Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S21 FE taniej z taryfą niż bez

Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S21 FE taniej z taryfą niż bez

Szukasz smartfona Samsung z taryfą w absolutnej oszczędności cenie? W takim razie powinieneś już teraz rzucić okiem na MediaMarkt. Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB w sieci Vodafone kupicie już za 12,99 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Galaxy S21 FE z taryfą Vodafone tanio w MediaMarkt

Kogo to obchodzi? Galaxy S21 FE (128 GB) z umową po absolutnej oszczędności, nie możesz przegapić aktualnej oferty Black Week w świecie taryfowym MediaMarkt. Telefon komórkowy Samsung otrzymujesz wraz z taryfą „Freenet Vodafone green LTE” za jedyne 12,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dochodzi także jednorazowa opłata w wysokości 73,94 euro za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Ogólnie rzecz biorąc, jest to naprawdę dobra okazja taryfowa, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Freenet green Sieć LTE: Vodafone
10 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowany koszt SMS-a w całej sieci wynosi 19 centów za SMS-a w roamingu UE, obejmujący 24-miesięczny okres obowiązywania umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z umową w MediaMarkt: Dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
12,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 29 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
385,70 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 399 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -13,30 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,55 Euro

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Według porównania cen idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 399 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, stanie się jasne, że jest to wartość absolutna Najlepsza oferta bo za smartfon z taryfą płacisz mniej, niż gdybyś kupił go indywidualnie. Jedynym minusem jest to, że w smartfonie wbudowany jest moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Jeśli wolisz sieć o2 i potrzebujesz zryczałtowanej stawki za SMS-y, możesz je również kupić tanio w MediaMarkt (zobacz ofertę w MediaMarkt). Płacisz 14,99 euro miesięcznie za taryfę z 10 GB wolumenu danych i jednorazowe 64,93 euro za dopłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Powoduje to Efektywna cena zaledwie 1,07 euro miesięcznie.

Faktura z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz rezerwację w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana na kolejny rok, ale teraz będzie można ją anulować co miesiąc.

Galaxy S21 FE: wskazówka dotycząca smartfonów Samsunga

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED obsługujący częstotliwość 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejsze odwzorowanie obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 i S21 Plus. Jako procesor tak Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały chip z przyszłościową wydajnością. Zawiera również 6 GB RAM-u I 128 GB pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiecie się z naszego szczegółowego testu Samsunga Galaxy S21 FE.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android