Praktyczna sztuczka na smartfony z Androidem uszczęśliwia fanów piłki nożnej

Praktyczna sztuczka na smartfony z Androidem uszczęśliwia fanów piłki nożnej

Smartfony z Androidem są znane ze swojej wszechstronności i potrafią wymyślić pewne funkcje, których nikt by nie podejrzewał na pierwszy rzut oka. GIGA pokazuje praktyczną sztuczkę, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco i która powinna zainspirować zwłaszcza fanów piłki nożnej.

Piłka nożna jest zdecydowanie najpopularniejszym sportem na świecie. Według Statista na całym świecie jest ponad cztery miliardy fanów piłki nożnej. Zainteresowanie jest szczególnie duże w topowych grach – zbyt głupie, jeśli nie możesz oglądać spektaklu. Aby zawsze być informowanym o wydarzeniu, Google opracował sprytną funkcję dla smartfonów z Androidem: przypięty stan gry.

Fani piłki nożnej ze smartfonami z Androidem: przypięty wynik dostarcza informacji

Aby to zrobić, wystarczy wpisać odpowiednią grę w wyszukiwarce Google, a następnie dotknąć „Przypnij grę”. Następnie otwiera się mini-okno, które jest umieszczone na ekranie i zawiera informacje o aktualnym wyniku z różnicą bramek. Kolejna wskazówka w oknie pozwala zobaczyć dodatkowe informacje, na przykład, którzy zawodnicy strzelili gole. Okno znika ponownie za pomocą „Usuń”. Poniższe zrzuty ekranu pokazują, jak to wygląda w praktyce:

Pod względem designu całość przypomina głowice czatów Facebook Messengera, ale jest znacznie mniej rzucająca się w oczy ze względu na niewielkie rozmiary. Dzięki tej funkcji fani piłki nożnej mogą rozmawiać ze smartfonami z Androidem, oglądać filmy lub robić wiele innych rzeczy, a jednocześnie śledzić wynik swojej ulubionej drużyny – praktyczna funkcja.

Tych aplikacji nie powinno zabraknąć na żadnym telefonie z Androidem:

Google traci nowe funkcje wyszukiwania na telefonach z Androidem

W ciągu ostatnich kilku lat Google nadal rozszerzało wyszukiwanie telefonów z Androidem – także i przede wszystkim w odniesieniu do sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Użytkownicy mogą śledzić drużyny, uzyskiwać informacje o stołach i meczach, otrzymywać istotne wiadomości i statystyki oraz wiele więcej. Każdy, kto posiada smartfon z Androidem i jest fanem piłki nożnej, nie powinien przegapić tych funkcji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android