Samsung cracker: Galaxy S23 Ultra z taryfą 85 GB w okazyjnej cenie

Samsung cracker: Galaxy S23 Ultra z taryfą 85 GB w okazyjnej cenie

Galaxy S23 Ultra to najpotężniejszy potomek najnowszej generacji smartfonów Samsunga. Flagową potęgę można obecnie kupić z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone w wyjątkowo niskiej cenie od firmy Logitel. Obliczyliśmy taryfę i pokażemy, dlaczego jest to dobra okazja.

Galaxy S23 Ultra z taryfą 85 GB w promocyjnej cenie w Logitel

Galaxy S23 Ultra został wydany dopiero w dniu Przedstawiono 1 lutego 2023 r i już są pierwsze dobre oferty taryfowe z flagowcem Samsunga. U Logitela smartfon w wariancie 512 GB z taryfą „Smart M” w sieci Vodafone można dostać właśnie za tyle 44,99 Euro Miesięczna opłata podstawowa (zobacz ofertę w Logitel). Ponadto obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 353,99 EUR za dodatkową płatność i wysyłkę. są wliczone w taryfę 85 GB 5Gwolumen danych oraz ryczałt za Allnet i SMS. Koszt połączenia w wysokości 39,99 euro jest zwracany za pośrednictwem aplikacji Vodafone i automatycznie potrącany z kosztów taryfy. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest dobrą okazją.

Czy jesteś nie starszy niż 27 latdostaniesz to nawet z tą taryfą 105 GB wolumenu danych. Jeśli masz już umowę internetową z Vodafone, możesz uzyskać miesięczną zniżkę w wysokości 5 euro na opłatę podstawową za pośrednictwem Gigakombi i uzyskać dodatkowe 20 GB wolumenu danych. Młodzi ludzie z kombinacją koncertów otrzymują tutaj nawet gigantyczny wolumen danych 125 GB.

Zobacz ofertę w Logitel

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Smart M: Vodafone
85 GB 5G– Przepustowość danych (maks. 500 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Sędziowie Gigakombi: Klienci sieci stacjonarnej Vodafone oszczędzają 5 euro + 20 GB dodatkowej ilości danych miesięcznie

Samsung Galaxy S23 Ultra z kontraktem z Logitel: Dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy S23 Ultra + Vodafone Smart M: Przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
44,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 349 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) bezpłatnie (w ramach zwrotu kosztów)

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.433,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1169 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 264,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
11,03 Euro

Zobacz ofertę w Logitel

Samsung Galaxy S23 Ultra (512 GB) kosztuje co najmniej 1169 euro w porównaniu cenowym Idealo. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów w ciągu 24 miesięcy, stanie się jasne, że płacisz tutaj za taryfę efektywnie 11,03 euro miesięcznie odbiera. Za 85 GB wolumenu danych i zupełnie nowe flagowe urządzenie to bardzo tanio!

Oferta z Łączny – jeśli masz już umowę na internet z Vodafone. Następnie otrzymujesz miesięczną zniżkę w wysokości 5 euro, więc płacisz tylko 39,99 euro miesięcznie i otrzymujesz efektywną cenę 6,03 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana

Zobacz ofertę w Logitel

Dla kogo Samsung Galaxy S23 Ultra z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chce posiadać najlepszego obecnie smartfona Samsunga z S23 Ultra i może korzystać z umowy ze szczególnie dużym wolumenem danych. Umowa dla klientów telefonii stacjonarnej Vodafone jest faktycznie prawie bezpłatna, ustanawiając świadczenie gigakombi w wysokości 5 euro miesięcznie.

widzieć w Wideo praktyczne informacje na temat Samsunga Galaxy S23 Ultra:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android