Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S22 tańszy z umową niż bez

Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S22 tańszy z umową niż bez

Obecnie w świecie taryf Saturn są 2 topowe oferty, którym fani Samsunga powinni przyjrzeć się bliżej. Dostajesz Galaxy S22 w Enterprise Edition wraz z umową w sieci od Vodafone lub o2 w absolutnie najniższej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego powinieneś uderzyć.

Świat taryfy Saturn: Samsung Galaxy S22 z umową od 1€

Jeśli szukasz Samsunga Galaxy S22 z umową z wystarczającą ilością danych, w świecie taryf Saturn znajdziesz 2 ciekawe oferty:

Do oferty w sieci Vodafone

Bez względu na to, którą ofertę wybierzesz: w obu przypadkach Samsung Galaxy S22 jest faktycznie bezpłatny z taryfą, jak pokazuje nasze przykładowe wyliczenie poniżej. Jeśli zrobisz 5Gsieci, powinieneś użyć „o2 Rosnąć”-Taryfa Wybierz. Ma to również tę zaletę, że ilość danych automatycznie zwiększana o 10 GB co 12 miesięcy – bez dalszych kosztów. Jeśli możesz obejść się bez 5G i wolisz tanią ofertę w Vodafone-Zaleca się sieć Taryfa „Freenet zielony LTE”skoro ty też tu jesteś Bonus 50 Euro można użyć podczas przenoszenia numeru. Działa to bardzo prosto, wysyłając SMS-a „Bonus” na 22234 w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM.

Przy okazji: Za Wersja Enterprise kryje w sobie ogromną zaletę: dzięki tej wersji masz gwarancję otrzymania 4 lata aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń oraz zaawansowana ochrona przed hakerami i nieautoryzowanym dostępem. Poza tym sprzęt jest taki sam jak w normalnym Galaxy S22 (tutaj w teście GIGA).

Samsung Galaxy S22 z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Przegląd kosztów: Galaxy S22 + Freenet zielony LTE 15 GB VodafoneOpłata podstawowa
(miesięczny)26,99 eurododatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 29 euroopłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euroWysyłka
(jednorazowo)0 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)716,75 Eurowartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 768 euroBonus za zabranie ze sobą numeru telefonu50 euroefektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia)-101,25 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie-4,22 euroDo oferty w Saturn

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Enterprise Edition Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 768 euro (wliczając koszty wysyłki). Przy zakupie pojedynczo flagowy smartfon Samsunga jest droższy niż z umową z Saturnem. Prawdziwa topowa oferta, która nie będzie długo dostępna.

Do oferty w sieci Vodafone

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android