Sensacja Samsunga w MediaMarkt: Galaxy A54 z Buds 2 Pro i taryfą absurdalnie tanią

Sensacja Samsunga w MediaMarkt: Galaxy A54 z Buds 2 Pro i taryfą absurdalnie tanią

Samsung Galaxy A54 to jeden z najpopularniejszych smartfonów wszechczasów i obecnie dostępny jest w atrakcyjnym pakiecie taryfowym w MediaMarkt. Za jedyne 14,99 euro miesięcznie otrzymasz telefon komórkowy średniej klasy z ryczałtowymi stawkami za wszystkie sieci i SMS-y oraz 10 GB danych. Galaxy Buds 2 Pro są również dostępne za darmo. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Świat taryfowy MediaMarkt: pakiet Galaxy A54 w okazyjnej cenie

Ktokolwiek szuka Telefon Samsung z umową jest, teraz należy zachować ostrożność. w Świat taryf MediaMarkt to niesamowicie tani pakiet taryfowy z możliwością korzystania przez krótki czas Galaxy A54 ukazał się (zobacz w MediaMarkt). W ofercie znajduje się niezwykle popularny telefon komórkowy średniej klasy marki Samsung Galaxy Buds 2 Pro oraz taryfę „o2 Basic 15”. Obejmuje to zryczałtowaną stawkę za całą sieć i SMS-y Ilość danych LTE 10 GB z prędkością do 50 MBit/s. Za pakiet należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 77,94 euro za dopłatę, cenę połączenia i wysyłkę Opłata podstawowa 14,99 euro miesiąc. Z naszej poniższej kalkulacji wynika, że ​​z umową można kupić urządzenia taniej niż bez – a prawdziwa okazjaktóry jest dostępny tylko przez kilka dni.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Podstawowa 15 Sieć: o2
10 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Galaxy A54 z umową w MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
14,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 33 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
437,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 335 euro (telefon komórkowy) + 140 euro (pąki)

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartość urządzenia)
-37,30 Euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-1,55 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cen Idealo, Samsung Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 335 euro u renomowanych sprzedawców bez zróżnicowanego opodatkowania. Galaxy Buds 2 Pro kosztują około 140 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, stanie się jasne, że z umową otrzymujemy urządzenia taniej niż bez niej, a do tego taryfa jest faktycznie darmowa. Oferta jest tego warta, nawet jeśli nie potrzebujesz taryfy lub chcesz ją oddać.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie niską cenę. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Szczególnie godne uwagi jest to szlachetne wykonanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Jest to kolejna innowacja Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android