Recenzja Belkin BoostCharge Pro dla Apple Watch: Niezawodne, przenośne szybkie ładowanie

Recenzja Belkin BoostCharge Pro dla Apple Watch: Niezawodne, przenośne szybkie ładowanie

Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch

Jeśli szukasz niezawodnego miejsca do ładowania zegarka Apple Watch, przenośna szybka ładowarka BoostCharge Pro firmy Belkin to łatwy zakup. Nie jest tajemnicą, że Apple Watch przydałoby się ulepszenie w dziale baterii. Do tego czasu niezawodna ładowarka jest kluczem do maksymalnego wykorzystania smartwatcha. Jeśli chodzi o przenośność, wygodę i dyskretną estetykę, firma Belkin oferuje wszystko. Dowiedz się więcej w tej recenzji BoostCharge Pro dla Apple Watch. O tej recenzji Belkin BoostCharge Pro dla Apple Watch: Testowałem przenośną szybką ładowarkę Belkin BoostCharge Pro dla Apple Watch przez okres jednego tygodnia. Na potrzeby tej recenzji urządzenie zostało dostarczone przez firmę Belkin.

Co musisz wiedzieć o ładowarce Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch

Regulowany krążek ładujący umożliwia położenie urządzenia do noszenia na płasko lub ładowanie w trybie stolika nocnego.Kaitlyn Cimino / Autorytet Androida
Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch: 59,99 USD / 64,99 EUR / 59,99 GBP Przenośna ładowarka BoostCharge Pro firmy Belkin do zegarka Apple Watch oferuje przyjazne w podróży rozwiązanie do ładowania. Ważąca 192 g kwadratowa platforma o przekątnej 4,8 cala ma zaledwie 0,63 cala wysokości, płynnie wtapiając się w każdą przestrzeń. Dzięki magnetycznemu modułowi szybkiego ładowania urządzenie wykorzystuje oszczędzające czas możliwości ładowania zegarków Apple Watch Series 7 i Series 8 oraz Apple Watch Ultra. Kabel M USB-C z wygodnym zarządzaniem kablami, aby utrzymać porządek w przestrzeni. Posiada również regulowaną konstrukcję z obrotowym krążkiem ładującym, dzięki czemu możesz położyć Apple Watch płasko lub ładować go pionowo w trybie nocnym. Przenośna ładowarka BoostCharge Pro jest już dostępna w sklepie Apple, a także u zewnętrznych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon . Możesz kupić ładowarkę w kolorze czarnym lub białym za 59,99 USD.

co jest dobre?

