Samsung cracker: Galaxy S22 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Samsung cracker: Galaxy S22 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Szukasz silnego kontraktu z Samsungiem Galaxy S22? W takim razie Deinhandy ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Dostaniesz flagowca Samsunga wraz z taryfą 20 GB z 5G w sieci o2 w okazyjnej cenie. Roczna subskrypcja Disney+ jest dołączona jako bonus. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Samsung Galaxy S22 z taryfą 5G w Deinhandy

Z Deinhandy możesz dostać Samsunga Galaxy S22 z taryfą „Free M” w sieci o2 za jedyne 29,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę w telefonie komórkowym). Istnieje również 49 euro za dodatkową opłatą i 39,99 euro opłaty za połączenie, ale jest wiele do zaoferowania: masz to 20 GB 5G-Objętość danych, jak również Opłata ryczałtowa Allnet i SMS. Istnieje również 12-miesięczna subskrypcja na Disney+ o wartości 89,90 euro za darmo (Wszystkie informacje o kampanii).

Zobacz ofertę w telefonie komórkowym

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Netz: o2
20 GB 5G– Ilość danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową w Deinhandy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
29,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
808,75 Euro

Walory urządzenia: Smartfon + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 581,90 euro + 89,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i bonusy) 136,95 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
5,71 Euro

Do oferty w Deinhandy

Galaxy S22 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 582 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy odejmiesz ceny smartfona i abonamentu Disney+, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 5,71 euro miesięcznie płaci. Prawdziwa topowa oferta dostępna tylko przez krótki czas.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 20 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalistę w dziedzinie mediów.

Do oferty w Deinhandy

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android