Recenzja Sennheiser CX True Wireless: Jack wszystkich pąków

Recenzja Sennheiser CX True Wireless: Jack wszystkich pąków

Sennheiser CX True Wireless

Sennheiser CX True Wireless to wszechstronna, niedroga para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Nie wyróżniają się w niczym, ale niezawodnie sprawdzają większość zestawów, które chcesz mieć w parze pąków od niskiego do średniego. Sennheiser CX True Wireless mają na celu stworzenie słuchawek dousznych w bardziej przystępnej cenie. Ta para wkładek dousznych nie ma aktywnej redukcji szumów, ale poza tym oferuje funkcje zgodne z droższymi modelami Sennheisera. Czy CX True Wireless jest kolejnym ważnym rywalem? Ten Recenzja Sennheiser CX True Wireless pochodzi od ekspertów audio z naszej siostrzanej strony SoundGuys. Sprawdzić ich dogłębne podejście do Sennheiser CX True Wireless.

Dla kogo przeznaczony jest Sennheiser CX True Wireless?

Ktokolwiek szukam nowej pary wkładek dousznych, która wytrzyma cały dzień i nie rozbije banku.
Sportowcy szukasz czegoś odpornego na pot, ale nie przejmuj się redukcją szumów.

Jakie są Sennheiser CX True Wireless?

Słuchawki douszne Sennheiser CX True Wireless i etui obok telefonu.Sam Smart / Android AuthoritySennheiser CX True Wireless są bardzo podobne do innych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Sennheiser. Mają ten sam pudełkowy kształt, który widzieliśmy wcześniej, teraz z całkowicie czarnymi matowymi panelami dotykowymi zamiast błyszczących ze srebrnymi logo. Sprawa jest prawie identyczna jak w przypadku poprzednich pąków. Sennheiser CX True Wireless są lekkie i bezpieczne, ale brak haczyków lub płetw oznacza, że ​​musisz znaleźć odpowiednią końcówkę. Wkładki douszne są nieco nieporęczne, ale są lekkie i bezpieczne, z czterema rozmiarami końcówek dousznych, które zapewniają dobre dopasowanie do uszu. Nie mają one żadnego haczyka ani płetwy, które można by bezpiecznie dopasować do uszu, dlatego ważne jest znalezienie odpowiedniej końcówki. Etui jest też trochę nieporęczne, ale nadal kompaktowe. Jest wykonany z plastiku, ale nie wydaje się tani, a wkładki douszne ładnie pasują do otworów, przytrzymywane magnesami i kołkami.Słuchawki douszne Sennheiser CX True Wireless obok telefonu.Sam Smart / Android AuthoritySennheiser CX True Wireless mają stopień ochrony IPX4, dzięki czemu radzą sobie z potem i rozpryskami wody, dzięki czemu są bezpieczne podczas ćwiczeń. Ostrzegaj, że bieganie może trochę je potrząsnąć, więc upewnij się, że jesteś dobrze dopasowany i nie poruszasz zbytnio głową podczas noszenia. CX True Wireless łączy się za pomocą Bluetooth 5.2, co oznacza, że ​​pewnego dnia będzie mógł korzystać z kodeka audio LC3 i LE Audio. Na razie CX True Wireless obsługuje kodeki SBC, AAC i aptX, więc te pąki są świetne, niezależnie od tego, czy używasz urządzenia Apple, czy Android.
Zobacz też: Najlepsze słuchawki douszne do treningu

Jak kontrolować Sennheiser CX True Wireless?

