Samsung cracker: MediaMarkt oferuje Galaxy S23 z taryfą 60 GB w okazyjnej cenie

Samsung cracker: MediaMarkt oferuje Galaxy S23 z taryfą 60 GB w okazyjnej cenie

Szukasz dobrej taryfy na telefon komórkowy z nowym Samsungiem Galaxy S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Flagowca Samsunga razem z taryfą 60 GB w sieci o2 w okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 60 GB w rewelacyjnej cenie

Nowy Galaxy S23 został wypuszczony na Przedstawiono 1 lutego 2023 r a tymczasem jest kilka dobrych ofert taryfowych na nowy flagowiec Samsunga. W MediaMarkt smartfon w wariancie 128 GB z taryfą „Free L” w sieci o2 kupisz za jedyne 39,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje 45,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę, ale jest wiele w ofercie: są wliczone 60 GB ilość danych, jak również jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS i jako bonus daje 50 euro za przeniesienie numeru telefonu Ponadto. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: bezpłatna L
60 GB Wolumen danych LTE (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.005,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 728 euro

Premia
za przeniesienie numeru telefonu 50 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 227,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
9,49 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 728 euro. Jeśli odliczymy tę wartość i premię 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 9,49 euro miesięcznie płaci. Otrzymujesz więc bardzo silną taryfę w absolutnie najwyższej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chciałby posiadać wysokiej klasy smartfon z S23 i może korzystać z umowy z dużym wolumenem danych.

S23 wypada szczególnie dobrze dzięki jasnemu wyświetlaczowi 120 Hz i ulepszonemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 3,36 GHz oraz 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android