Smartfon w życiu codziennym: czas wolny

Smartfon w życiu codziennym: czas wolny

Philipp Lumetsberger 10 marca 2022 r.

Nieważne, czy w wolnym czasie lubisz rozwiązywać krzyżówki, grać w szachy czy słuchać radia: nasz codzienny, kieszonkowy towarzysz zapewnia cenne usługi nawet podczas spędzania wolnego czasu. Na tej podwójnej stronie przedstawiamy sześciu reprezentantów z tej kategorii.

Żarty i powiedzonka mnóstwo

Aplikacja „Niemieckie żarty XXL” zawiera ponad 3000 dowcipów i zabawnych powiedzeń. Dodatkowo twórcy nadali aplikacji praktyczną funkcję czytania i udostępniania.

Niemieckie dowcipy XXL

1. Znajdź dowcipy
Na ekranie głównym najpierw dotknij ikony z trzema liniami w lewym górnym rogu, aby otworzyć przegląd kategorii. Następnie przewiń przegląd i wybierz żądaną kategorię powiedzeń lub żartów, w naszym przykładzie wybraliśmy łamańce językowe (a) decyduje przez stukanie. Funkcję wyszukiwania można aktywować za pomocą symbolu lupy w odpowiedniej kategorii. Alternatywnie możesz przeglądać listę najlepszych dowcipów lub powiedzeń, przewijając w dół.

Smartfon w życiu codziennym_Niemieckie żarty 1

2. Więcej funkcji
Jeśli dotkniesz dowolnego zaklęcia, otworzy się okno funkcji. Klikając w odpowiedni wpis, możesz podzielić się żartem z przyjaciółmi lub krewnymi (b)wstaw do dowolnego zdjęcia i wyślij (C)poproś o przeczytanie dowcipu (D) lub dodaj do listy ulubionych (mi).

Smartfon w życiu codziennym_Niemieckie żarty 2

Graj w szachy na swoim smartfonie

Lubisz grać w szachy, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego przeciwnika? Za pomocą przedstawionej tutaj aplikacji można również rozwiązać ten problem, a smartfona można w mgnieniu oka zmienić w szachistę.

szachy

szachy

1. Rozpocznij grę
Aby rozpocząć grę, dotknij pozycji „Graj” na ekranie głównym aplikacji (a). Poprzez punkt menu „Ustawienia” (b) możesz zmienić ustawienie szachownicy (poziomo, pionowo) i jej kolor, włączyć lub wyłączyć funkcję pomocy i wiele więcej. Aby zwiększyć poziom trudności, musisz albo ukończyć wszystkie poziomy dla początkujących, albo odblokować kolejny poziom trudności za niewielką opłatą.

Smartfon w życiu codziennym_szachy 1

2. Przenieś figury szachowe
Aby wykonać ruch, najpierw wybierz tę postać (D) dotykając tego, który chcesz przenieść. Jeśli funkcja pomocy jest aktywna, możliwe ruchy są wyświetlane w postaci zielonych kropek. Na koniec dotknij żądanego pola (C)aby przenieść tam wybraną figurę szachową.

Smartfon w życiu codziennym_szachy 2

Wypełnij pomoc dla trudnych krzyżówek

Zmagasz się ze szczególnie trudną krzyżówką i po prostu nie możesz znaleźć rozwiązania poszczególnych terminów? Ta aplikacja pomaga szybko i łatwo i zapewnia rozwiązanie zagadki.

Słownik puzzli

Słownik puzzli

1. Szukaj według pytania
Jeśli szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie, dotknij pozycji „Wyszukaj pytanie” na ekranie startowym. W następnym oknie wpisz nierozwiązane pytanie w linii u góry ekranu (a) i na koniec dotknij „Szukaj” (b).

Smartfon w słowniku życia codziennego_zagadki 1

2. Szukaj według odpowiedzi
Jeśli chcesz rozwiązać szukane słowo za pomocą pojedynczych liter, dotknij wpisu “Szukaj w odpowiedzi”. Wpisz litery, które już znasz, w podanej linii (C) a. Brakujące litery należy zastąpić kropkami lub znakami zapytania. Na koniec dotknij przycisku Szukaj .

Smartfon w słowniku życia codziennego_zagadki 2

Przeczytaj dobre wieści na swoim telefonie komórkowym

Twórcy „Dobrej wiadomości” obiecują swoim użytkownikom codzienną dawkę optymizmu. W przeciwieństwie do innych aplikacji informacyjnych, w tej znajdziesz tylko dobre wiadomości.

Dobra wiadomość: Twoja dzienna dawka optymizmu

Dobra wiadomość: Twoja dzienna dawka optymizmu

1. Zobacz artykuł
Natychmiast po uruchomieniu aplikacji zobaczysz najnowsze wiadomości. Możesz je przeglądać, przesuwając palcem w lewo lub w prawo. Jeśli raport przyciągnął Twoją uwagę, wystarczy stuknąć w nagłówek, aby otworzyć cały artykuł (a).

Smartfon na co dzień_Dobra wiadomość 1

2. Zobacz starsze posty
Jeśli chcesz zobaczyć raport z ostatnich kilku dni, dotknij ikony z trzema liniami w prawym górnym rogu, a następnie “Wszystkie wydatki”. Na koniec wybierz datę z listy, dotykając jej (b) koniec. Po chwili pojawiają się odpowiednie komunikaty.

Smartfon na co dzień_Dobra wiadomość 2

Słuchaj swojej ulubionej stacji radiowej za darmo

Aplikacja myTuner oferuje bezpłatny dostęp do ponad 150 austriackich i ponad 1500 niemieckich stacji radiowych. Ponadto w ofercie znajdują się liczne podcasty.

myTuner Radio Niemcy

myTuner Radio Niemcy

1. Wyszukaj stacje radiowe
Aby wyszukać ulubioną stację radiową, dotknij ikony wyszukiwania w prawym rogu na dole ekranu. Następnie wprowadź wyszukiwane hasło (a) a następnie wybierz żądaną stację z listy (b).

Smartfon w życiu codziennym_myTuner 1

2. Rozpocznij odtwarzanie
Odtwarzanie rozpocznie się automatycznie natychmiast po dotknięciu. O ikonie pauzy (C) Odtwarzanie można przerwać w dowolnym momencie w dolnej części wyświetlacza.

Smartfon w życiu codziennym_myTuner 2

Maluj według numerów na smartfonie

Dzięki „Happy Color” możesz pokolorować dzieła sztuki bez konieczności podnoszenia pędzla. Aplikacja zawiera liczne motywy z około 40 różnych kategorii.

Happy Color® - maluj po numerach

Happy Color® - maluj po numerach

1. Szukaj tematu
Na ekranie głównym przesuń palcem w prawo lub w lewo, aby przeglądać każdą kategorię obrazów. W naszym przykładzie wybraliśmy „kwiaty” (a) zdecydowany. Następnie przejrzyj listę wyników i dotknij wybranego motywu.

Smartfon w życiu codziennym_Happy Color 1

2. Pokoloruj obraz!
Najpierw wybierz dowolną liczbę na dole wyświetlacza (b) koniec. Te obszary, które mają być pomalowane kolorem należącym do odpowiedniego numeru, są zaznaczone na szaro. Stukając w poszczególne obszary, są one kolorowe (C).

Smartfon w życiu codziennym_Happy Color 2

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android