Programy takie jak For All Mankind na Apple TV Plus: 9 tytułów do sprawdzenia dalej

Programy takie jak For All Mankind na Apple TV Plus: 9 tytułów do sprawdzenia dalej

For All Mankind jest z pewnością najlepszym oryginalnym programem Apple TV Plus. To coś mówi, ponieważ streamer Apple to coś więcej niż ciągnięcie ciężaru na zatłoczonym polu. Teraz, w trzecim sezonie, seria historii alternatywnej nadal podejmuje ryzyko, opowiadając odważne i wciągające historie. Jeśli jesteś fanem i szukasz, co obejrzeć obok podobnego swędzenia, przygotowaliśmy listę dziewięciu programów, takich jak For All Mankind, wraz z miejscem ich oglądania.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne programy streamingowe na każdej większej platformie For All Mankind przedstawia alternatywną historię, w której ZSRR umieścił człowieka na Księżycu przed NASA w 1969 roku. Stamtąd obserwujemy, jak członkowie NASA pracują, aby pozostać w wyścigu kosmicznym, dostosowując się do zmagać się z sowiecką konkurencją. Serial przedstawia ludzką pomysłowość i patriotyczną służbę w zupełnie nowym kontekście, w którym Stany Zjednoczone zostały zmuszone do zaakceptowania zdrowej dawki pokory, kontynuując sięganie do gwiazd — dosłownie. Seria wyobraża sobie przeszłość, w której ludzkość rozszerzyła swoje wysiłki na rzecz eksploracji nowej granicy, dokonując gigantycznych skoków poza nasze obecne wyobrażenia. Przeczytaj więc naszą listę najlepszych programów, takich jak For All Mankind, które możesz teraz transmitować. A jeśli jeszcze nie oglądałeś tego wspaniałego programu, sprawdź go, naciskając przycisk poniżej.
Apple TV plus logo 1Apple TV PlusApple TV Plus szybko stał się głównym graczem w grze strumieniowej od czasu jej premiery w 2019 roku. Jego lista oryginalnych programów obejmuje programy takie jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation i For All Mankind, a także filmy takie jak The Banker, Chart i Palmer.


Pokazy jak Dla całej ludzkości


Pierwszy

Załoga NASA w The First - pokazy jak dla całej ludzkościJeśli dotarłeś do trzeciego sezonu For All Mankind, wiesz, że księżyc był dopiero początkiem. NASA ma teraz swój cel na Czerwonej Planecie. Innym niedawnym pokazem wyobrażającym ludzi podróżujących na Marsa jest oryginalna seria Hulu The First. Odbywający się głównie na Ziemi program śledzi astronautów NASA trenujących, aby być pierwszymi ludźmi na Marsie. Spektakl autorstwa Beau Willimona, twórcy House of Cards, bada politykę i naukę podróży kosmicznych przez pryzmat tej pionierskiej misji.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby otrzymywać kanały na żywo, w tym stacje lokalne.


Człowiek z Wysokiego Zamku

Mężczyzna w nazistowskim mundurze w Człowieku z Wysokiego ZamkuPod wieloma względami „Człowiek z Wysokiego Zamku” nie jest przedstawieniem takim jak „Za całą ludzkość”. Nie skupia się na podróżach kosmicznych ani wyścigu kosmicznym zimnej wojny. Powiedziawszy to, te dwa programy są prawdopodobnie najbardziej znanymi alternatywnymi narracjami historii ery streamingu. Luźno oparty na powieści Philipa K. Dicka Człowiek z Wysokiego Zamku na nowo przedstawia naszą teraźniejszość, gdyby siły Osi wygrały II wojnę światową. Teraz podzielona między Japonię i Niemcy, Ameryka jest ledwo rozpoznawalna. Nowa nadzieja pojawia się, gdy zostają odkryte filmy przedstawiające alternatywną rzeczywistość — naszą własną — w której alianckie narody zapobiegły temu dystopijnemu scenariuszowi. Pewna kobieta wierzy, że filmy mogą być kluczem do ocalenia ludzkości.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.


