Resident Alien sezon 3: data premiery, obsada i najnowsze plotki

Resident Alien sezon 3: data premiery, obsada i najnowsze plotki

Resident Alien nadał gatunkowi science fiction kosmitów nowe, zabawne podejście, kiedy po raz pierwszy ukazał się w 2021 roku, ale seria opóźnień sprawiła, że ​​fani czekali ponad rok na wieści o trzecim sezonie. Na szczęście w końcu mamy konkretne wieści na temat daty premiery trzeciego sezonu Resident Alien, a także tego, czego można się spodziewać po Harrym i miasteczku Patience. Oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Kiedy wyjdzie 3 sezon Resident Alien

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu Resident Alien zaplanowana jest na 14 lutego 2024 roku w sieci SYFY. Sezon będzie składał się z ośmiu odcinków, które będą emitowane co tydzień i będą dostępne do transmisji strumieniowej w Peacock następnego dnia po emisji. Sezon 3 Resident Alien został potwierdzony już w lipcu 2022 r., ale różne niepowodzenia opóźniły jego ostateczną premierę. Początkowo kontrakt obejmował 12 odcinków sezonu, a później w 2022 r. zredukowano go do ośmiu. Zdjęcia do filmu zakończyły się w maju 2023 r., ale strajk scenarzysty i inne problemy sprawiły, że fani czekali prawie rok na bardziej konkretne wieści, dopóki nie pojawił się oficjalny zwiastun Styczeń 2024 r. Nadal nie ma żadnych wiadomości o 4. sezonie Resident Alien, ale nic nie wskazuje na to, że sezon 3 będzie sezonem finałowym.

Czego można się spodziewać po trzecim sezonie Resident Alien

Sądząc po powyższym zwiastunie trzeciego sezonu Resident Alien, nadchodzący sezon będzie w dużej mierze przedstawiał konflikt między szarościami a Ziemią, w którym Harry będzie współpracował z generałem McCallisterem, aby stawić czoła apokaliptycznemu zagrożeniu. Pod koniec drugiego sezonu wielu mieszkańców miasta Patience byli świadomi pozaziemskiego pochodzenia Harry'ego, co powinno również zmienić ton sezonu 3. Pomimo tego, że zwiastun skupia się na szarościach, showrunner Chris Sheridan stwierdził, że miasto Patience i jego mieszkańcy nadal będą w centrum uwagi historii w sezonie 3. Oznacza to, że wykorzystując jego niesamowite dary i zdolności do odparcia zagrożenia, nadal powinniśmy otrzymać wiele zabawnych scen z Harry'ego Vanderspeigle'a Alana Tudyka i reszty obsady.

Obsada trzeciego sezonu Resident Alien

Obsada trzeciego sezonu Resident Alien jest taka sama jak w poprzednich sezonach, a wszyscy aktorzy ponownie wcielają się w swoje role. Jednak oczekuje się, że niektóre postacie, takie jak generał McCallister grany przez Lindę Hamilton, odegrają tym razem znacznie większą rolę. Oto krótka lista głównych aktorów w sezonie 3:

Alana Tudyka jako Harry Vanderspeigle, kosmita, który przyjął tożsamość małomiasteczkowego lekarza.
Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, asystentka Harry'ego w przychodni zdrowia, która jest świadoma tożsamości Harry'ego.
Lindę Hamilton jako generał Eleanor McCallister, oficer amerykańskiej armii oddany poszukiwaniu istot pozaziemskich.
Alicja Wetterlund jako D'Arcy Bloom, miejski barman i najlepszy przyjaciel Asty.
Coreya Reynoldsa jako szeryf Mike Thompson, szeryf miejski.
Elżbieta Bowen jako zastępczyni Olivia „Liv” Baker, zastępczyni miejska u boku szeryfa Mike’a.
Leviego Fiehlera jako Ben Hawthorne, burmistrz miasta.
Meredith Garretson jako Kate Hawthorne, nauczycielka i żona Bena.
Juda Prehn jako Max Hawthorne, syn Bena i Kate, który jako pierwszy poznał prawdziwą tożsamość Harry'ego.
Gary’ego Farmera jako Dan Twelvetrees, ojciec Asty i właściciel miejskiej restauracji.
George'a Takei'a jako głos szarego kosmity, który planuje inwazję na Ziemię.

Gdzie oglądać Resident Alien sezon 3

Sezon 3 Resident Alien można oglądać na żywo w sieci SYFY od 14 lutego lub transmitować strumieniowo w Peacock dzień po premierze. Sezony 1 i 2 można także oglądać w serwisie Peacock, jeśli chcesz nadrobić zaległości przed rozpoczęciem sezonu 3. W Kanadzie serial powinien być dostępny do transmisji strumieniowej w stacjach CTV i Crave, chociaż może nie być dostępny natychmiast po emisji.

Często zadawane pytania

Czy Resident Alien został anulowany? Nie! Jednak sezon 3 Resident Alien został znacznie opóźniony i zostanie wyemitowany półtora roku po zakończeniu sezonu 2. Gdzie kręcono film „Resident Alien”? Zdjęcia „Resident Alien” kręcono w Vancouver w Kanadzie, choć akcja serialu rozgrywa się w Kolorado. Czy Resident Alien jest dostępny na Hulu czy w serwisie Netflix? Nie, Resident Alien można oglądać wyłącznie w serwisie Peacock w USA. Jednak międzynarodowi odbiorcy mogą znaleźć go na innych platformach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android