Powiedziałeś nam: dzielisz się ze swoim obecnym telefonem, mając dołączoną ładowarkę

Powiedziałeś nam: dzielisz się ze swoim obecnym telefonem, mając dołączoną ładowarkę

Ryan Haines / Android Authority Interesowało nas, czy czytelnicy Android Authority dostali ładowarkę w pudełku z obecnym telefonem. Więc w zeszłym tygodniu opublikowaliśmy ankietę i oto jak to się skończyło.

Czy Twój obecny telefon był wyposażony w ładowarkę?Wyniki

W tej ankiecie na dzień pisania tego sondażu zliczono nieco ponad 1400 głosów i okazało się, że był to zacięty wyścig. Jednak niewielka większość respondentów (54,21%) stwierdziła, że ​​ich obecny telefon był wyposażony w ładowarkę w pudełku. Do wyróżniających się telefonów, o których wspominają czytelnicy w tym zakresie, należą OnePlus 10 Pro, OnePlus 8T, seria Oppo Find X5, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20, Sony Xperia 1 III i Xiaomi 12 Pro. Z drugiej strony 45,79% ankietowanych czytelników stwierdziło, że ich obecny telefon nie jest wyposażony w ładowarkę. Zgodnie z sekcją komentarzy, telefony te obejmowały Pixel 6 Pro, iPhone’y Apple i Samsung Galaxy S22 Ultra.

Uwagi

Stanley Kubrick: Wszystkie telefony OnePlus, które otrzymałem, a także ten, którego teraz używam, były dostarczane z ładowarkami i kablami! ORAZ ich telefony działają świetnie bez względu na to, co ludzie mówią o nich jako o firmie. M.Rao: Ostatnio kupiłem samsunga S 22 ultra za 1200 dolarów/- i był to mój pierwszy od Samsunga, moim ulubionym był xiomi. Więc frustrujące było to, że nie ma ładowarki i potrzebuje wysokiej klasy ładowarki o dużej pojemności, jak Samsung może mieć taką ładowarkę? I muszę kupić od Amazona, płacąc 30 USD. Tennisfreak: Mój S20 był wyposażony w ładowarkę. Jeśli chodzi o ładowarki w pudełku to jestem zdania: Jeśli telefon chwali się i reklamuje specjalne superszybkie ładowanie, które wymaga konkretnej ładowarki to powinno być w pudełku. Jeśli nie jest wymagana specjalna ładowarka, nie obchodzi mnie, czy jest w pudełku. Beardednomad: Mój OnePlus 10 Pro był dostarczany nie tylko z ładowarką, ale także z ładowarką wystarczająco mocną, aby naładować wszystkie moje urządzenia, w tym laptopa i Chromebooka. Jim Smith: Mam o wiele więcej ładowarek niż urządzeń do ich ładowania. Nie, nie przeszkadza mi, że nie dostałem kolejnego. Marc Spanjol: Do wszystkich różnych standardów ładowania należy dołączyć ładowarkę. Prędzej czy później ludzie wybierają telefon do dołączonej ładowarki, w przeciwnym razie wszystkie szybkie ładowanie nie zadziała, ponieważ każdy producent gotuje własną zupę ładującą. Miałem Samsunga jakiś czas temu i narzekał, że ładowarka nie jest kompatybilna z ładowaniem telefonu, co do cholery… Hasib: Mój OnePlus 8T był dostarczany z ładowarką 65 W. Wciąż ukryty klejnot w dzisiejszym świecie smartfonów Wongwatt: Mój OPPO Find X5 był wyposażony w ładowarkę SuperVOOC, na szczęście, ponieważ nie miałem takiej, a i tak zawsze sprzedawałem telefony z ładowarką. Komentarz: Mój Xiaomi 12 pro był dostarczany z ładowarką 120 W, preferowane telefony są dostarczane z ładowarkami, ponieważ wiele modeli oferuje szybsze ładowanie, nie ma sensu używać istniejących wolniejszych ładowarek, członkowie rodziny kupili nowe iPhony, a ja zaleciłem zakup pasujących ładowarek, ponieważ w przeciwnym razie ty brakuje im możliwości szybszego ładowania Robert Cassidy: Samsung nie wysłał ładowarki z telefonem, ale dał mi kupon o wartości 100 USD na zakup ładowarki i ochraniacza na telefon. superwolfkin: Pixel 6 pro nie. Ładowarka


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android