Samsung cracker: MediaMarkt nokautuje Galaxy S22 taryfą Telekom w najwyższej cenie

Samsung cracker: MediaMarkt nokautuje Galaxy S22 taryfą Telekom w najwyższej cenie

W MediaMarkt otrzymujesz pierwszorzędną ofertę taryfową ze smartfonem Samsung: w świecie taryf jest Galaxy S22 z umową 10 GB w sieci Telekom, skutecznie z zyskiem. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Samsung Galaxy S22 z taryfą Telekom w okazyjnej cenie w MediaMarkt

To Samsunga Galaxy S22 możesz dołączyć do świata taryf MediaMarkt 10 GB wolumenu danych LTE w sieci Telekom i Allnet-Flat za jedyne 21,99 euro miesięcznie bezpieczne (zobacz ofertę w MediaMarkt). Istnieje również 12-miesięczna subskrypcja na Disney+ o wartości 89,99 euro za darmo (Wszystkie informacje o kampanii). Jak pokazuje poniższa kalkulacja, taryfę telefonii komórkowej dla flagowego modelu Samsunga otrzymujesz praktycznie za darmo.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Telekom
10 GB LTE– Ilość danych (maks. 25 MBit/s) Allnet-Flat Koszt SMS-a 19 centów Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową: Dlatego oferta w MediaMarkt jest godna uwagi

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
21,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
616,75 Euro

Walory urządzenia: Smartfon + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 619 euro + 90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -92,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-3,84 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 619 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli od całkowitych kosztów po 24 miesiącach odejmiemy wartość urządzenia i abonamentu Disney+, efektywna cena miesięcznie wyniesie -3,84 euro za samą taryfę. Otrzymujesz więc bardzo dobrą cenę za taryfę, jeśli potrafisz rozsądnie korzystać ze smartfona i subskrypcji Disney+.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 10 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalistę w dziedzinie mediów.

Do oferty w MediaMarkt

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android