Pobieranie relacji z Instagrama: W ten sposób możesz pobierać filmy i zdjęcia

Pobieranie relacji z Instagrama: W ten sposób możesz pobierać filmy i zdjęcia

Nie tylko możesz zapisywać normalne posty na Instagramie, ale możesz nawet pobierać obrazy i filmy z historii na Instagramie. Aby to zrobić, użyj aplikacji lub przeglądarki. GIGA opowie Ci, jak to działa.

Wersja:253.0

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Najciekawsze zdjęcia i filmy często można znaleźć w relacjach na Instagramie. Przemykają szybko i trzeba je przytrzymać, żeby móc dłużej na nie popatrzeć. Ale co by było, gdybyś mógł pobrać historię z Instagrama? To działa i jest całkiem proste. Pamiętaj jednak, że wszystkie pobrane multimedia są chronione prawami autorskimi i nie możesz ich łatwo ponownie opublikować.

Pobierz Story na Instagramie za pomocą aplikacji na Androida

Aplikacja Story Saver jest bezpłatna i sprawia, że ​​pobieranie zdjęć i filmów z relacji na Instagramie jest dziecinnie proste.

Źródło obrazu: zrzuty ekranu / @unneccessaryinventions

Po zainstalowaniu musisz zalogować się na konto na Instagramie, a następnie możesz zobaczyć, które konta obserwujesz. Ewentualnie, jeśli jest to dla Ciebie zbyt niepewne, po prostu utwórz nowe konto. W takim przypadku możesz użyć funkcji wyszukiwania, aby znaleźć konta w Stories.

Potem wszystko jest bardzo proste:

Stuknij żądaną historię (lub post), a następnie czerwoną ikonę pobierania w prawym dolnym rogu obrazu. W sekcji „Pobrane” znajdziesz pobrane historie w aplikacji. Filmy i zdjęcia z opowieści zostaną pobrane do swój smartfon natychmiast. Możesz nawet ponownie opublikować pobrane pliki bezpośrednio z aplikacji – pamiętaj tylko, że potrzebujesz na to pozwolenia.
Oszczędzanie historii

Instagram: pobieranie historii na iPhone’a i iPada

Podobnie jak w przypadku zwykłego pobierania zdjęć, pobieranie historii z Instagrama na iOS to smutny obraz. Jeśli już, zwykle działa to poprzez wklejanie linków do schowka, które są następnie ładowane do aplikacji repost w celu pobrania obrazów.

Poza tym aplikacje są zwykle całkowicie przeładowane reklamami – czasami do tego stopnia, że ​​nie nadają się do użytku. Aby się ich pozbyć, trzeba kupić aplikację, a następnie zapłacić za nią zwykle dwucyfrowe kwoty.

Dlatego zalecamy użytkownikom iPhone’a lub iPada, którzy chcą pobrać historię z Instagrama, aby kontynuowali czytanie w następnej sekcji i rozpoczęli bezpłatne pobieranie w przeglądarce.

Pobierz historię z Instagrama za pomocą przeglądarki

Istnieją różne bezpłatne usługi internetowe, za pomocą których można stosunkowo łatwo i wygodnie pobierać całe historie z Instagrama lub tylko pojedyncze zdjęcia i filmy. W przeciwieństwie do aplikacji, które wymagają zalogowania się za pomocą konta na Instagramie, te usługi internetowe działają tylko z publicznie dostępnymi kontami – ale bez logowania. Wszystko czego potrzebujesz to nazwa użytkownika profilu, którego historię chcesz pobrać.

Te strony internetowe do pobierania historii na Instagramie to na przykład:

Alternatywnie możesz także użyć dodatków do przeglądarki. Na przykład wtyczka „Web IG Story” jest dostępna dla przeglądarki Chrome. Możesz przeglądać Instagram tak, jak na smartfonie, ale możesz pobierać wszystkie zdjęcia i filmy, w tym z Stories.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android