Pomysły na prezenty dla graczy i nerdów

Pomysły na prezenty dla graczy i nerdów

Od redakcji 25 marca 2022 r.

Nie ma nic trudniejszego niż znalezienie odpowiedniego prezentu dla graczy i nerdów. Wybór jest po prostu zbyt duży i wiadomo, że każdy gracz ma inne preferencje. Poniższe pomysły na prezenty są zawsze dobrze przyjmowane przez graczy. Jeśli chcesz uszczęśliwić swojego kumpla gracza z okazji jego urodzin, zdecydowanie powinieneś przeczytać teraz.

Źródło obrazu: Pexels

Dlaczego nie muszą to być tylko konsole

Większość ludzi, którzy nie interesują się grami, uważa, że ​​gracze oczekują na konsole tylko jako prezenty. Ale tak nie jest. Namiętni hazardziści mogą również zrobić coś z przydatnymi gadżetami i upominkami. Od fanów z pilotem po budziki w stylu retro — w każdym przedziale cenowym znajdziesz odpowiedni prezent.

oświetlenie do gier

Dyskretne podświetlenie jest koniecznością w pokoju gier. Na rynku dostępne są paski świetlne LED, które można przymocować do dowolnej powierzchni. Na przykład sensowne jest wyposażenie tylnej części monitora lub krawędzi stołu w pasek LED.
Dzięki temu prezentowi obdarowana osoba może swobodnie decydować, gdzie przymocować taśmy LED.

Pilot dołączony do zestawu umożliwia zmianę koloru w zależności od nastroju.

Zaleca się kupowanie taśm LED o mocy 2000 lumenów. Dzięki nim pokój gier może być bardzo jasno oświetlony. Ponieważ lampy są ściemniane, odbiorca może indywidualnie regulować jasność.

Kupony są zawsze dobrze przyjmowane

Z kuponami nigdy się nie pomylisz. Pod warunkiem, że można je wymienić w odpowiednim sklepie.

Na przykład możesz kupić kupon Amazon. Zaletą kuponów jest to, że odbiorca może wykorzystać kupon do samodzielnego wyboru przedmiotu. Obecnie dostępne są bony o wartości od 5 euro do 100 euro.

Gracze znajdą w sklepie internetowym fajne kubki, koszulki, ergonomiczne krzesła i wiele więcej.

Akcesoria do PlayStation

Każdy, kto już posiada Playstation, zawsze cieszy się, że ma odpowiednie akcesoria.
Oprócz zestawu słuchawkowego w złotym wydaniu, kamera PlayStation to także świetny pomysł na prezent.

Jeśli chcesz uszczęśliwić gracza PlayStation, możesz kupić subskrypcję PlayStation Plus. Do wyboru są trzy kupony. Można kupić ABO na trzy lub dwanaście miesięcy. Jeśli nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, możesz wykupić miesięczną subskrypcję.

Kod zostanie wysłany e-mailem wkrótce po zakupie PS Plus. Zaletą vouchera jest to, że okres subskrypcji rozpoczyna się dopiero po wpisaniu kodu PS Plus. Ponadto okres kończy się automatycznie po wygaśnięciu abonamentu.

Gracze zwracają również uwagę na swoją dietę

Aby uzyskać wysokie wyniki podczas hazardu, zdrowa dieta jest zaletą. Dzisiejsi współcześni gracze jedzą świadomie i uważają, aby nie spożywać zbyt dużo cukru. Dawno minęły czasy, kiedy gracze i nerdowie jedli tylko niezdrową żywność. Już dawno zauważyli, że mają szybszą zdolność reagowania na zbilansowaną dietę. Ponadto znacznie lepsza jest koncentracja i wytrzymałość.

Na przykład przybory kuchenne Pacman są idealne, aby gotowanie było jeszcze przyjemniejsze. Drewniane sztućce mogą być używane na wiele sposobów i dlatego są idealnym pomysłem na prezent dla graczy, którzy lubią machać drewnianą łyżką.

A jeśli nadal szukasz kolejnego prezentu, znajdziesz tutaj najnowsze produkty ze świata technologii.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android