Samsung rozpoczyna wojnę cenową: nowy Galaxy Watch kosztuje zaledwie 199 euro

Samsung rozpoczyna wojnę cenową: nowy Galaxy Watch kosztuje zaledwie 199 euro

Oficjalne potwierdzenie od Samsunga wciąż nie jest dostępne, ale jest to już tajemnica poliszynela: firma pracuje nad Samsungiem Galaxy Watch FE – odpowiednikiem Apple Watch SE z Androidem. Wyciekły już pierwsze dane techniczne – a przede wszystkim zakładana cena robi wrażenie.

Wyciekł Samsung Galaxy Watch FE – ze zdjęciami

Za kilka dni podczas wydarzenia Galaxy Unpacked Event Samsung zaprezentuje kolejną generację zegarków Galaxy wraz ze swoimi nowymi składanymi smartfonami. Tym razem uwzględniony zostanie między innymi wyjątkowo bogaty model ultra, ale prawdopodobnie będzie on odpowiednio drogi.

Wydaje się jednak, że Samsung oferuje również dostawy dla osób zainteresowanych niedrogimi smartwatchami. Jak wynika z przecieku, Samsung pracuje nad takim Zegarek Galaxy FE. Odpowiedni wpis z numerem modelu SM-R861 został krótko znaleziony na oficjalnej angielskiej stronie internetowej Samsunga:

Od czasu wycieku strony produktu kot zniknął z worka. (Źródło obrazu: AndroidAuthority)

Nazwa modelu sugeruje, że nowy smartwatch to wersja tzw mocno oparty na serii Galaxy Watch 4 – w końcu miał numer modelu R860.

Ale to nie jedyna rzecz, która już jest znana na temat Galaxy Watch FE. Również pierwsze renderowane obrazy zostały ujawnione przez Sudhandhu Ambhore na X:

Te zdjęcia potwierdzają: Samsung wziął Galaxy Watch 4 za przykład podczas projektowania Galaxy Watch FE. Możesz bliżej przyjrzeć się Galaxy Watch 4, oglądając nasz praktyczny film:

Wyciekły dane techniczne Galaxy Watch FE

Dane techniczne Galaxy Watch FE nie są już tajemnicą:

Ekran: Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,2 cala i rozdzielczości 396 x 396 pikseliEdytor: Dwurdzeniowy Exynos W920 @ 1,18 GHzSkładowanie: 1,5 GB RAM + 16 GB pamięci wewnętrznejSystem operacyjny: Noś zegarek OS / Samsung One UI 5.0Pojemność baterii: 247 mAh Czujniki: Akcelerometr, barometr, analiza impedancji bioelektrycznej, EKG, żyroskop, czujnik geomagnetyczny, czujnik jasności, czujnik tętna

Póki co jest tylko jeden Wersja 40mm bez obsługi LTE przemowa. Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej. Znana jest już jednak cena. Według aktualnych informacji Galaxy Watch FE będzie dostępny w Europie za 199 euro start (źródło: GSMArena).

Czas pokaże, czy Smartwach może zwyciężyć w tej cenie. W końcu to już istnieje potężniejsze alternatywy firmy Samsung sobie kupić. Galaxy Watch 6 (40 mm i Bluetooth) można kupić w Cyberport za około 179,99 euro (sprawdź na Cyberport). Alternatywnie możesz kupić oryginalny Galaxy Watch 4 (40 mm i Bluetooth) od Aldi za 129,00 euro lub możesz kupić Galaxy Watch 5 (44 mm i LTE) za 179,00 euro z trzyletnią gwarancją od Amazon.

Zegarek Samsung Galaxy 4 (R860, 40 mm)Zegarek Samsung Galaxy 4 (R860, 40 mm)

Zegarek Samsung Galaxy 4 (R860, 40 mm)

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 6 czerwca 2024 r., godzina 7:40

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android