Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE taniej z umową niż bez

Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE taniej z umową niż bez

W MediaMarkt otrzymujesz kompleksowy, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Galaxy S21 FE z taryfą 11 GB jest dostępny w sieci o2 za jedyne 17,99 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Samsung S21 FE z umową w okazyjnej cenie w MediaMarkt

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB), w tym taryfa po bezwzględnej okazyjnej cenie, powinna obecnie zatrzymać MediaMarkt. Telefon Samsung z taryfą “Super Select M” w sieci o2 otrzymujesz za jedyne 17,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 19 euro i cena połączenia 29,99 euro. Taryfa jest prawdziwą okazją, jak pokazuje nasze obliczenie poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo, ponieważ porównywalne kontrakty zawsze szybko się wyprzedawały.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Ceny: Super Wybierz M
Sieć: o2
11 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Bonus wymiany 30 euro

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
17,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 29,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
474,90 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 474,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia) -24,15 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-1,01 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje niecałe 475 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość i premię za zmianę od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, pozostanie -24,15 euro wyłącznie na taryfę. Odpowiada to -1,01 euro miesięcznie – więc smartfon dostaniesz tutaj skutecznie taniej niż kupując go pojedynczo. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android