Pierwszy smartfon Tesli: zdecydowanie chcesz tak rażącej części

Pierwszy smartfon Tesli: zdecydowanie chcesz tak rażącej części

Tesla buduje oczywiście samochody elektryczne, a nie smartfony. Czy jednak musi tak pozostać na zawsze? Elon Musk założył już wiele dziwacznych start-upów i ostatecznie wdrożył kilka rażących pomysłów. Telefon byłby prawie zbyt „banalny”. Kiedy patrzysz na ten szkic, możesz tylko wykrzyknąć: Potrzebujemy tak szalonej części.

Pierwszy smartfon Tesli: dzięki za koncepcję telefonu komórkowego

Co jeśli Tesla w smartfonie zbuduje? Jak takie urządzenie miałoby przyciągnąć klientów i jaką miałoby przewagę nad iPhone’em Apple’a? W tej chwili tylko jeden hipotetyczne pytanie, którego odpowiedź jest niezwykle ekscytująca. Zastanawiał się nad tym projektant Antonio De Rosa, który w przeszłości rysował już kilka genialnych projektów Apple.

Jego podstawowa idea: Smartfon Tesli mógłby i prawdopodobnie by Łączymy świat produktów Elona Muska, tak jak Apple postrzega iPhone’a jako łącze do innych produktów i usług Apple. To mogłoby faktycznie zadziałać, w końcu klienci Tesli są tak samo namiętni, jak fani Apple… Tesla od dawna jest kultem, nie tylko producentem samochodów elektrycznych.

Oczywiste cechy możliwego smartfona Tesli

I tak będzie „Tesla Model Pi” są również w centrum ekstrawaganckich produktów Pana Muska. Spójrzmy…

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Sterowanie e-samochodem: Oczywistym jest, że smartfon Tesli powinien mieć możliwość sterowania własnym autem elektrycznym firmy o tej samej nazwie, od klimatyzacji po kluczową funkcję w zestawie. Jak dotąd nic dziwnego.

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Połączenie Neuralink: Ale teraz robi się naprawdę szalony. Wraz z „Neuralinkiem” założyciel Tesli od 2016 roku rozwija i pracuje nad tzw. interfejsem mózg-komputer, czyli urządzeniem nawiązującym komunikację między ludzkim mózgiem a komputerem. Cóż, takie urządzenie mogłoby przyjść w postaci tego smartfona.

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Połączenie aplikacji dla miotacza ognia: Dla tych, którzy zapomnieli, Musk’s „Nudna Kompania” jest prawdopodobnie znana ze sprzedaży specjalnie opracowanego miotacza ognia. W przyszłości będzie można go spersonalizować za pomocą odpowiedniej aplikacji na smartfonie Tesla.

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Antena Starlink: Dzięki Starlink Musk zapewnia szybki Internet przez satelitę. Do tej pory wymagało to jednak osobnej anteny. Ale co by było, gdyby to było już wbudowane w smartfon w miniaturowej formie?

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Wydobycie Marscoina: Oczywiście za pomocą smartfona Tesla można również bezpośrednio kopać kryptowalutę „Marscoin”. Ten ostatni nie ma nic wspólnego z Elonem Muskiem i Teslą, ale założyciel Space X jest wielkim fanem czerwonej planety. FYI: Specjalna kryptowaluta służy do finansowania misji na Marsa – dokładnie rzecz pana Muska.

Źródło zdjęcia: Antonio De Rosa

Astrofotografia: I oczywiście system kamer Carl Zeiss byłby oczywiście tak znakomity, że doskonale nadawałby się do astrofotografii. Zgodnie z mottem: „W nieskończoność i znacznie dalej”.

A co jeszcze oferowałby taki smartfon Tesli? To jest czyste, ogniwa słoneczne są oczywistością i Ultradźwiękowe czujniki odcisków palców na wyświetlaczu nie są już science fiction. W przypadku systemu operacyjnego prawdopodobnie miałbyś Podstruktura Androida weź, nie ma potrzeby ponownego wymyślania koła.

Szef Tesli to już szalony pies:

Suma sum

Nasza ocena: Nawet jeśli obecnie jest tylko jeden szalony pomysł jest taki smartfon Tesli znalazłby klientów. Na pewno wśród kierowców Tesli, ale być może jeden lub drugi użytkownik Apple i Samsung zmieni i kupi później odpowiedni e-samochód. Sytuacja korzystna dla wszystkich dla pana Muska.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android