PSA: Możesz chcieć uniknąć plam spojlerów Halo Infinite, które właśnie ujawnił Microsoft

PSA: Możesz chcieć uniknąć plam spojlerów Halo Infinite, które właśnie ujawnił Microsoft

Jeśli zainwestowałeś w historię Master Chief, Cortany i losy uniwersum Halo, możesz chcieć trzymać głowę nisko i zacząć wyciszać niektóre słowa kluczowe w mediach społecznościowych, dopóki Halo Infinite nie pojawi się jeszcze w tym roku — ponieważ ogromne spoilery dla cała historia gry krąży teraz w Internecie.
Uwaga: zachowamy jednak ten post bez spoilerów. Dyrektor kreatywny Halo Infinite Joseph Staten potwierdzone na Twitterze że Microsoft przypadkowo ujawnił „niewielką liczbę plików kampanii Halo Infinite”, kiedy uruchomił pierwszą wersję beta gry dla wielu graczy wczoraj, 29 lipca, mówiąc, że „mogą zrujnować wrażenia z kampanii dla wszystkich”.

O ile nam wiadomo, nie jest to przesada — znaleźliśmy w sieci zrzut zwykłego tekstu z ponad 800 ciągami tekstu, które wydają się pochodzić z kampanii Halo Infinite. Wydają się opisywać zarówno twoje cele w grze, jak i podstawowe opisy fabuły, aż do końca historii. (Przynajmniej jeden z nich dosłownie opisuje zwrot akcji.) Nie łączymy się ze sznurkami, choć nie są one strasznie trudne do znalezienia, jeśli naprawdę chcesz zepsuć kampanię. Ale jeśli zamiast tego starasz się trzymać spoilery z daleka, czy możemy zasugerować nasz przewodnik, jak wyciszyć słowa na Twitterze? W lżejszych wiadomościach Halo Infinite, programista 343 Industries niedawno ujawnił, że w końcu będziesz miał przycisk „upuść broń”, co miejmy nadzieję doprowadzi do mniejszej liczby losowych zabijających cię tylko po to, by odebrać swój karabin snajperski.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android