Płać łatwo i bezpiecznie z paysafecard w sklepie Google Play

Płać łatwo i bezpiecznie z paysafecard w sklepie Google Play

Od redakcji 6 lipca 2022 r.

Sklep Google Play jest stałym elementem smartfonów z Androidem. Oferuje użytkownikom możliwość wyboru spośród różnych filmów, seriali, gier i aplikacji oraz załadowania ich na telefony komórkowe. Ale tylko niektóre usługi są bezpłatne. Jeśli chcesz skorzystać z płatnych ofert, musisz za nie zapłacić ze środków w Sklepie Google Play. Można ją doładowywać na różne sposoby, ale w przypadku płatności internetowych bezpieczeństwo powinno być zawsze priorytetem dla użytkowników.

Karta paysafecard nadaje się szczególnie do robienia zakupów w sklepie Google Play tak szybko, łatwo, a przede wszystkim jak najbezpieczniej. Ponieważ metoda płatności jest wciąż stosunkowo nowa, wielu konsumentów zadaje sobie pytanie: czym jest paysafecard i jak z niej korzystać w sklepie Google Play?

Źródło obrazu: Pixabay

Paysafecard – karta wartościowa o wysokim poziomie bezpieczeństwa

Karta paysafecard to uznany środek płatniczy, który jest dostępny w coraz większej liczbie sklepów internetowych – w tym w sklepie Google Play. Charakteryzuje się nie tylko łatwością obsługi i szybkim przetwarzaniem, ale również imponuje wysokim poziomem bezpieczeństwa. Z tego powodu często nazywany jest „gotówką internetu”.

Jak działa paysafecard

Jeśli chcesz dokonywać płatności kartą paysafecard, musisz najpierw zaopatrzyć się w taką kartę przedpłaconą. Jest to możliwe w handlu stacjonarnym – zwłaszcza w oddziałach Deutsche Post i na stacjach benzynowych. Użytkownikom łatwiej jest jednak kupować paysafecard online. Użytkownicy mogą tam kupić paysafecard przez PayPal i doładować ją doładowaniem.

Dzięki kwocie doładowania masz możliwość doładowania paysafecard od 5 €. Maksymalna kwota na kartę to 100 euro – istnieje wiele skal pomiędzy. Po dokonaniu zakupu konsumenci otrzymują kod PIN, który służy do uwierzytelniania płatności.

Jak korzystać z paysafecard w sklepie Google Play

Aby móc realizować płatności w Sklepie Google Play kartą paysafecard, należy mieć przygotowany 16-cyfrowy PIN i wybrać metodę płatności paysafecard w Sklepie Play. Otworzy się okno z maską wprowadzania. Tam użytkownicy muszą tylko wpisać kod PIN, ale żadnych poufnych danych.

Ponieważ nie trzeba wprowadzać informacji o koncie lub karcie kredytowej, ryzyko kradzieży danych jest znacznie zmniejszone. Właśnie to sprawia, że ​​paysafecard jest bezpieczną alternatywą dla płatności online.

Zamiast przetwarzać płatności bezpośrednio za pomocą paysafecard, możesz po prostu użyć karty do doładowania salda Sklepu Google Play. Ten kredyt można następnie wykorzystać na zakupy lub subskrypcje, dopóki nie zostanie wykorzystany.

Paysafecard – doskonały środek płatniczy dla młodych ludzi w sklepie Google Play

W celu zapewnienia, że ​​dzieci i młodzież nie dokonują nieautoryzowanych zakupów online, generalnie nie mają możliwości wpłacania żadnych środków płatniczych w sklepach internetowych, takich jak Sklep Google Play. Oznacza to, że nie mają możliwości samodzielnego dokonywania zakupów – nawet przy niewielkich kwotach, co zgodnie z paragrafem dotyczącym kieszonkowego niemieckiego kodeksu cywilnego również powinno być dla nich wykonalne.

Dzięki karcie wartości paysafecard młodzi ludzie mogą również robić zakupy w Sklepie Play. Dużą zaletą jest to, że pieniądze, które są na karcie, możesz wydać tylko w formie kredytu. Jednocześnie młodzi ludzie nie muszą ujawniać żadnych danych osobowych, dzięki czemu są bezpieczni przed nadmiernym zadłużeniem z powodu nadmiernych wydatków oraz przed atakami phishingowymi. Dlatego paysafecard staje się coraz bardziej popularnym prezentem dla młodych ludzi.

Paysafecard nie można doładować

Użytkownicy Paysafecard powinni być świadomi, że paysafecard nie można doładować po wykorzystaniu środków. Chociaż powoduje to konieczność nowego zakupu, jeśli jest to konieczne, znacząco przyczynia się do wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Gdyby karta była doładowywana, kod PIN nie byłby już związany z kredytem. Ale właśnie stąd bierze się przewaga bezpieczeństwa.

Ewentualne straty są ograniczone do salda

Karta paysafecard jest idealna do ładowania najnowszych aplikacji na Androida, gier i nie tylko na smartfona. Ale co w przypadku zgubienia karty lub zapomnienia kodu PIN? Jeśli PIN jest nadal dostępny, operator zwróci opłatę. Ale nawet jeśli wszystko zniknęło, szkoda jest ograniczona i nie może przekroczyć pozostałego kredytu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android