Samsung Galaxy S22 Ultra dostępny z taryfą monster w cenie mini

Samsung Galaxy S22 Ultra dostępny z taryfą monster w cenie mini

Galaxy S22 UItra jest wreszcie dostępny w przystępnej cenie. (Źródło obrazu: GIGA)


Ceny flagowego smartfona Samsunga, Galaxy S22 Ultra, wreszcie spadają. W DeinHandy topowy telefon komórkowy w wersji 512 GB w wyjątkowo niskiej cenie na krótki czas z hojną taryfą 5G w sieci o2. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego powinieneś uderzyć.

Samsung Galaxy S22 Ultra z planem 120 GB w okazyjnej cenie

To był długi czas Galaxy S22 Ultra jeden z najdroższych smartfonów Samsunga na rynku i nie do końca tani nawet z umową. Jednocześnie jest bardzo popularny, ponieważ S Pen jest wyjątkowym punktem sprzedaży, który odróżnia go od innych urządzeń z Androidem. U sprzedawcy telefonów komórkowych DeinHandy możesz kupić S22 Ultra z 512 GB pamięci (!) za jedyne 44,99 euro miesięcznie w pakiecie z taryfą „o2 Free L Boost” (zobacz ofertę na komórce). Taryfa obejmuje dumny 120 GB 5Gilość danych, ryczałt dla całej sieci i SMS. Możesz również korzystać z taryfy na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie dzięki funkcji Connect. Dopłata wynosi 49 euro, a cena połączenia to jednorazowa opłata 39,99 euro. Możesz również zarejestrować się do 9 sierpnia 2022 r. 100 Euro Zapewnij sobie premię za zamianę, gdy zabierzesz ze sobą swój numer telefonu.

Do oferty DeinHandy

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2 Taryfa: Bezpłatny L Boost
120 GB Objętość danych 5G (maks. 300 MBit/s) Stała stawka Allnet i SMS w roamingu UE z funkcją connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie
Bonus 100 Euro Minimalny okres 24 miesięcy na przenoszenie numeru telefonu, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy S22 Ultra z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy S22 Ultra + o2 Free L Boost: przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
44,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.168,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) Bonus 1200 EUR, jeśli zabierzesz swój numer telefonu 100 EUR

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) -131,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-5,47 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Galaxy S22 Ultra (512 GB) kosztuje obecnie około 1200 euro. Smartfon Samsunga z umową od DeinHandy dostajesz taniej niż kupując go pojedynczo! Absolutnie najlepsza oferta, dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty DeinHandy

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

S22 Ultra: smartfon Galaxy dla fanów Note

Wraz z Galaxy S22 Ultra, Samsung w zasadzie wypuścił następcę Galaxy Note 20 – i jednocześnie odrzucił serię Note. Więcej informacji na temat wysokiej klasy smartfona z rysikiem S Pen można uzyskać w teście GIGA dla Galaxy S22 Ultra lub w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android