Samsung Galaxy Buds 2 Pro: Wszystko, co do tej pory wiemy (aktualizacja 8 sierpnia)

Samsung Galaxy Buds 2 Pro: Wszystko, co do tej pory wiemy (aktualizacja 8 sierpnia)

Lily Katz / Android AuthorityZaktualizowano 8 sierpnia 2022 r. (19:00 ET): Zaktualizowaliśmy ten post o więcej wyciekających specyfikacji i renderów dla Galaxy Buds 2 Pro.


Oryginalny artykuł: Samsung wciąż jest bardziej znany ze swoich smartfonów niż prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, ale jego coraz bardziej popularna gama Galaxy Buds stale rośnie od czasu pojawienia się pierwszej pary w 2019 roku. Teraz jesteśmy blisko wydania najnowszego modelu „Pro”, który powinien przynieść szereg ulepszeń i nowych funkcji w stosunku do Galaxy Buds Pro pierwszej generacji. Rzućmy okiem na wszystko, co do tej pory wiemy o Samsung Galaxy Buds 2 Pro.

Czy będzie Samsung Galaxy Buds 2 Pro?

Samsung Galaxy Buds 2 w etuiChase Bernath / Android Authority 10 sierpnia Samsung prawdopodobnie ogłosi dwa nowe składane telefony – Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 – oraz nowy smartwatch w Galaxy Watch 5. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że będą im towarzyszyć premiera Galaxy Buds 2 Pro. Rzeczywiście, Samsung utworzył już stronę rezerwacji dla wszystkich nadchodzących urządzeń, dzięki czemu możesz zostać powiadomiony, gdy wszystkie staną się dostępne w przedsprzedaży.

Kiedy będzie data premiery Samsung Galaxy Buds 2 Pro?

Prawdziwe bezprzewodowe wkładki douszne Samsung Galaxy Buds 2 z redukcją szumów z jednym puszkiem z otwartego, ustawionego pod kątem etui ładującego.Lily Katz / Android AuthorityGalaxy Buds 2
Galaktyczne Pąki — 9 marca 2019 r.
Galaxy Pąki Plus — 14 lutego 2020 r.
Galaxy Buds na żywo — 6 sierpnia 2020 r.
Galaxy Buds Pro — 14 stycznia 2021
Galaktyczne Pąki 2 — 21 sierpnia 2021 Minął prawie rok od premiery Galaxy Buds 2 i nieco ponad 18 miesięcy od pojawienia się Galaxy Buds Pro pierwszej generacji. Ponieważ Samsung planuje zorganizować wydarzenie prasowe Unpacked 10 sierpnia, warto założyć, że Galaxy Buds 2 Pro zadebiutuje później w sierpniu 2022 roku.

Jakie funkcje i specyfikacje będą miały Samsung Galaxy Buds 2 Pro?

Jak sama nazwa wskazuje, Samsung Galaxy Buds 2 Pro prawdopodobnie będzie odnowioną i droższą wersją zeszłorocznych Galaxy Buds 2, która przejmie więcej funkcji od swojego poprzednika Pro. Oto, co wiemy i plotki o bezprzewodowych słuchawkach dousznych.

Projekt

Wyciek Samsung Galaxy Buds 2 ProWedług wycieku renderowania z 91Mobiles, projekt Galaxy Buds 2 Pro wygląda prawie identycznie jak Galaxy Buds 2 z 2021 roku z zaokrągloną konstrukcją, która może dobrze pasować do uszu. Wyciek twierdzi również, że wkładki douszne mogą występować w trzech osobnych kolorach: czarnym, białym i fioletowym, który pojawił się w wyciekającym renderze.galaxy pąki 2 pro renderKolejny wyciek z WinFuture pokazuje więcej renderów Galaxy Buds 2 Pro, pokazując różne opcje kolorów bieli, czerni i fioletu.

Cechy

9to5Google twierdzi, że nowe słuchawki douszne mogą obejmować obsługę 24-bitowego dźwięku. WinFuture twierdzi, że słuchawki douszne miałyby to, co Samsung podobno nazywa „inteligentną aktywną redukcją szumów”. Ma to na celu wyeliminowanie tego, co mówi artykuł, że „nawet najgłośniejszy hałas otoczenia”. Ten sam artykuł twierdzi, że wkładki douszne mogą mieć wewnątrz 10 mm przetwornik i głośnik wysokotonowy 5,3 mm wraz z kilkoma zintegrowanymi mikrofonami. Żywotność baterii Galaxy Buds 2 Pro ma trwać do ośmiu godzin na jednym ładowaniu, z maksymalnie 29 godzinami użytkowania w połączeniu z etui ładującym do słuchawek. Mogą również mieć stopień wodoodporności IPX7.

Jaka będzie cena Samsunga Galaxy Buds 2 Pro?

Galaktyczne Pąki — 129,99 USD
Galaxy Pąki Plus — 149,99 USD
Galaxy Buds na żywo — 169,99 USD
Galaxy Buds Pro — 199,99 USD
Galaktyczne Pąki 2 — 149,99 USD Chociaż Samsung nie potwierdził jeszcze żadnych cen Galaxy Buds 2 Pro, 9to5Google twierdzi, że słuchawki douszne mogą być najdroższymi z dotychczasowych, z rzekomą ceną 229,99 USD. Byłoby to o 30 USD więcej niż cena pierwszego modelu Pro i o 80 USD więcej niż Galaxy Buds 2. WinFuture twierdzi, że słuchawki douszne mogą kosztować 229 EUR w Europie.


Samsung Galaxy Buds 2 Pro: co chcemy zobaczyć

Samsung Galaxy Buds 2 w kolorze czarnymEric Zeman / Android AuthorityPodczas gdy poprzednie słuchawki douszne Galaxy Buds były solidnymi urządzeniami audio, można je było ulepszyć. Oto, co chcielibyśmy zobaczyć w wersji Pro nowej generacji.

Dłuższa żywotność baterii

Jednym z najbardziej pożądanych ulepszeń w bezprzewodowych słuchawkach dousznych jest dłuższa żywotność baterii. W 2021 r. Samsung Galaxy Buds 2 poradził sobie około pięciu godzin na jednym ładowaniu, a jego etui ładujące dodało do tej liczby kolejne 15 godzin. Na pewno oczekiwalibyśmy, że wersja Pro będzie miała jeszcze dłuższy czas odtwarzania dźwięku po jednym ładowaniu.

Ulepszona aktywna redukcja szumów

Galaxy Buds Live jako pierwsze w rodzinie Samsunga zawierały aktywną redukcję szumów. W recenzji Galaxy Buds 2 zauważyliśmy, że miały lepszą redukcję szumów i pasywną izolację w porównaniu z pierwszymi Galaxy Buds Pro. Ponieważ minął rok od premiery Galaxy Buds 2, bylibyśmy rozczarowani, gdyby Galaxy Buds 2 Pro nie wykazały żadnych ulepszeń na tym froncie, zwłaszcza w podobno wyższej cenie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android