Pokaż teksty Spotify: w ten sposób widzisz teksty

Pokaż teksty Spotify: w ten sposób widzisz teksty

Jeśli chcesz czytać lub śpiewać teksty piosenek w Spotify, masz różne możliwości. Pokażemy Ci tutaj, jak możesz zobaczyć teksty piosenek w Spotify – niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem premium, czy korzystasz z usługi strumieniowego przesyłania muzyki za darmo.

Funkcja Spotify tylko dla użytkowników premium

Od początku maja 2024 r. Spotify blokuje teksty piosenek objętych członkostwem premium. Użytkownicy Spotify Free, którzy korzystają z usługi bez płatnej subskrypcji, nie mogą już wyświetlać tekstów piosenek w aplikacji lub odtwarzaczu. Poniżej opisujemy możliwości subskrypcji Spotify Premium oraz sposób, w jaki możesz wyświetlać teksty piosenek na swoim urządzeniu nawet bez płatnej subskrypcji.

Teksty piosenek Spotify w wersji PremiumPełne teksty będą widoczne tylko w przypadku członkostwa premium (źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Zobacz teksty na smartfonie i tablecie

Aplikacja Spotify

Otwiera Aplikacja Spotify i rozpoczyna odtwarzanie.Kliknij bieżący utwóriść do Widok odtwarzania przełącznik.Przesuwa w dółaby wyświetlić teksty (jeśli są dostępne). Jeśli klikniesz na dwie ukośne strzałki (patrz zdjęcie), teksty piosenek są wyświetlane na pełnym ekranie.
Teksty piosenek aplikacji SpotifyTeksty piosenek aplikacji SpotifyŹródło obrazu: Zrzut ekranu GIGA

SoundHound

Jeśli Spotify prawie nie oferuje tekstów Twojego ulubionego artysty, możesz także sprawdzić aplikację SoundHound. Możesz połączyć to bezpośrednio ze swoim kontem Spotify, odtwarzać muzykę, a także wyświetlać teksty piosenek. Aby to zrobić, po prostu wykonaj następujące czynności:

Pobierz to Aplikacja SoundHound na smartfonie lub tablecie, a następnie dotknij w lewym dolnym rogu “Kurs” a potem o tym Ikona zębatki (Ustawienia) w prawym górnym rogu. Naciśnij poniżej „Odtwarzanie utworu” obok Spotify „Połącz usługę”.Na koniec dotknij Przycisk „Połącz teraz”..

Teraz możesz uzyskać dostęp do utworów Spotify bezpośrednio za pośrednictwem SoundHound. Jeśli są dostępne, teksty zostaną wyświetlone w widoku odtwarzania.

SoundHoundSoundHound

SoundHound, Inc.

SoundHound - rozpoznawanie muzykiSoundHound – rozpoznawanie muzyki

SoundHound Inc.

Czasami czytanie tekstu nie pomaga zrozumieć rzeczywistego znaczenia piosenki. Tak było na przykład z tymi piosenkami:

Przeglądaj teksty piosenek na swoim komputerze

Odtwarzacz Spotify

Otwiera to Odtwarzacz Spotify na komputerze i rozpoczyna odtwarzanie. Na pasku odtwarzania poniżej znajdziesz ikonę Mikrofon-Symboljeśli tekst utworu jest dostępny w Spotify. Kliknij na to mikrofoniść do Widok tekstu przełącznik.
Spotify Player PC Pokaż teksty piosenekSpotify Player PC Pokaż teksty piosenekŹródło obrazu: Zrzut ekranu GIGA

Teksty Spotify

Jeśli chcesz zobaczyć teksty na swoim komputerze, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnego projektu SpotifyLyrics” autorstwa „SimonIT” Aby wrócić. Jest ona dostępna bezpłatnie dla systemów Windows, macOS i Linux.

SpotifyLyrics działa we własnym oknie, rozpoznaje aktualnie odtwarzaną piosenkę w odtwarzaczu Spotify, pobiera tekst z Internetu, a następnie wyświetla pełny tekst w programie. Aktualne wersje dla różnych systemów operacyjnych można znaleźć w repozytorium GitHub firmy SimonIT.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android