Samsung: jak usunąć konto Google z telefonu

Samsung: jak usunąć konto Google z telefonu

Redakcja 11 lutego 2023 r

Jeśli Twoje konto Google przeszkadza Ci i szukasz sposobu na usunięcie konta Google na urządzeniu Samsung, ten artykuł zapewni rozwiązanie. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć konto Google z urządzenia Samsung i ominąć blokadę Google.

Blokada Google, znana również jako blokada FRP, to funkcja bezpieczeństwa na urządzeniach z systemem Android w wersji 5.1 lub nowszej. W codziennym użytkowaniu telefonu komórkowego blokada Google nie ma większego wpływu. Blokada FRP wchodzi w grę, gdy urządzenie zostanie zgubione lub skradzione. Jeśli zresetujesz urządzenie bez wylogowania się z konta Google, będzie ono chronione blokadą Google. W takim przypadku jedynym sposobem aktywacji telefonu Samsung jest wprowadzenie konta Google i hasła powiązanego z urządzeniem. Jeśli nie masz szczęścia i zapomnisz swojego konta Google i hasła lub masz używany telefon Samsung i nie znasz hasła do Google, blokada Google zostanie aktywowana i uniemożliwi dostęp do telefonu. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie konta Google z telefonu, ten artykuł może ci pomóc.

Źródło obrazu: iMobie

Część 1: Jeśli blokada Google jest irytująca, usuń ją

Blokada Google została zaprojektowana w celu ochrony urządzenia i bezpieczeństwa danych w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu. Ale jeśli sam zapomnisz hasła Google, blokada Google może być dość denerwująca, zwłaszcza gdy potrzebujesz szybko telefonu. Blokada Google jest trudna do odblokowania. Jeśli nie pamiętasz hasła do konta, trudno jest samodzielnie rozwiązać problem.

To dość irytujące, gdy kupujesz używany telefon Samsung i nie możesz go używać, ponieważ nie znasz hasła do konta Google. Jeśli znasz poprzedniego właściciela telefonu, możesz łatwo poprosić go o hasło. To najprostszy, najmniej skomplikowany i najszybszy sposób. Jeśli poprzedni właściciel Twojego telefonu ponownie zmieni swoje hasło Google po zresetowaniu go, Twój telefon zostanie zablokowany na 72 godziny. Dopiero po 72 godzinach możesz odblokować telefon Samsung nowym hasłem do konta Google. Jeśli nie możesz znaleźć poprzedniego właściciela telefonu lub po prostu nie pamiętasz hasła do konta Google, zapoznaj się z następną metodą usuwania blokady FRP bez hasła.

Część 2: Pomiń i usuń konto Samsung Google za pomocą DroidKit

Czy możesz ominąć i usunąć swoje konto Google bez hasła? Odpowiedź brzmi tak. Za pomocą DroidKit możesz szybko ominąć blokadę FRP w telefonie Samsung bez hasła. DroidKit to profesjonalne narzędzie dla urządzeń z systemem Android. Korzystanie z DroidKit jest bardzo łatwe i nie wymaga wiedzy technicznej.

Dzięki DroidKit możesz ominąć weryfikację konta Google na telefonie Samsung i później wylogować się z konta Google. Poprzednie konto Google można usunąć i zalogować się na inne konto, aby natychmiast przywrócić pełny dostęp do telefonu lub tabletu Samsung. Ponadto DroidKit pomaga odzyskać utracone dane z telefonu Samsung i odblokować wszystkie rodzaje blokady ekranu z telefonu Samsung bez hasła.

Po pobraniu DroidKit na komputer, aby ominąć blokadę FRP na urządzeniu Samsung bez hasła, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Otwórz DroidKit na swoim komputerze i kliknij „FRP Bypass”.

Samsung: jak usunąć konto Google z telefonu

Źródło obrazu: iMobie

Krok 2: Po podłączeniu urządzenia Samsung do komputera za pomocą kabla USB kliknij przycisk „Start”.

Krok 3: Poczekaj na zakończenie pliku konfiguracyjnego i dotknij „Usuń teraz”.

Krok 4: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przełączyć urządzenie Samsung w tryb odzyskiwania. Następnie kliknij „Dalej”.

Krok 5: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby znaleźć wersję systemu swojego urządzenia Samsung. Po wybraniu odpowiedniej wersji systemu stuknij Pobierz teraz.

Krok 6: Wyczyść partycję pamięci podręcznej na urządzeniu Samsung, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Krok 7: Poczekaj cierpliwie, aż obejście blokady FRP zostanie zakończone. W ciągu kilku minut konto Google zostało usunięte z telefonu Samsung i możesz teraz uzyskać dostęp do urządzenia Samsung.

Część 3: Szybkie usuwanie konta Google z telefonu

Jeśli chcesz usunąć swoje konto Google w telefonie, aby zalogować się na inne konto, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Przejdź do ustawień swojego telefonu Samsung.

Krok 2: Stuknij w „Konto i kopia zapasowa”, a następnie wybierz „Google”.

Krok 3: Wybierz konto Google do usunięcia i kliknij przycisk „Usuń”.

Samsung: jak usunąć konto Google z telefonu

Źródło obrazu: iMobie

Wniosek

Oto jak możesz usunąć konto Google z urządzenia Samsung. Oczywiście najszybszym sposobem na usunięcie konta Google bez hasła i obejście blokady FRP jest użycie DroidKit. Ponadto DroidKit ma wiele innych zaawansowanych funkcji. Jeśli nie jesteś obeznany z technologią, DroidKit jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Pobierz DroidKit na swój komputer i wypróbuj DroidKit.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android