Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą Telekom + przydatny prezent

Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą Telekom + przydatny prezent

W świecie taryfowym MediaMarkt otrzymujesz obecnie absolutnie topową ofertę: Galaxy S22 w połączeniu z taryfą 10 GB w sieci Telekom w bezkonkurencyjnej okazyjnej cenie. W gratisie dostępne są także słuchawki pierwszej klasy. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: pakiet Samsunga w sieci Telekom za 19,99 euro miesięcznie

W MediaMarkt możesz to zrobić Galaxy S22 5G (128 GB) z taryfą „zielonego LTE” w sieci Telekom już za 19,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowo należy zapłacić łącznie 94,93 euro za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Taryfa obejmuje Ilość danych LTE 10 GB łącznie ze stawką ryczałtową netto. The Samsung Galaxy Buds2 Pro o wartości 148 euro otrzymasz go jako bonus bez dodatkowych kosztów. Z naszej poniższej kalkulacji wynika, że ​​oferta jest prawdziwą okazją.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Telekom
Taryfa: Freenet zielony LTE
10 GB LTE– Ilość danych (maks. 25 MBit/s) Zryczałtowana stawka za całą sieć, koszt SMS-ów 19 centów w roamingu UE, obejmujący minimalny okres 24 miesiące, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Samsung Galaxy Buds2 Pro o wartości 148 euro za darmo

Samsung Galaxy S22 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięcznie) 19,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
574,69 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 502,36 euro (telefon komórkowy) + 147,61 euro (słuchawki)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -75,28 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-3,14 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cen Idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB RAM kosztuje obecnie co najmniej 553 euro u godnych zaufania sprzedawców. Słuchawki kosztują co najmniej 148 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów w okresie minimalnych 24 miesięcy, stanie się jasne, że tak naprawdę topowy smartfon Samsunga z umową Telekom w MediaMarkt można kupić taniej, niż w przypadku zakupu go indywidualnie. Absolutnie najlepsza oferta, która jest dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty w MediaMarkt

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co potrafi Samsung Galaxy S22?

Szczególnie S22 zdobywa punkty dzięki jasnemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,1 cala i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami procesora i częstotliwością taktowania 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalisty multimedialnego.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się z testu GIGA lub z tego filmu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android