Samsung Galaxy Tab S7 Plus: duży tablet z Androidem w atrakcyjnej cenie

Samsung Galaxy Tab S7 Plus: duży tablet z Androidem w atrakcyjnej cenie

Wraz z Galaxy Tab S7 Plus Samsung wprowadził na rynek naprawdę duży tablet z Androidem, który nie rezygnuje z funkcji. Teraz cena spada w regionie, w którym można bez wahania uderzać. Sam Samsung sprzedaje wersję 5G bardzo tanio.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus spada w cenie

Aktualizacja z 24 listopada 2022 r.: Samsung Galaxy Tab S7 Plus jest sprzedawany bezpośrednio od producenta w cenie 679 euro w wersji WiFi (patrz Samsung) i 799 euro w wersji 5G (patrz Samsung). Samsung znów poszedł w górę, ponieważ część tabletów została już wyprzedana. Weź to, póki możesz.

Więcej ofert znajdziesz bezpośrednio w Samsungu.

Oryginalny artykuł:

Samsung Galaxy Tab S7 Plus został wprowadzony na rynek w sierpniu 2020 roku w cenie 979 euro. Naprawdę wysoka cena za tablet z Androidem. Po ponad roku na rynku cena znacznie spada, więc można rozważyć jej zakup. Otto obniżył Galaxy Tab S7 Plus z Wi-Fi i 256 GB pamięci wewnętrznej do 719,99 euro (sprawdź na Otto). Oczywiście Amazon tego nie oferuje i idzie z nim w tej samej cenie (sprawdź na Amazon).

Według Otto oferta jest ważna przez cały miesiąc. Ponieważ cena jest tak dobra, ilość sztuk można oczywiście ograniczyć . Więc jeśli chciałeś Galaxy Tab S7 Plus, teraz masz możliwość go kupić.

Co sprawia, że Samsung Galaxy Tab S7 Plus jest tak wyjątkowy?

Jest to duży 12,4-calowy tablet z systemem Android z szybkim procesorem i wyświetlaczem Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości i częstotliwości 120 Hz . Wyświetlacz na ekranie powinien więc być doskonały. Z normalnym Galaxy Tab S7 otrzymujesz tylko wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Dołączony rysik S Pen sprawia, że Galaxy Tab S7 Plus jest prawdziwym narzędziem pracy.

Oceny Samsunga Galaxy Tab S7 Plus mówią same za siebie. W Amazon jest 4,8 na 5 możliwych gwiazdek dla serii tabletów (patrz Amazon). Wielu klientów jest entuzjastycznie nastawionych do tego tabletu z Androidem. Jeśli następnie kupisz nakładkę na klawiaturę, urządzenie stanie się tabletem 2 w 1. 719 euro nie jest tanie, ale dostajesz za to również sprzęt premium.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android