Specjalna taryfa 5G od o2: MediaMarkt tymczasowo dodaje 400 €

Specjalna taryfa 5G od o2: MediaMarkt tymczasowo dodaje 400 €

W MediaMarkt każdy, kto nie potrzebuje smartfona do umowy, otrzymuje świetną ofertę. Otrzymujesz więc popularną taryfę „o2 Grow” dzięki kuponowi podarunkowemu o wartości 400 euro w absolutnie okazyjnej cenie. Bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się ofercie, obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, czy było warto.

MediaMarkt: 400 € jako bonus do taryfy telefonu komórkowego

W MediaMarkt otrzymujesz obecnie bonus za Umowa na telefon komórkowy “o2 Grow” a Bon podarunkowy o wartości 400 euro. Płacisz za taryfę 29,99 euro miesięcznie plus jednorazowa opłata w wysokości 39,99 EUR za cenę połączenia (zobacz ofertę w MediaMarkt). Cecha szczególna: Umowa obejmuje pierwsze 40 GB LTE/5G a także ryczałtową stawkę Allnet i SMS i rośnie o 10 GB z roku na rok, nie ponosząc przy tym większych kosztów. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. Akcje są teraz również dostępne Bonus wymiany 100 euro na dodatek jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu.

Do oferty w MediaMarkt

Kupon MediaMarkt na taryfę o2: czy transakcja jest tego warta?

Obliczyliśmy ofertę. Dla porównania stosujemy normalną taryfę „o2 Grow”, która kosztuje już 29,99 euro miesięcznie.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Zryczałtowany roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta z roku na rok 10 GB (maks. 240 GB)
Bonus wymiany 100 euro podczas przenoszenia numeru

Koszty na pierwszy rzut oka

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
759,75 Euro

Dodatki i bonusy

Kupon 400 euro + bonus 100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o premię za bis i zmianę) 259,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
10,82 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Jeśli odejmiesz wartość bonu podarunkowego i premii za zmianę w wysokości 100 EUR, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu od całkowitych kosztów w ciągu 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, pozostaniesz 259,75 Euro pozostawiony dla taryfy. Odpowiedni 10,82 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z objętością danych 40 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Grow” wynosi 29,99 euro miesięcznie (widok na o2) – Więc to bardzo dobra okazja.

Oczywiście powyższe wyliczenie działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. To od Ciebie zależy, czy powinieneś to zrobić, chociaż taryfa zwiększa ilość danych z roku na rok, a tym samym zyskuje na wartości, chociaż koszty pozostają takie same. Po upływie minimalnego okresu 24 miesięcy możesz w każdym przypadku anulować co miesiąc.

Do oferty w MediaMarkt

Wolisz mieć miesięczną taryfę z możliwością anulowania? Następnie spójrz na nasz przegląd najlepszych taryf:

Umowa na telefon komórkowy z premią: Wolisz smartfon?

Co jest tańsze: kup smartfon i taryfę osobno, czy w pakiecie taryfowym z okresem umowy przeważnie 24 miesiące? Każdy, kto ma coś wspólnego z telefonami komórkowymi i komunikacją komórkową, z pewnością słyszał to pytanie kilka razy. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zależy to od odpowiedniej oferty i własnych wymagań. Jednak zawsze możesz sam obliczyć, czy oferta taryfowa jest dobra, czy nie, po prostu wyjaśniono w tym Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android