Skala Withings Body Comp i Health Plus obiecują pomóc Ci przełamać złe nawyki

Skala Withings Body Comp i Health Plus obiecują pomóc Ci przełamać złe nawyki

Robert Triggs / Android AuthorityTL; DR Withings zaprezentował nową skalę oceny ciała o nazwie Body Comp. Firma Withings zaprezentowała również usługę towarzyszącą, która będzie używana z Body Comp o nazwie Health Plus. Body Comp i Health Plus zostaną połączone, w cenie 209,95 USD i dostępne od 4 października. W dzisiejszych czasach łatwiej niż kiedykolwiek utknąć w wielu niezdrowych nawykach. Withings, firma zajmująca się elektroniką zdrowotną znana z technologii inteligentnej wagi, twierdzi, że chce pomóc Ci zmienić te nawyki na zdrowe dzięki najnowszej wadze biometrycznej i usługom towarzyszącym. Dzisiaj firma Withings zaprezentowała nową inteligentną wagę — Body Comp. Sprzedawany jako kompletna skala oceny ciała, firma twierdzi, że jej produkt jest w stanie mierzyć wiele biomarkerów, zwykle ocenianych tylko w profesjonalnych warunkach klinicznych. Oprócz Body Comp, firma Withings zaprezentowała również nową usługę o nazwie Health Plus, której celem jest dostarczanie szczegółowej analizy stanu zdrowia i narzędzi pomagających ludziom tworzyć procedury, które mogą poprawić ich zdrowie.

Withings Body Comp

Zaczynając od skali, Withings twierdzi, że wyposażył swoje urządzenie we wbudowane czujniki, które mogą monitorować wiele biomarkerów związanych z ogólnymi i przewlekłymi zagrożeniami dla zdrowia. W rezultacie waga ta może mierzyć więcej niż tylko twoją wagę, może obliczać takie rzeczy, jak skład ciała (np. masa mięśniowa, procent wody, masa kostna i BMI), zdrowie układu krążenia i zdrowie nerwów. Firma twierdzi również, że Body Comp będzie pierwszą skalą zdolną do pomiaru tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewnego (tłuszcz ukryty wokół narządów w brzuchu), wieku naczyniowego (giętkość naczyń krwionośnych) i stanu nerwów (funkcja nerwów w stopach) w jedno urządzenie konsumenckie. Withings twierdzi, że Body Comp będzie pierwszym urządzeniem zgodnym z nową usługą Health Plus.

Zdrowie Plus

Mówi się, że Health Plus odblokuje dodatkowe funkcje w aplikacji Health Mate firmy. Funkcje te obejmują dodatkowe szczegóły, które pomagają użytkownikom lepiej zrozumieć zebrane dane, sześciotygodniowe moduły budowania nawyków, nowe metryki, które pozwalają użytkownikom skorelować pomiary, aby mogli zobaczyć ulepszenia, oraz motywacyjne nagrody w postaci odznak. „Wiele osób wie co zrobić, aby poprawić swoje zdrowie. Ale trudno jest dopasować zdrowe zachowania do swojego życia i wiedzieć, czy rzeczywiście poprawiają one twoje zdrowie” – mówi dr Shikha Anand, dyrektor medyczny w Withings. „Health Plus pomaga ludziom zrozumieć, w jaki sposób ich zachowania wpływają na ich zdrowie, dzięki codziennym zadaniom o niewielkich rozmiarach, które prowadzą ich do lepszych wyników w krótkim, średnim i długim okresie”, Body Comp i 12-miesięczna subskrypcja Heath Plus będą w pakiecie wraz z ceną 209,95 USD. Jeśli planujesz kupić jeden dla siebie, premiera Body Comp i Health Plus zaplanowana jest na 4 października. Withings obecnie prezentuje Body Comp i Health Plus na parkiecie tegorocznej imprezy IFA. Nasze pierwsze wrażenia były pod dużym wrażeniem tego, co waga i aplikacja mogą zrobić dla zdrowia użytkowników. Bądź na bieżąco z Android Authority, aby uzyskać więcej informacji z IFA 2022. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android