Pobierz dane z Instagrama: obrazy, filmy i posty

Pobierz dane z Instagrama: obrazy, filmy i posty

Operatorzy portali społecznościowych muszą zaoferować Ci możliwość pobrania Twoich danych, aby w razie potrzeby zaimportować je gdzie indziej. Pokazujemy, jak możesz pobrać swoje kompletne dane z Instagrama – w aplikacji i w przeglądarce.

Wersja: 210.0

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Android

Wreszcie możliwe jest tworzenie kopii zapasowych wszystkich zdjęć, filmów i wiadomości opublikowanych na Instagramie. Chociaż nie ma ruchu #DeleteInstagram ani #LeaveInstagram, nadszedł czas, aby zapewnić Ci kontrolę nad Twoimi danymi na Instagramie. Do tej pory pobieranie własnego profilu na Instagramie działało tylko w przeglądarce internetowej.

Oto jak pobrać dane z Instagrama

Instagram bardzo skutecznie blokuje pobieranie zdjęć i filmów. Dotyczy to głównie danych innych osób. W zależności od ustawień aplikacji, edytowane pliki multimedialne są i tak przechowywane na Twoim urządzeniu. Ogólnie nic się nie zmieni: nadal będziesz mógł pobierać posty na Instagramie innych osób tylko objazdem.

Bardziej interesujące jest pytanie, w jaki sposób Instagram oferuje Twoje dane do pobrania. Początkowo działało to tylko wtedy, gdy zalogowałeś się na Instagramie w przeglądarce, a następnie poprosiłeś o kompilację swojego osobistego archiwum. Link do pobrania zostanie wysłany na Twój adres e-mail. Funkcja została teraz zintegrowana z aplikacjami na Androida i iOS.

Pobierz dane z Instagrama w aplikacji:

Otwórz aplikację Instagram. Zadzwoń tam własny profil włącz.Dotknij ikony menu w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „twoja aktywność“.Przewija w dół do pozycji menu “Pobierz swoje informacje“. Twój adres e-mail jest już wprowadzony w następującym oknie. Stuknij w “zażądać pobrania„Teraz musisz Wpisz swoje hasło dla bezpieczeństwa. Wtedy zobaczysz, że zażądano pobrania i zostaniesz powiadomiony e-mailemjak tylko będzie dostępny.

Jak pobrać dane z Instagrama w przeglądarce:

Źródło obrazu: GIGA Otwiera link https://www.instagram.com/download/request/ w przeglądarce. Być może będziesz musiał zalogować się za pomocą swoich danych dostępowych. Teraz jesteś na stronie ustawień “prywatność i ochronaPo prawej stronie znajduje się wyjaśnienie procesu i adres e-mail, na który zostanie wysłane powiadomienie o pobraniu kopii treści z Instagrama. Tam możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać dane w formacie HTML czy JSON. Następnie kliknij przycisk „Kontynuować“. Na następnej stronie musisz ponownie wpisać swoje hasło. Następnie kliknij przycisk “zażądać pobrania“.

Teraz w końcu zostaniesz poinformowany, że Twoje archiwum zdjęć i filmów jest tworzone. Po chwili dostaniesz jeden e-mail z linkiem wysłano. Następnie wylądujesz na stronie z informacjami o danych. Kliknij tam na “pobierz dane‘, aby pobrać archiwum ZIP.

W przypadku pobierania danych z Instagrama obowiązują następujące zasady:

W zależności od rozmiaru profilu, może upłynąć do 48 godzin, zanim otrzymasz link do pobrania.Możesz poprosić o kompilację swoich danych tylko co 4 dni.Link działa tylko przez następne 4 dni, po czym musiałbyś poprosić o nowy.

Co znajduje się w archiwum ZIP na Instagramie?

Wraz z pobraniem otrzymasz plik ZIP o tej samej nazwie, co Twój profil na Instagramie. Zawiera różne katalogi. Możesz znaleźć swoje zdjęcia w podkatalogach folderu “głoska bezdźwięczna“.

Najłatwiej, jeśli zażądasz i pobierzesz dane z Instagrama w formacie HTML – następnie rozpakuj plik ZIP do folderu i rozpocznij wszystko, klikając dwukrotnie plik index.html im Przeglądarka.

Możesz zobaczyć swoje posty wraz ze zdjęciami, jeśli przejdziesz do sekcji Zawartość na posty kliknięcia

Proszę wziąć pod uwagę, że takie archiwum na Instagramie może stać się bardzo duże. W zależności od tego, jak bardzo jesteś aktywny i jak długo istnieje Twoje członkostwo na Instagramie, może to być kilkaset megabajtów. Musisz o tym pomyśleć, jeśli chcesz rozpakować taki zbiór danych na swoim smartfonie.

Jeśli chcesz wyjść po pobraniu danych – w ten sposób dezaktywujesz swoje konto na Instagramie:

GIGA poleca

Najczęściej czytane artykuły w mediach społecznościowych

Jak często korzystasz z różnych sieci społecznościowych?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android