Z dala

Międzynarodowa załoga astronautów w Away - najlepsze programy jak dla całej ludzkościKolejna seria skupiała się na pierwszej załogowej misji na Marsa, w której występuje Hillary Swank jako Emma Green, dowódczyni międzynarodowej załogi zmierzającej na Czerwoną Planetę. Po powrocie do domu Emma zostawia męża i córkę, którzy radzą sobie z jej nieobecnością najlepiej, jak potrafią, a wszystko to podczas bezprecedensowych wyzwań na pokładzie swojego statku.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Zatrzymaj się i złap ogień

Mackenzie Davis jako Cameron Howe i Kerry Bishe jako Donna Clark w Halt and Catch Fire - najlepsze programy jak dla całej ludzkościHalt and Catch Fire AMC to jeden z najlepszych i najbardziej pomijanych programów ostatniej dekady, a pod pewnymi względami jest to program podobny do For All Mankind. Chociaż jego opis historii nie zmienia ważnych wydarzeń, wyobraża sobie fikcyjnych kluczowych graczy biorących udział w bardzo prawdziwej rewolucji kulturalnej: narodzinach komputerów domowych. Halt and Catch Fire podążają za błyskotliwymi umysłami, które współpracują ze sobą i ścierają się przez dziesięciolecia, wnosząc znaczący wkład w technologie konsumenckie i gry, jakie znamy dzisiaj.
AMC plusAMC PlusAMC Plus oferuje bez reklam dostęp na żądanie do biblioteki programów i filmów z rodziny telewizji kablowej i usług transmisji strumieniowej AMC Networks.


Wniebowstąpienie

Para uczestniczy w gali we WniebowstąpieniuCo by się stało, gdyby w 1963 roku prezydent John F. Kennedy wystrzelił statek w celu skolonizowania obcej planety w obawie, że zimna wojna zniszczy ludzkość? USS Ascension, ogromny, samowystarczalny statek generacyjny, jest na tej właśnie misji. Pięćdziesiąt jeden lat po podróży i na krawędzi punktu, z którego nie ma powrotu, Wniebowstąpienie staje w obliczu pierwszego w historii zabójstwa. Gdy załoga bada, nowe tajemnice wychodzą na światło dzienne, podważając całą misję i jej prawdziwe cele.


Battlestar Galactica

Najlepsze programy science-fiction Battlestar GalacticaTwórca For All Mankind Ronald D. Moore nie jest obcy programom podróży kosmicznych. Po pracy nad różnymi seriami Star Trek, uruchomił udany restart Battlestar Galactica, który był niezwykle wpływowy. W serialu ostatnie resztki ludzkości uciekają, gdy Cyloni, rasa androidów, wypowiadają ludziom wojnę totalną i próbują dokonać ludobójstwa. Serial łączy awanturniczą kosmiczną operę ze spojrzeniem na wewnętrzne funkcjonowanie rodzącej się międzyplanetarnej demokracji uchodźców.
Duże logo pawiaPeacockNBCUniversal’s usługa przesyłania strumieniowego Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele treści za darmo lub oglądać je wszystkie z płatną subskrypcją już od 4,99 USD miesięcznie.


Przestrzeń

Programy takie jak The Expanse w Amazon Prime VideoChoć wygodniej sklasyfikowany jako twardy science-fiction niż For All Mankind, The Expanse dzieli fascynację polityką i surowymi realiami eksploracji kosmosu z serią Apple, dzięki czemu zajmuje miejsce wśród programów takich jak For All Mankind. Innymi słowy, oba są inteligentnymi, ekscytującymi i pięknymi pokazami osadzonymi (częściowo) w kosmosie. W The Expanse śledzimy załogę małego statku bojowego, który znajduje się w centrum toczących się konfliktów między mieszkańcami Ziemi, Marsa i Pasa Asteroid.


Odpowiednik

JK Simmons w odpowiednikuKolejny serial o historii alternatywnej, ten thriller z udziałem JK Simmonsa jako Howarda Silka, agenta niskiego szczebla w agencji szpiegowskiej ONZ z siedzibą w Berlinie. Kiedy Silk odkrywa sposób na przejście do równoległych rzeczywistości, jedyną osobą, której może zaufać, jest inna wersja samego siebie, ponieważ stara się dotrzeć do sedna różnych spisków rządowych, które przechodzą w różne wymiary.


Baza księżycowa 8

John C. Reilly jako Cap w Bazie Księżycowej 8 - pokazy jak dla całej ludzkościJeśli szukasz programu komediowego, takiego jak For All Mankind, masz kilka opcji, takich jak głośny Space Force na Netflix. Jest też trochę mniej dyskutowanych o Bazie Księżycowej 8. Stworzona przez Freda Armisena, Tima Heideckera, Jonathana Krisela i Johna C. Reilly, Moonbase 8 podąża za trzema raczej nijakimi astronautami NASA trenującymi w symulatorze bazy księżycowej. Jeśli potrafią się wykazać, mają szansę udać się do aktualnie budowanej bazy księżycowej.
logo pokazuShowtimeShowtime oferuje wspaniałe filmy oraz jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych oryginalnych programów telewizyjnych, a wszystko to można uzyskać za niską miesięczną opłatę.


To są nasze typy najlepszych programów, takich jak For All Mankind w Apple TV Plus? Czy wszyscy jesteście wciągnięci w For All Mankind? Co planujesz oglądać dalej? Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android