Słuchawki douszne Sennheiser CX True Wireless obok telefonu, z aplikacją Sennheiser Smart Control otwartą na telefonie.Sam Smart / Android AuthorityPonieważ te słuchawki douszne mają pojemnościowe panele dotykowe, możesz regulować głośność, odbierać połączenia, sterować odtwarzaniem i uzyskiwać dostęp do asystenta głosowego bez korzystania z telefonu. Jednokrotne stuknięcie wstrzymuje odtwarzanie, dwa stuknięcia przeniosą Cię do poprzedniego utworu z lewej słuchawki i następnego utworu z prawej. Trzy stuknięcia aktywują asystenta głosowego, a przytrzymanie zmniejszy głośność z lewego pączka lub zwiększy głośność po prawej. Aplikacja Sennheiser Smart Control zapewnia większą kontrolę nad pączkami, w tym przełączanie dowolnych elementów sterujących dotknięciem. Umożliwia również dostosowanie EQ słuchawek dousznych za pomocą trzypasmowego modułu EQ lub za pomocą wstępnie ustawionych opcji. Co ważniejsze, możesz również uzyskać aktualizacje oprogramowania układowego tutaj. Chociaż nie ma wielopunktowego połączenia Bluetooth, aplikacja Smart Control pozwala płynnie przełączać się między ostatnio sparowanymi urządzeniami, ale tylko jednym na raz.

Jaka jest żywotność baterii?

Etui i wkładki douszne Sennheiser CX True Wireless, przedstawiające port ładowania z tyłu obudowy.Sam Smart / Android AuthoritySennheiser twierdzi, że CX True Wireless wytrzymuje do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu, ale w testach SoundGuys nie udało im się tego osiągnąć. Przy stałej mocy wyjściowej 75 dB lewa słuchawka wytrzymywała osiem godzin i 31 minut, a prawa tylko pięć godzin i 30 minut. To normalne, że jedna słuchawka spływa szybciej niż druga w przypadku prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych, ponieważ jedna słuchawka jest podłączony zarówno do telefonu, jak i do drugiej słuchawki dousznej, podczas gdy jedna słuchawka jest po prostu połączona z drugą. Sennheiser twierdzi, że zaprojektował wkładki douszne tak, aby za każdym razem przełączały się między tym, które wkładki douszne pełnią funkcję głównego punktu połączenia, aby złagodzić ten koślawy rozładunek baterii, więc bardziej regularne używanie złagodzi ten problem. Według Sennheisera, obudowa CX True Wireless posiada do 18 godzin dodatkowych opłat i to wystarczyło. Etui ładuje się przez USB-C, ale nie ma opcji szybkiego ładowania ani ładowania bezprzewodowego.

Jak dobrze blokują hałas?

Sennheiser CX TWS Wykres izolacjiSam Smart / Android AuthoritySennheiser CX True Wireless nie mają aktywnej redukcji szumów (ANC) — do tego potrzebny jest Sennheiser CX Plus True Wireless — ale to nie znaczy, że mają słabe tłumienie. Po odpowiednim dopasowaniu z odpowiednimi końcówkami dousznymi uzyskasz solidną izolację. Izolacja rzadko wpływa na dźwięki o średnim i niskim zakresie docierające do uszu, ale CX True Wireless faktycznie wykonuje przyzwoitą pracę, zmniejszając ten hałas. Nie będzie to przypominać rzeczywistej aktywnej redukcji szumów, ale dźwięki powinny wydawać się znacznie mniej rozpraszające.
Sprawdzić: Najlepsze prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne z redukcją szumów

Jak brzmi Sennheiser CX True Wireless?

Wykres odpowiedzi częstotliwościowej Sennheiser CX True Wireless.Sam Smart / Android Authority Pasmo przenoszenia Sennheiser CX True Wireless (linia turkusowa) dość ściśle podąża za krzywą docelową SoundGuys (linia różowa) w niektórych wyższych zakresach, ale ma trochę nacisk na bas i średni zakres. Brzmi ładnie, nic nie jest zbyt podbite i nie powoduje wyraźnego zniekształcenia. Większość gatunków muzycznych powinna brzmieć ładnie przez te słuchawki, chociaż spadek w zakresie wysokich tonów może oznaczać, że talerze i niektóre smyczki, a także wyższe dźwięki „szumu” w niektórych gatunkach, takich jak EDM, mogą być nieco trudniejsze do wykrycia.

