Pakiety routerów sieciowych Nest Wifi firmy Google są tańsze nawet o 100 USD

Pakiety routerów sieciowych Nest Wifi firmy Google są tańsze nawet o 100 USD

Jest wiele sposobów na dobry początek weekendu i, jak można się spodziewać, jednym z naszych ulubionych w Verge Deals są wysokiej jakości oferty technologiczne. Pierwszym z nich jest system routera Google Nest Wifi. Wellbots ma kilka różnych konfiguracji Nest Wifi dostępnych ze specjalnymi rabatami, w tym samodzielny router za jedyne 119 USD (50 USD zniżki przy użyciu kodu 50VERGE w kasie), router i jeden dodatkowy punkt, aby rozszerzyć sieć mesh za 189 USD (80 USD zniżki z kodem) 80VERGE), a router plus dwa punkty za 249 USD (100 USD zniżki z kodem) 100VERGE). Ważne jest, aby wybrać odpowiednią konfigurację dla swojego domu w zależności od tego, ile miejsca musisz pokryć. Sam router Nest Wifi ma zasięg do 2200 stóp kwadratowych, a dodanie tylko jednego punktu do miksu zwiększa to do 3800. Dom o skomplikowanym układzie lub grubszych ścianach może skorzystać z jednego lub dwóch punktów, aby rozszerzyć sieć mesh, nawet jeśli nie jest to ogromna przestrzeń. Dodanie punktu do równania ma jeszcze jedną zaletę — każdy z nich działa jak inteligentny głośnik do odtwarzania muzyki, podcastów i uzyskiwania dostępu do Asystenta Google. Tak więc, jeśli chodzi o wybór, która z tych konfiguracji obsługujących Wi-Fi 5 jest odpowiednia dla Ciebie, weź pod uwagę odpowiednie dla Ciebie czynniki zasięgu, wygody i kosztów. Przeczytaj naszą recenzję.

Pakiet routera Google Nest Wifi

Router Nest Wifi i wzmacniacz Point firmy Google mają skromny wygląd. Router ma dwa porty Ethernet, a Point może być używany jak inteligentny głośnik. Użyj kodów 50VERGE oraz 80VERGE na zniżki przy kasie od Wellbots. W ramach subskrypcji usług 1Password dzieje się wiele. Nowi klienci mogą zarejestrować się na roczną usługę menedżera haseł 1Password i uzyskać 50% zniżki na plan indywidualny lub 50% na plan rodzinny. Oba są rozliczane corocznie, a plan rodzinny oferuje szczególnie dobrą wartość, jeśli potrzebujesz więcej niż jednego konta. Umowa z indywidualnym planem zapewnia jedno konto osobiste z dostępem do nieograniczonej liczby urządzeń, które kosztuje zaledwie 17,94 USD za pierwszy rok usługi, w przeciwieństwie do zwykłych 36 USD. Jeśli chodzi o plan rodzinny, otrzymujesz pięć kont za 30 USD przez pierwszy rok zamiast zwykłych 60 USD. Widzieliśmy, że te oferty 1Password spadły już o 60 procent wcześniej, więc chociaż ta nie jest najlepsza, jest całkiem blisko. Jeśli potrzebujesz ochrony swoich danych osobowych za pomocą łatwego sposobu generowania bezpiecznych haseł (a wszyscy jesteśmy), jest to dobry sposób.

1Hasło

Subskrypcja 1Password (abonament rodzinny, koszt roczny)

Subskrypcja rodzinna 1Password daje maksymalnie pięciu osobom indywidualny dostęp do usług 1Password. Zazwyczaj 5 USD miesięcznie, ta ograniczona czasowo umowa obniża cenę do 2 USD miesięcznie przez okres do roku. Jeśli masz konsolę Xbox Series X lub Series S i lubisz instalować wiele gier jednocześnie, ich wbudowana pamięć może zacząć wydawać się o wiele bardziej ograniczająca, niż początkowo wydaje się to na papierze. Wiele tytułów AAA ma 60 GB lub więcej, a niektóre, takie jak Call of Duty Warzone, same zajmują prawie 100 GB. Tak, możesz podłączyć dysk twardy USB i przenieść niektóre gry do chłodni, ale gdy nadejdzie pora na grę, trzeba je przenieść z powrotem na wewnętrzny dysk SSD. Tak więc, jeśli naprawdę chcesz mieć więcej miejsca, karta rozszerzeń Xbox 2 TB firmy Seagate, która zwykle kosztuje 399,99 USD, jest obecnie przeceniona do 380,90 USD w Amazon. Wiem, że to wciąż niezły grosz za 2000 GB (lub z grubsza o 21 więcej kopii Call of Duty Warzone), ale te małe karty rozszerzeń rzadko trafiają do sprzedaży. Są również tak samo szybkie, jak pamięć wewnętrzna Xbox Series X i S, a ponadto można je podłączyć z tyłu konsoli — więc nie ma brzydkiego kabla USB i napędu dysków obok konsoli Xbox. Planujesz zabawny wypad lub wycieczkę na nadchodzące wakacje w Memorial Day Weekend? Jeśli chcesz mieć coś, co pomoże Ci nagrywać wspomnienia podczas zabawnych zajęć na świeżym powietrzu, GoPro Hero 10 Black z dodatkową baterią i podwójną ładowarką kosztuje w Amazon 399,99 USD. Jest to najnowsza kamera akcji od GoPro i chociaż wygląda bardzo podobnie do poprzedniego Hero 9, jest znacznie szybsza dzięki procesorowi GP2. Hero 10 Black rejestruje materiał filmowy do 5,3K przy 60 klatkach na sekundę, a nawet w zwolnionym tempie 120 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K. Utrzymuje również ten przedni ekran z poprzednika, więc kadrowanie ujęcia podczas montażu kamery na czymś takim jak rower jest znacznie łatwiejsze. Jedną z niewielu wad Hero 10 jest jego przeciętna żywotność baterii, ale to jeden z powodów, dla których ta oferta jest tak świetna – za około 400 USD otrzymujesz dodatkową baterię w zestawie, a także podwójną ładowarkę, aby łatwo utrzymać oba pakiety na szczycie. gotowy i gotowy. Przeczytaj naszą recenzję.

GoPro Hero 10 Czarny

GoPro Hero 10 Black oferuje nowy procesor, który umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę.

Jeszcze kilka ofert na zakończenie weekendu:

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android