Apple Watch Series 8 ładuje się w trybie stolika nocnego.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jako istoty przyzwyczajone, większość z nas korzysta z ustrukturyzowanej wygody. Przenośna ładowarka Belkin oferuje dokładnie to, usprawniając nawyki ładowania Apple Watch. Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch jest kompaktowy i niezawodny, a dzięki minimalistycznej estetyce można go łatwo wsunąć do dowolnego pomieszczenia w domu. Testowałem czarny model i nie wyglądał nie na miejscu w żadnej z typowych stref lądowania. Jest również wyposażony w krążek ładujący na zawiasach, który można pozostawić płasko lub podnieść, aby zapewnić tablicę dla zegarka. Pozwala to zamienić urządzenie do noszenia w zegar nocny, ładując go w trybie nocnym. Kompaktowa, regulowana konstrukcja Belkin BoostCharge Pro robi duże wrażenie, nie zajmując dużo miejsca. Co ważniejsze, ładowarka zapewnia potrzebną moc przy przyzwoitej prędkości. Nawet w trybie niskiego poziomu baterii żywotność baterii w ofercie Apple Watch wciąż jest krótka w porównaniu z urządzeniami Fitbit lub Garmin. Szybkie ładowanie pomaga zminimalizować te niedociągnięcia. Dzięki magnetycznemu modułowi szybkiego ładowania przenośna ładowarka BoostCharge Pro ładuje zegarki Apple Watch Series 7 lub nowsze z przyzwoitą prędkością. Ładowarka jest również kompatybilna ze starszymi zegarkami, ale poprzednie generacje nie miały wewnętrznej architektury ładowania, aby uzyskać dostęp do szybkiego ładowania. Kiedy przetestowałem twierdzenia o przenośnej ładowarce BoostCharge Pro, byłem mile zaskoczony, jak bardzo wydajność mierzona w porównaniu ze zwykłym Apple Obserwuj czasy ładowania. Ładowanie zegarków Apple Watch Series 8 i Series 7 od zera do 40% trwało średnio około 30 minut. Oznacza to wystarczającą ilość soku, aby zasilić całą noc śledzenia snu, zanim wezmę prysznic, przebiorę się w piżamę i umyję zęby. Po godzinie oba zegarki osiągnęły dokładnie około 75%. Pełne ładowanie trwało poniżej 90 minut. To prawda, że ​​​​nie jest to tak szybkie, jak stawki, które udało nam się osiągnąć podczas naszych testów przeglądowych Apple Watch Series 8 za pomocą dostarczonego kabla do ładowania, ale są one wystarczająco szybkie, aby złagodzić wyczerpujące czasy ładowania. Jeśli nosisz zegarek Apple Watch Ultra, pełne naładowanie zajmie około godziny i czterdziestu minut. Jest to zgodne z ramami czasowymi, które osiągnęliśmy podczas naszych testów przeglądowych Apple Watch Ultra; ładowanie do zaledwie 75% zajęło ładowarce Belkin jedną godzinę.
Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zarządzania przewodamiPrzenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro leży na stole z luźnym przewodem.
Kabel ładowarki jest moją ulubioną funkcją Belkin BoostCharge Pro z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest niezawodne zarządzanie kablami. Kiedy wydaję pieniądze na rozwiązanie problemu (w tym przypadku miernej żywotności baterii), ostatnią rzeczą, jakiej chcę, jest nowy problem do rozwiązania (np. niesforny kabel). Dołączony kabel można łatwo zwinąć w wyznaczonym miejscu z małym zagłębieniem do wyjścia, dzięki czemu ładowarka może leżeć równo ze stołem. Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia porządek w stacji ładującej. Ta konstrukcja jest szczególnie przydatna, biorąc pod uwagę dodatkową długość kabla 1,2 m. Standardowa ładowarka Apple Watch to zazwyczaj 1M. Dzięki dodatkowemu zasięgowi przenośna ładowarka BoostCharge Pro może być podłączana do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu możesz ustawić stację ładującą tam, gdzie jest to dla Ciebie najwygodniejsze. W trakcie tej recenzji miałem rozciągnięty kabel wzdłuż stoiska w kawiarni, sięgający kredensu i wijący się pod moim łóżkiem do zakopanego gniazdka. Nie spotkałem ani jednej przestrzeni, w której nie mógłbym pracować.Kabel USB-C wymaga ładowarki ściennej zakupionej osobno.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityDrugą mile widzianą cechą kabla ładowarki jest to, że jest to USB-C. Niektóre recenzje przenośnej ładowarki BoostCharge Pro wskazują, że jest to negatywne, ponieważ wiele osób nadal polega na kompatybilności USB. Jeśli na przykład masz biurko z wbudowanym gniazdem USB, możesz preferować inny produkt. Jednak zgodnie z wymogami europejskimi, USB-C pozostanie. Jeśli chcesz zainwestować w przyszłościowe rozwiązanie do ładowania, przenośna ładowarka BoostCharge Pro jest dla Ciebie. Jak wspomniano, ładowarka nie jest dostarczana z blokiem ładującym. Kompatybilną ładowarkę ścienną należy zakupić osobno.Precyzyjne pokrętło pozwala dostosować ładowarkę do różnych rozmiarów urządzeń.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityWreszcie firma Belkin dodała do ładowarki precyzyjne pokrętło, aby zapewnić idealne dopasowanie do urządzenia do noszenia. Wybór właściwego ustawienia pokrętła jest bardzo prosty, ale obracanie go wymaga trochę siły. Po wyrównaniu strzałki z ikoną urządzenia wysokość ładowarki dostosuje się tak, aby krążek idealnie pasował do tylnej części zegarka. Pozwala to na idealne dopasowanie, nawet jeśli używasz koperty zegarka lub zderzaka.

Co jest nie tak dobre?

