Remnants at Saturn: Świetne ceny w outletie – oferty są tak dobre

Remnants at Saturn: Świetne ceny w outletie – oferty są tak dobre

Ostatnia szansa na Saturna – przynajmniej dla pozostałych zapasów i pojedynczych przedmiotów. W sklepie internetowym łowcy okazji mogą szukać bardzo tanich nowych towarów. Przyjrzeliśmy się bliżej ofertom cyfrowego Resterampe i powiedzieliśmy, czy naprawdę możesz zaoszczędzić pieniądze.

Remnants at Saturn: jak działa outlet online?

Czy już to wiesz? Wylot z Saturna? Jeśli nie, zdecydowanie powinieneś zajrzeć, ponieważ może to być raj dla łowców okazji. Kiedy magazyny muszą zostać opróżnione, aby zrobić miejsce na nowe towary, wiele jednorazowych i starszych modeli trafia do internetowego odpowiednika sprzedaży magazynowej. Oczywiście wszystko jest nowe i nieużywane w znacznie obniżonych cenach.

Do pozostałych przedmiotów w Saturn

Podobnie jak w zwykłym sklepie Saturn, nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki za towary o wartości 59 euro lub więcej. Nie zapominaj jednak, że oferowane produkty są dostępne tylko w niewielkich ilościach – więc jeśli chcesz uderzyć, nie wahaj się zbyt długo.

Outlet Saturn: oferty są naprawdę tak dobre

Sprawdziliśmy, czy pozostałe produkty są rzeczywiście dobrymi okazjami i losowo porównaliśmy ceny ofertowe z cenami innych sprzedawców. W rzeczywistości wiele z rzekomych ofert nie było tańszych niż w innych sklepach, a czasem nawet znacznie droższych. Jednak wciąż można znaleźć jedną lub dwie okazje. Należą do nich obecnie na przykład Notebook do gier od Acera, 43-calowy telewizor od Kakao lub Gra NBA 2K21 na PlayStation 5.

Notebook do gier Acer Nitro 5

Notebook do gier Acer Nitro 5

Zamiast 1099 euro sugerowanej ceny detalicznej: notebook z 17,3-calowym wyświetlaczem, procesorem Intel i5, 8 GB RAM, 512 SSD i kartą graficzną GeForce GTX 1660Ti.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 07.07.2022 06:23

Coocaa 43S3M 43-calowy telewizor LED

Coocaa 43S3M 43-calowy telewizor LED

Zamiast 499 euro RRP: 43-calowy telewizor LED firmy Coccaa z rozdzielczością obrazu 4K, natywną częstotliwością odświeżania 50 Hz i systemem dźwięku przestrzennego.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 07.07.2022 06:37

NBA 2K21 - [PlayStation 5]

NBA 2K21 – [PlayStation 5]

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 9,99 euro: graj w koszykówkę na PS5 z nowymi, ekscytującymi funkcjami i ulepszeniami.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 07.07.2022 06:22

Posiadanie karty Saturna może być również interesujące dla wszystkich łowców okazji. Jest to bezpłatne i oferuje członkom pewne korzyści oraz program bonusowy. Ponadto przy pierwszej rejestracji do newslettera w regularnych odstępach czasu wręczany jest kupon o wartości 10 euro. Przy okazji: MediaMarkt ma również gniazdko, które działa w podobny sposób jak Saturn.

Saturn: Czy oferty w outletie są tego warte?

Wszystkie oferty z outletu Saturn są wyłącznie nowymi towarami i działają na tej samej zasadzie, co resztki offline w lokalnym sklepie. To znaczy. „to, co odeszło, odeszło”. Asortyment często się zmienia, a ilości wycofywanych towarów i pojedynczych pozycji są bardzo ograniczone i mogą być szybko wyprzedane. Niektóre z oferowanych ofert nie są szczególnie tanie, ale od czasu do czasu można znaleźć prawdziwe okazje. Więc jeśli szukasz dobrych okazji, powinieneś regularnie sprawdzać. Bo jeśli nie musi to być najnowszy smartfon, telewizor lub inny produkt, możesz w ten sposób naprawdę zaoszczędzić pieniądze.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android