Powiedziałeś nam: Oto kiedy ostatnio zmieniłeś tapetę telefonu

Powiedziałeś nam: Oto kiedy ostatnio zmieniłeś tapetę telefonu

David Imel / Android AuthorityZmiana tapety to szybki i łatwy sposób na dostosowanie smartfona. Jest to podobny proces na większości urządzeń, a aplikacje pomagają również usprawnić ten proces. Ale kiedy ostatnio zmieniałeś tapetę swojego telefonu, jeśli w ogóle? Zadaliśmy to pytanie w niedawnej ankiecie. Oto jak odpowiedziałeś.

Kiedy ostatnio zmieniłeś tapetę telefonu?

Wyniki

Była to niezwykle popularna ankieta, w której na siedem dostępnych opcji oddano ponad 4200 głosów. Chociaż jest jeden ostateczny zwycięzca, wyniki są bardzo zbliżone. Nieco więcej niż jeden na czterech czytelników (26%) zmienił tapetę swojego telefonu „w tym tygodniu”. Na drugim miejscu znalazło się „dzisiaj” z 19% głosów, a „w minionym miesiącu” 18%. Wydaje się, że czytelnicy, którzy zmieniają tapetę, częściej robią to przynajmniej raz w miesiącu. Co ciekawe, 7% czytelników nigdy nie zmieniało tapety. Co zaskakujące, ten wybór był bardziej popularny niż „w ciągu ostatnich 12 miesięcy”, który zdobył zaledwie 6% głosów. Sądząc po komentarzach, niektórzy czytelnicy wolą podejście czarne jak smoła, podczas gdy inni postrzegają zmianę tapety telefonu jako codzienny nawyk . Przeczytaj niektóre z najlepszych anegdot poniżej.

Twoje komentarze

SyCoREAPER: Przez długi czas byłem czarny jak smoła #000000. JK: Wolę to ustawić i zostawić, chyba że znajdę lepszy. Joe Black: Ustawiam go, kiedy dostaję nowy telefon i rzadko go zmieniam. Patriot_101: Dosłownie to zmieniam każdego dnia. Nadaje telefonowi nowy charakter. mattc: Mam aplikację, która co pół godziny zmienia tapetę z moimi ulubionymi ujęciami z ostatnich kilku lat.
W ten sposób mogę cieszyć się moimi zdjęciami i wracać do ulubionych wspomnień. Jim: Zwykle zmieniam tapety od czasu do czasu, kiedy znudzi mi się ich oglądanie. Albin: Używam tylko własnych zdjęć i zmieniam za każdym razem, gdy przemawia ostatnie ujęcie — ostatni raz był wczoraj, ale to się różni. Mój program uruchamiający ma doskonałą szufladę aplikacji z wieloma zakładkami, dzięki czemu pojedynczy ekran główny jest całkowicie czysty i pozbawiony widżetów, z wyjątkiem przewijanych ikon w dolnej tacy. Djanta: Zmienia się automatycznie co 4 godziny. Aman: Kilka minut temu zmieniałem ściany codziennie około 5 razy.


To tyle w tej ankiecie. Dzięki za głosowanie i komentowanie. Masz jakieś przemyślenia na temat tapet telefonu lub wyników ankiety? Pamiętaj, aby upuścić je poniżej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android