione dla Ciebie Ikona. Zobaczysz Stworzone dla nas sekcja z opcją utworzenia nowego Blendu. Kliknij to i wyślij zaproszenie znajomemu lub członkowi rodziny.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co to jest mieszanka Spotify?

Bogdan Petrovan / Android AuthoritySpotify Blend to świetny sposób na dzielenie się muzyką z innymi i odkrywanie, których artystów i piosenek słuchają Twoi znajomi i rodzina. Zasadniczo tworzy wspólną listę odtwarzania ulubionych utworów Twoich i innego użytkownika. Zawiera nawet ocenę „dopasowania smaku”, aby porównać, jak podobne lub wyjątkowe są Twoje gusta. Mieszana playlista aktualizuje się codziennie w oparciu o Twoje nawyki słuchania i możesz dodać innych znajomych do Blend, aby muzyka była świeża. Chcesz zobaczyć, jak Twój gust muzyczny pasuje do Twojego ulubionego wykonawcy? Możesz się z nimi mieszać, jeśli mają link z zaproszeniem. NiziU Tai Verdes Xamã Camilo Diplo Angèle Badshah Kim Loaiza CRO Benjamin Ingrosso Bennett Coast AB6IX

Jak korzystać z funkcji Spotify Blend

Aby połączyć playlistę Spotify z przyjacielem lub członkiem rodziny, obaj użytkownicy będą potrzebować konta Spotify, ale żaden z nich nie wymaga subskrypcji Premium. Aby utworzyć mieszankę, potrzebujesz aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie, ponieważ ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w aplikacji komputerowej. Jednak po utworzeniu możesz słuchać swoich list odtwarzania Blend na swoim komputerze. Otwórz aplikację mobilną Spotify i wybierz Szukaj zakładka z dolnego paska, aby rozpocząć. Następnie dotknij Zrobione dla Ciebie Ikona.Wyszukiwanie w Spotify stworzone dla CiebieAdam Birney / Android AuthorityPrzewiń w dół do Stworzone dla nas sekcja i wybierz Utwórz mieszankę.utwórz nową mieszankęAdam Birney / Android AuthorityDotknij Zapraszać przycisk, aby wybrać znajomego do dołączenia do Blend za pośrednictwem preferowanej usługi przesyłania wiadomości na następnym ekranie. Otrzymają unikalny link do Twojego Blendu.SpotifyblendzaprośAdam Birney / Android AuthorityGdy wyślesz link, niech znajomy otworzy go na swoim telefonie lub tablecie i kliknie Dołączyć przycisk, który się pojawi.mieszanka połączeniowaAdam Birney / Android AuthorityNastępnie Spotify wygeneruje playlistę Blend z niestandardową okładką i listą utworów dla was dwojga, wypełnioną utworami opartymi na twoich preferencjach i upodobaniach.Playlista SpotifyAdam Birney / Android AuthorityAby zobaczyć swoją wyjątkową historię Blend, dotknij ikony z trzema kropkami obok ikony pobierania. Blend Story pokaże Twoje wyniki w Blend, jak podobne są Twoje upodobania, a także opcję podzielenia się swoją historią z innymi na swoich kanałach społecznościowych.mieszanka piosenkiAdam Birney / Android AuthorityProszę bardzo! Udało Ci się połączyć w Spotify. Lista odtwarzania jest aktualizowana codziennie, co oznacza, że ​​zawsze będziesz zsynchronizowany.


Czytaj więcej: Jak znaleźć listy odtwarzania Spotify

Często zadawane pytania

Czy możesz opuścić playlistę Spotify Blend? Tak, możesz zostawić playlistę Blend, ale usunie ją to dla obu użytkowników. Stuknij ikonę z trzema kropkami pod nazwą listy odtwarzania. Stamtąd wybierz Zostaw mieszankę. Jak udostępnić historię Blend? Przejdź do listy odtwarzania Blend i dotknij ikony z trzema kropkami. Następnie wybierz Zobacz mieszankę historia i kran Dzielić ta historia. Dlaczego nie mogę połączyć się w Spotify? Upewnij się, że Twoja aplikacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji i wyczyść pamięć podręczną, a następnie spróbuj zalogować się ponownie. Spróbuj ponownie zainstalować aplikację, jeśli nadal nie widzisz opcji Mieszaj. Usuń listę odtwarzania Blend i utwórz nową z tymi samymi utworami. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android