Przenośna ładowarka Apple Watch wystaje z saszetki.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jak zawsze, gdy prosty produkt zapewnia zalecany zestaw funkcji, trudno jest znaleźć błąd w przenośnej szybkiej ładowarce Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch. Jasne, kosztuje 59,99 USD w porównaniu z bezpłatnym kablem w pudełku Apple Watch. W idealnym świecie chcielibyśmy również, aby większy nacisk kładziono na pseudonim „Szybki” z jeszcze szybszymi możliwościami ładowania. Do tego czasu zajmiemy się szczegółami. Wracając do mojej niechęci do bałaganu, nie byłem fanem materiału, z którego wykonana jest ładowarka. Matowa czerń jest wyrafinowana i atrakcyjna po wyjęciu z pudełka, ale natychmiast zbiera kurz. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje palce nie są tłuste, ładowarka da Ci o tym znać przy najdelikatniejszym dotknięciu. Dodatkowo wolałbym projekt w całości czarny, niż czarny z białym krążkiem. Biały model jest jednolicie biały. W rezultacie brak kontrastujących kolorów wydaje się łatwiej łączyć z istniejącym wystrojem. Materiał konstrukcyjny ma tendencję do przyciągania kurzu, a kontrastujące kolory wystają, gdy urządzenie nie jest ładowane. Wreszcie ładowarka mogłaby być chyba mniejsza. Starając się wykorzystać każdą specyfikację, przetestowałem przenośność Belkin BoostCharge Pro w każdej torbie, którą mogłem wypróbować. Z łatwością zmieści się do plecaków, torebek, a nawet saszetki. Jednak jest ciasny w kieszeni spodni i nie mógł się wcisnąć w niektóre z wbudowanych podziałów moich toreb. Biorąc pod uwagę to, co oferuje, nie wydaje się nierozsądne wyobrażenie sobie, że mógłby być nieco mniejszy.

Recenzja przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch: werdykt

Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch prezentuje pozycję na stoliku nocnym.Kaitlyn Cimino / Android Authority Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch jest tego warta dla każdego, kto chce mieć świetną, przenośną ładowarkę do urządzenia Apple do noszenia. Zapewnia spójny czas ładowania, bardzo długi kabel USB-C i estetyczną platformę do budowania lepszych nawyków ładowania. Uniwersalna, dwukierunkowa konstrukcja jest szczególnie przydatna w przypadku zegarków Apple z paskami z pętlą, które mają trudności z ułożeniem ich na płasko (zwłaszcza w przypadku ponadgabarytowych zegarków Apple Watch Ultra). Podczas gdy coś takiego jak Belkin BoostCharge 3-w-1 z MagSafe (149,99 USD w Amazon) oferuje znacznie większą elastyczność i opcje ładowania dla wielu urządzeń Apple, BoostCharge Pro Portable dla Apple Watch jest lepszy na wycieczki, gdy martwisz się tylko o utrzymanie Twoje urządzenie do noszenia Apple doładowane. To powiedziawszy, przenośna ładowarka nie jest tania. Z funkcjonalnego punktu widzenia nie oferuje on wiele więcej niż to, co otrzymujesz z gotowego kabla. To znaczy, chyba że masz problem z utrzymaniem ładowarki do zegarka w porządku. Innymi słowy, jest najbardziej przydatny, jeśli cenisz sobie stabilną, dedykowaną bazę domową do ładowania, gardzisz niechlujnymi przewodami lub chcesz w pełni wykorzystać tryb nocny. Zasadniczo łączy w sobie podstawkę ładującą Belkin Travel Stand (14,99 USD) z niezawodnym krążkiem ładującym, zapewniającym jedno miejsce do ładowania. Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple WatchPrzenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple WatchSzybka przenośna ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Szybkie ładowanie magnetyczne • Wbudowane zarządzanie kablami • Minimalistyczny design Zasilanie zegarka Apple Watch nigdy nie było łatwiejsze Przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch wykorzystuje magnetyczny moduł szybkiego ładowania, aby naładować urządzenie w jak najkrótszym czasie . Dzięki minimalistycznej estetyce nie odciągnie uwagi od wystroju, ale zamiast tego płynnie wtopi się, tworząc niezawodną stację ładującą w każdym pomieszczeniu. Składana podstawka umożliwia ładowanie zegarka Apple Watch w trybie stolika nocnego lub położenie go płasko

Najlepsza przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do Apple Watch pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ładowanie zegarka Apple Watch przez przenośne urządzenie Belkin BoostCharge Pro Portable Fast Charge? Czas ładowania różni się w zależności od generacji Apple Watch. Odkryliśmy, że najnowszy model Apple Watch Series 8 ładuje się w około 45 minut za pomocą zastrzeżonej ładowarki i około 90 minut za pomocą Belkin BoostCharge Pro. Czy ładowarki Belkin BoostCharge Pro Portable Fast Charge można używać do ładowania starszych zegarków Apple? Tak, ładowarką Belkin BoostCharge Pro można ładować starsze zegarki Apple i serię Apple Watch SE, ale nie uzyskasz szybszego ładowania w porównaniu z serią 7, Series 8 i Watch Ultra. Czy przenośna szybka ładowarka Belkin BoostCharge Pro do zegarka Apple Watch jest tak dobra jak produkty Anker? Belkin BoostCharge Pro to świetna ładowarka, jeśli nadal masz dostęp do źródła zasilania. Jednak Anker oferuje szerszą gamę produktów, w tym przenośną ładowarkę magnetyczną Anker (38 USD), która ma również funkcje power bank. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android