Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S21 FE tańszy z umową niż bez

Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S21 FE tańszy z umową niż bez

Uwaga fani Samsunga: w Saturn możesz obecnie otrzymać kompleksowy pakiet beztroski w absolutnie okazyjnej cenie. Galaxy S21 FE z taryfą 6 GB jest dostępny w sieci o2 za jedyne 14,99 euro miesięcznie. Dostajesz z nim dobre słuchawki Bluetooth. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Samsung Galaxy S21 FE z umową praktycznie za darmo

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB) wraz z taryfą po bezwzględnej okazyjnej cenie powinny obecnie spaść do Saturna. Dostajesz telefon komórkowy Samsung w pakiecie Samsung Galaxy Buds 2 w taryfie „Blue All-in S” tylko w sieci o2 14,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Saturn). Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 19 euro i cena połączenia 39,99 euro. To prawdziwa okazja, która skutecznie pozwala zaoszczędzić ponad 100 euro w porównaniu z zakupem urządzeń pojedynczo, jak pokazują nasze obliczenia poniżej.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Niebieski All-in S Netz: o2
6 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Samsung Galaxy Buds 2 jako bonus

Galaxy S21 FE z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
14,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
418,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 453,95 euro + 76,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzenia) -112,10 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-4,67 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje niecałe 454 euro. Słuchawki kosztują co najmniej 77 euro w porównaniu cenowym. Po odjęciu tych wartości od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, na taryfie pozostaje w rzeczywistości -112,10 euro. Odpowiada to -4,67 euro miesięcznie – więc możesz to nawet zrobić, zawierając silną umowę Zysk. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Zobacz ofertę w Saturn

Jeśli 6 GB to dla Ciebie za mało, są dla 5 euro miesięcznie więcej taryfa również z Objętość danych 12 GB (Zobacz ofertę na Saturnie). Dzięki temu otrzymasz efektywną cenę -0,26 euro miesięcznie, a umowę otrzymasz bezpłatnie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android