Jaki jest mikrofon?

Noszenie Sennheiser CX True Wireless.Sam Smart / Android AuthorityMikrofon w Sennheiser CX True Wireless jest standardem dla pary prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Jest wystarczająco klarowny, choć jest trochę przytłumionych i cyfrowych dźwięków kompresji. Nadal dobrze radzi sobie z redukcją hałasu otoczenia o niskim poziomie, ale zdecydowanie nie nadaje się do nagrywania mowy. To zdecydowanie mikrofon do rozmów telefonicznych i do tego celu jest w porządku.

Demo mikrofonu Sennheiser CX True Wireless (idealne):

Demo mikrofonu Sennheiser CX True Wireless (ulica):

Recenzja Sennheiser CX True Wireless: werdykt

Etui Sennheiser CX True Wireless otwierane na stole z wkładką douszną z przodu.Sam Smart / Android Authority Sennheiser CX True Wireless nie są idealne, z problemami z dźwiękiem o wysokim zakresie, problemami z żywotnością baterii i brakiem funkcji, takich jak ładowanie bezprzewodowe i ANC, które powstrzymują je od bycia świetnymi. Jeśli chcesz mieć coś idealnego do konkretnego przypadku użycia, takiego jak trening, dojazd do pracy lub odbieranie połączeń, to nie jest to. Sennheiser CX True Wireless to niedrogie pąki, które potrafią wszystkiego po trochu. Jednak te wkładki douszne robią wystarczająco dużo rzeczy na tyle dobrze, że nie można ich całkowicie zrzucić. Brzmią ładnie, mają solidną izolację, dobrą aplikację, a ocena IPX4 jest świetna. Jeśli szukasz czegoś, co potrafi wszystkiego po trochu, warto rozważyć te opcje.
Sennheiser CX prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne otwarte etuiSłuchawki douszne Sennheiser CX True Wireless Te słuchawki douszne Sennheiser oferują funkcje premium za bardziej rozsądną cenę. Bezprzewodowe słuchawki douszne CX True Wireless wykorzystują Bluetooth 5.2 i obsługują wiele kodeków Bluetooth, dzięki czemu każdy może cieszyć się spójnym dźwiękiem wysokiej jakości. Te wkładki douszne wyglądają stylowo i świetnie brzmią.

Jakie są najlepsze alternatywy dla Sennheiser CX True Wireless?

Sennheiser CX Plus TWS wewnątrz obudowy, na zewnątrz.Sam Smart / Android Authority Jeśli bardzo podoba Ci się pomysł tych wkładek dousznych, ale żałujesz, że nie mają aktywnej redukcji szumów, Sennheiser zaktualizował swoją linię CX o Sennheiser CX Plus True Wireless (179 USD), który ma podobny projekt, Bluetooth 5.2 i jest rozszerzony obsługa wysokiej jakości kodeków. Jeśli szukasz prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych, które mają świetny czas pracy na baterii, Samsung Galaxy Buds Plus (149 USD) może obsłużyć prawie 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i są łatwe do znaleźć na sprzedaż. Jeśli chcesz czegoś, co mieści się między Buds Plus a Buds Pro, Samsung Galaxy Buds 2 (149 USD) może być wart rozważenia.Jaybird Vista 2 stolik na strzały w skali e1627056126609Sam Smart / Android Authority Jeśli potrzebujesz świetnej pary słuchawek treningowych, Jaybird Vista 2 (149 USD) ma silikonowe zaczepy na uszy, które utrzymują słuchawki na miejscu, a także aktywną redukcję szumów. A jeśli wolisz być bardziej świadomy swojego otoczenia, Sony Linkbuds (179 USD) mają konstrukcję w kształcie pierścienia, aby utrzymać hałas z zewnątrz jak zwykle, chociaż nie brzmią świetnie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android